YAZA GİRDİĞİMİZDE ZAYIF OLALIM <beni yalnız bırakmıyın lütfen>

kimse uğramamış :(
ben diyetimi yapıyorum 3.4 gündür bakalım işe yarar inşallah sabah 7 de yürüyüş yapıyorum...

selam kızlar dıyetı bıraktım ben cunku hamıleyımmmm......ınsallah dogumdan sonra ogunlerı nasıp ederse allahım saglıkla gelıısp dogarsa tabı devam ederım aranıza katılırım tekrar.....kendınıze ıyı bakın dıyete devam sakın bırakmayın ıncecık olacaksnız ben bılıyorum....

acilllllll.

arkadaşlar biber hapı kullanan varmı arkadaştan duydum tokluk hissi veriomuş su içiriomuş kullanan varsa acil cevap nolur:hungry:

selam kızlar dıyetı bıraktım ben cunku hamıleyımmmm......ınsallah dogumdan sonra ogunlerı nasıp ederse allahım saglıkla gelıısp dogarsa tabı devam ederım aranıza katılırım tekrar.....kendınıze ıyı bakın dıyete devam sakın bırakmayın ıncecık olacaksnız ben bılıyorum....
rabbim hayırlısıyla kucağına da almayı nasip etsin çok svindim darısı bana ve tüm isteyenlere olsun inşallah:cah:

arkadaşlar biber hapı kullanan varmı arkadaştan duydum tokluk hissi veriomuş su içiriomuş kullanan varsa acil cevap nolur:hungry:
canım öncelikle aramıza hoş geldin
biber hapına gelince, aramızda çok kullanan var bende dahil ama herkezde farklı etkiler gösterdi. mesela ben arkadaşımla ortak bi kutu almıştım ki faydası olursa alırız diye düşündük arkadaşımda yan etki gösterdi iştahını açtı aynı kutu bana hiç bir etki etmedi ne iyi nede kötü. ama hayal kullandı kilolarından kurtuldu ağız kuruluğu gibi şikayetle duyuyorum ama dediğim gibi herkezde farklı etki etti.umarım işine yarar..

kızlar ne oldu bize ya uğramaz olduk ..hani diyettekiler nerddesiniz gelinnnnnnn...diyete devam.........
ne azim maşallah :D zayıflayanlar bıraktıda yeniden aldı bile sen hala diyettesin tebrik ederim :kiss:ya elisev sen facede yokm usun eklesene benide seni daha yakından tanımak istiyorum ben benim adım'' mega sanatsal tablo''

Geri