Varikosel ameliyatından sonra hamile kalanlar

• Konbuyu başlatan vrkosel
  • Başlangıç tarihi
V

vrkosel

Forum Okuru
Varikosel ameliyatından sonra hamile kalanlar
Selamlar arkadaşlarım adım Zeynep Urfadan yazıyorum sizlere eşim biraz kilolu ve yaklaşık olarak üç yıllık uğraştan sonda artık sıkıntı olduğunu anladık ben doktora gittim bende de kilo sorunu var ama eşin de gelsin dedi. Eşimi biraz zor ikna ettim ve varikosel olduğu ortaya çıktı. Varikosel ameliyatı bebeğin olmasına engelmiş olmaya karar verdi cuma günü ameliyat olacak. Varikosel ameliyatı sonrası bebeği olanlar burada mı bana yardımcı olur musunuz ? Bebeğimin olmasını çok istiyorum kızım artık 10 yaşına geldi bir bebek sahibi daha olmak istiyorum. Tşk

Selamlar arkadaşlarım adım Zeynep Urfadan yazıyorum sizlere eşim biraz kilolu ve yaklaşık olarak üç yıllık uğraştan sonda artık sıkıntı olduğunu anladık ben doktora gittim bende de kilo sorunu var ama eşin de gelsin dedi. Eşimi biraz zor ikna ettim ve varikosel olduğu ortaya çıktı. Varikosel ameliyatı bebeğin olmasına engelmiş olmaya karar verdi cuma günü ameliyat olacak. Varikosel ameliyatı sonrası bebeği olanlar burada mı bana yardımcı olur musunuz ? Bebeğimin olmasını çok istiyorum kızım artık 10 yaşına geldi bir bebek sahibi daha olmak istiyorum. Tşk
Aleyküm selam iyi geceler canım benimde biraz kilo fazlam var doktorum bana zayıflayıp gel dedi yani sadece eşin değil seninde kilo vermen lazım Allah evladını sana bağışlasın soruna gelecek olursak bu başlık altında açılmış yazılar var onları incele inanki çok yardımı dokunacaktır sana

Bende 20 yıllık evliyim çocuğum yok bende endometriozis eşimde varikosel çıktı . Eşim ameliyat oldu bende yapışıklıkların bir kısmı alındı . İşlemlerden sonra tüp bebek yapıldı 2 defa denedik sonuç elde edemedik. Eşimin abiside varikoseldi çocuğu olmuyordu o ameliyat oldu sonra aşılama yaptılar ikizleri oldu. Her şey nasip kısmet arkadaşım . İnşallah hakkınızda hayırlısı olur. Ben duruma alıştım daha önce çocuğum olmuyor diye çok ağlıyordum şimdi de olmadığı için şükrediyorum. Bu zamanda çocuk doğurmak yetiştirmek gerçekten zor. Bu nedenle çocuğunuzun olmaması sizi üzmesin dünyanın sonu değil. Öylede böylede yaşıyorsunuz..

Geri