YAZA GİRDİĞİMİZDE ZAYIF OLALIM <beni yalnız bırakmıyın lütfen>

yaa cok ıyı yapıyon yuruyuss yaa benım fırsatım yok yuruyus ıcın yaaa offf yaaa neysem bende yapıyom ama o kadar sıkı degıl 6 kılo fazlam varrr

......AD...................BOY...............KİL O.............HEDEF.................VERİLEN
ebraryksl.................1.60.................58. ..................52......................-2
AuSSie-Angel............1.69................65........... . ........60......................-7
LAMİYA...................1.60...............74.3. ..................65.....................-2.4

hurhur....................1.65...............102.. ................90........................-16
Arıza......................1.60...............57,0 ..................52......................-1
Şura......................1.60................61. ...................58......................-1
Orkide....................1.65................69.. .................60........................-4
Şevval....................1.60................82.. ..................65........................-2
HaYaL....................1.65.................74.. .................55.......................-9
elisev....................1.63.................65. ...................60.......................-14
tatlı cadım..............1.65.................73.5...... .............65......................-2.7
BLOODSUCKER............1.74.................59.5...................57........ ............-1.5
tubişh13.................1.60..................60 ....................54.....................-3
GaMzE;_18 ..............1.60.................59............. .......54......................-1
tuğcan..................1.60.................62... ................55......................-
meltemim...............1.63.................64.... ...............60.....................-

selam meleklerim;
nasılsınız bakalım ben döndüm sizleri çok özledim
ama beni merak eden olmamış hayal dışında neyysee!
olsun diyete gelince devam etmiyorum ama kilom aynı almadım da çok şükür..
yeni katılanlar hoş gelmiş kilo verenlere de başarılarında devam dilerim ....:kucu:

selam meleklerim;

nasılsınız bakalım ben döndüm sizleri çok özledim
ama beni merak eden olmamış hayal dışında neyysee!
olsun diyete gelince devam etmiyorum ama kilom aynı almadım da çok şükür..

yeni katılanlar hoş gelmiş kilo verenlere de başarılarında devam dilerim ....:kucu:
lamişşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş valla hep aklımdasın yaaa..30 defa girdim ama yoktun:dil:nasılsın bakim

Geri