unutamıyorum onu:(

sedaaa

Yeni Üye
Üye
unutamıyorum onu:(
4 aydır onunla konuşmuyoruz çünkü o konuşmak istemediğini söyledi ve herşey o an bitti hata bende olmasına rağmen onun benimle konuşmak istememesine rağmen halen onu düşünüyorum seviyorum ve unutamıyorum galiba unutamayacağımda :(

Kendini unutamıyacağına inandırma ki, unutabilmen kolay olsun.

O bitirdi diye zaten senin unutman zor olacaktır. Hem inan bana zaman her yaraya ilaç olmasada kabuk oluyor. Aşklar da gün geliyor ilk gün ki heyecanını yitiriyor. Acılarda gün geliyor, ilk gün ki sancısını yitiriyor. Zaman alışkanlık yapıyor. Zaman geçmesede, geçiyor, gün geliyor ki, sen artık o eski sen olmuyorsun...

Hakkında en hayrılı olan olsun ve ALLAH yardımcın olsun canım.

Bazen boyle nedensiz yere bitiyor iliskiler,aslinda biriken olumsuzluklar bir anda ortaya cikiyor ve nedeni belli olmayan ayriliklar yasaniyor.
Bir konudan dolayi erkek arkadasima, kizmistim simdi gider misin konusmak istemiyorum dedim ve yaklasik on bes gun sonra aradim,o da ben de konusmak istemiyorum dedi ve bitti...Simdi herkesin ayri bir hayati var,demek ki bitmesi gerekiyormus ve bitmis.Hayirlisi olsun canim,belkide bu senin icin en iyisidir.

çok güzel yorumlar yapmışsınız düşüncelerinizde çok güzel evet zaman herşeyin ilacı şu an neler olacak bilemiyoruz ama zamanla belkide çok şey değişecek hayatlarımızda unutmak belkide yararı olacak belkide iyi bir insan değil ama işte kendimi ona nasıl alıştırdıysam kaptırdıysam sanki onsuz herşey anlamsız gibi geliyor ama yinede herşeyin hayırlısı olsun bizler için

ortada nedensiz bir durum war gittim onu 2.defa gördmüştüm ve bizi almaya geldiğinde arkamı döndüm sanki o an yawaş ilerledi.. sadece o we ben wardı sanki koskoca istanbulda we ewet ona aşık olmuştum!!! kendime itiraf edemesem de böyleydi.. 2 gün geçirdik beraber ama açılmadım ona diyemezdim imkansızdı bizimki..WE hem o bana bakmaz diyerekten bir dşünceye kapılmıştımki.. ewde film izlerken bir an kulağıma senden çok hoşlandım diye fısıldadı.. şaşırmıştım..!!! Senninle ciddi bir ilişki istiyorum dedi... 1ay 2 ay 3 ay .... 8ay mayıs 8inde bana bir telefon İSTEMİYORUM ARAMA BİTTİ !! bunun ardından ben yıkıldm ve hiç pes etmedim 4 ay mücadele ettim ama sessiz kendi içimde .. başlarda çok girişimde bulundum fakat reddedilince susmayı tercih ettim.. we hattımı değiştirdim.. !! ve bir gece sessiz telefonlar almaya başladım.. her gece aynı saatte !! o olduğunu bilmeden .. sonra savaşı kazandım benim oldu.. we bu sefer ipler elimdeydi.. bazı tartışmalardan solayı terkettim peşimden koştu ve bu sefer ben onun oldum.. ardından yine büyük bir ayrılık.. ardındn gelen beddualar.. çok şey yaşadım çok acı çektim ve sonunda başardım.. O benim şimdii 2buçuk senedir hayatımda ben de onun hayatındayım... Büyük sawaşı imzayı attığımda kazanıcam :) sana tawsiyem wazgeçme !!! sebebi kimseden öğrenemessin kendin de düşünme kafayı sıyırırsın.. artı arkadaşlarına da sormaa ondan öğrenmeye çalış.. eğer başka biri ise sorun bitmiştir zaten..Zoruna gideni içine atma canımm........... KEŞKE DEMEMEK İÇİN ELİNDEN GELEN HER ÇABAYI GÖSTER ;)

gerçekten deria anlattıkların çok güzel çok büyük olaylar anlattın o kadar kötü ve güzel olayları bir anda yaşamışsın ki ama sonunda mutluluğu yakalamışsın bu yaşadıkların bana umut ışığı verdi senin bu yazını daha doğrusu yaşantını her umutsuzluğa düştüğümde okuyacağım sende umarım sonsuza dek sevdiğin kişiyle mutlu olursun bende keşke demeden mutluluğumu yakalayabilirim inşallah

bu tavsiyeyi bana veren çok oluyor ama ben onu severken onu unutmak için çıktığım insanna haksızlık yapmış olurum onuda kendimide daha mutsuz ederim diye düşünüyorum amam yinede tavsiyen için teşekkürler

Geri