Kolaylkla surec ilerlesin.onceki forumda translokasyonu olan bi annemiz vardi, donasyknla bi evladi olmustu, sonra diger evladi mucize sekilde kendi yumuttasiyla saglikli dogmustu.

Kolaylkla surec ilerlesin.onceki forumda translokasyonu olan bi annemiz vardi, donasyknla bi evladi olmustu, sonra diger evladi mucize sekilde kendi yumuttasiyla saglikli dogmustu..
İnşallah zaman geçmek bilmiyor içim okadar heyecanlı ki çok sayıda çocuk istemiyorum bu devirde çocuk yetiştirip hakkıyla buyutebilmek çok zor sağlıklı olsun 1 tane olsa bize yeter kendi yumurtamda ben o potansiyeli görmüyorum belki 20 yaşımdaki gebeliklerimde kalp atışı oluşuyordu o zamanlar tüp bebek pgt yapsaydım olurdu da şimdi çok zor ya son gebeliklerimde bebek yerine anormal yapılar cogaliyordu takdir böyleymiş en azından benim karnimda büyüyecek onu içimde hissedecegim

İnşallah zaman geçmek bilmiyor içim okadar heyecanlı ki çok sayıda çocuk istemiyorum bu devirde çocuk yetiştirip hakkıyla buyutebilmek çok zor sağlıklı olsun 1 tane olsa bize yeter kendi yumurtamda ben o potansiyeli görmüyorum belki 20 yaşımdaki gebeliklerimde kalp atışı oluşuyordu o zamanlar tüp bebek pgt yapsaydım olurdu da şimdi çok zor ya son gebeliklerimde bebek yerine anormal yapılar cogaliyordu takdir böyleymiş en azından benim karnimda büyüyecek onu içimde hissedecegim
insan emek verdigini zaten benimsiyor bence, aklina bile geldigini sanmiyorum. Saglikla gelsin yavrunuzz

insan emek verdigini zaten benimsiyor bence, aklina bile geldigini sanmiyorum. Saglikla gelsin yavrunuzz
İnşallah en büyük hayalim o Dr kapısından gülerek mutlulukla çıkmak
Aynı acıyı defalarca yaşayınca kroniklesiyor
Eşimin gözlerimde umut arayarak bakması beni perişan ediyor
Sorunsuz problemsiz hamilelik yasaayanlara imreniyorum rabbim bizlere de nasip etsin amin

Arkadaşlar merhaba yeri burası değil ama beni siz anlayabilirsiniz. 6 ay önce bebeğimi sezaryen kesi yerinin yırtılması yüzünden 5 aylık hamileyken kaybettim. Doktorlar rahmimi almak zorunda kaldı. Çok şükür bir çocuğum var ancak 6 aydır kendimi kahrediyorum uykularım kaçıyor kızımın yokluğuyla başa çıkamıyorum. Evimizin tüm mutluluğu söndü, eşim ve oğlum için iyi görünmeye çalışıyorum sadece. Eşimin tavsiyesiyle taşıyıcı anneliği araştırmaya koyuldum. Karanlıklarda boğuluyorum anlayacağınız. Şu an bunun hayali bana iyi geliyor diğer türlü ruhu çekilmiş biri gibiyim. Değerli tavsiyelerinize ihtiyacım var bunu kimseyle paylaşamıyorum çünkü
Rabbim sabrinizi versin , meleginiz için basiniz sagolsun.
Oncelikle destek almaniz gerek kabullenmesi cok zor bir durum bana göre.
Tüylerim ürperdi burada bir arkadasimiz vardi onun da bebeğinin kalbi durmuştu. Onu duyunca ben bile cok etkilenmiştim.
Rabbim bu aciyi kimseye yasatmasin

Canim, birsey kalmamis , hayirlisiyla saglikla kucaginda oldugu haberini de alalim inşallah
Haziran kac olacak acaba,
12si biz. Ve evde terör estiriyor bilgin olsun :dance:
Kızlar merhaba dün rahim kalinligim ölçüldü 6.19 mm olduğunu söyledi Dr kibrisdaki hemşire ince olduğunu söyledi estofem 3 tane kullanıyordum şimdi climara fort bant ekledi yeterli seviyeye gelir mi iptal olmaz inşallah haftaya Çarşamba transferim olucak herşey yolunda giderse adetin 9 günü için ince sayiliyor galiba

Rabbim isteğinizi kabul etsin inşallah. Güzel haberinizi alalim

Kızlar merhaba dün rahim kalinligim ölçüldü 6.19 mm olduğunu söyledi Dr kibrisdaki hemşire ince olduğunu söyledi estofem 3 tane kullanıyordum şimdi climara fort bant ekledi yeterli seviyeye gelir mi iptal olmaz inşallah haftaya Çarşamba transferim olucak herşey yolunda giderse adetin 9 günü için ince sayiliyor galiba
haftaya carsambaya daha 1 hafta var. ideale gelir merak etme.
Stres yok..

Geri