@elizan94 , ana sayfada görünce aklima geldi. Tasiyici annelik için girişimde bulunacaktinin gecen sene. Neler yaptiniz.
kendiniz neden düşünmüyorsunuz. Kibrisa cok giden ve pozitif sonuç alan var.

merhaba arkadaşlar sizleri yıllardır takip ederdim bir yandan da defalarca tüp bebek denemelerim oluyordu, tabi yıllar yıllar geçti.. düşük amh 42 yaş. donasyan da kafam da bir dünya soru tecrübelerinize ihtiyacım var ( sizleri rahatsız etmesini inanın hiç ama hiç istemem eminim ki zor bir karar)
şimdi eşim direk embriyo olsun senin bakışına daha uygun olur diyor, ileride çocuk ya öğrenirse malum teknoloji ilerliyor onun ruh hali çok korkutuyor.. ya bizi sevmezse
ve doğum yapmış anneler sevgi bağı nasıl oluyor? lütfen yanlış anlamayın sokak da ki çocukları dahi severim ama kafam sorular dolu cevapladıkça yeni bir soru çıkıyor..
yada sen hiç yapma hayatı bu şekilde kabullen yaşa mı dersiniz
Selamlar, Instagram da z.zeynepselvii bı izleyin isterseniz babasının kendisinden oldukça büyük olduğunu ve çocukken bundan utandigini anlattığı bir videosu var.
Detaylara girersek boğuluruz inanın. Benimde korkum mesela evladima enerjim yetecek mi korkusuydu hadi bebeklikte bir şekilde idare ederim ya sonrası bu çocuk ilkokul lise üniversite. Parklarda Sürünüyorum şimdilerde mecazi değil gerçekten Sürünüyorum. Ama ya sevemezsem ya o beni sevmezse aklıma gelmedi kucağıniza alınca aklımıza gelmiyor , ama naçizane fikrim esinizde sıkıntı yoksa embriyo değilde eşinizden olsun ne olur ne olmaz hastalığı var vs birinizin bari dokusu uysun. Allah hayırlısını versin

Selamlar, Instagram da z.zeynepselvii bı izleyin isterseniz babasının kendisinden oldukça büyük olduğunu ve çocukken bundan utandigini anlattığı bir videosu var.
Detaylara girersek boğuluruz inanın. Benimde korkum mesela evladima enerjim yetecek mi korkusuydu hadi bebeklikte bir şekilde idare ederim ya sonrası bu çocuk ilkokul lise üniversite. Parklarda Sürünüyorum şimdilerde mecazi değil gerçekten Sürünüyorum. Ama ya sevemezsem ya o beni sevmezse aklıma gelmedi kucağıniza alınca aklımıza gelmiyor , ama naçizane fikrim esinizde sıkıntı yoksa embriyo değilde eşinizden olsun ne olur ne olmaz hastalığı var vs birinizin bari dokusu uysun. Allah hayırlısını versin
cevabınız için çok teşekkürederim. eşimde sorun yok ama ailede sık bir şekilde diyabet, kanser mevcut açıkcası oda onun tedirginliğini yaşıyor.. karar aşaması en zoru sanırım. bu yolda evlat sahibi olmuş tüm annelerin yavruları bir ömür hayırlı evlat olsunn inşallah..

Arkadaşlar merhaba yeri burası değil ama beni siz anlayabilirsiniz. 6 ay önce bebeğimi sezaryen kesi yerinin yırtılması yüzünden 5 aylık hamileyken kaybettim. Doktorlar rahmimi almak zorunda kaldı. Çok şükür bir çocuğum var ancak 6 aydır kendimi kahrediyorum uykularım kaçıyor kızımın yokluğuyla başa çıkamıyorum. Evimizin tüm mutluluğu söndü, eşim ve oğlum için iyi görünmeye çalışıyorum sadece. Eşimin tavsiyesiyle taşıyıcı anneliği araştırmaya koyuldum. Karanlıklarda boğuluyorum anlayacağınız. Şu an bunun hayali bana iyi geliyor diğer türlü ruhu çekilmiş biri gibiyim. Değerli tavsiyelerinize ihtiyacım var bunu kimseyle paylaşamıyorum çünkü

@Yenihayat ne yaptiniz konuştunuz mu kliniklerle ?
Dr hit ile devam edeceğim heralde burası taze transfer önerdi donor ile eş zamanli planlanacak british ise dondurulmuş embriyo transferi önerdi daha önceden yaptığım kendi yumurtalarimla oluşan embriyom dondurulmustu için taze transfer yaptır diyor süreci hem uzatmak istemiyorum bir yandan da en doğru kararı vermeye çalışıyorum

Geri