Psikolojik olarak hamilemiyim diye düşünenler

Teşekkür ederim hepinize.
Merhabalar tekrardan rahatsız ediyorum hepinizi ama kafama takılan bir şey var. Dün geceden beri kahverengi akıntım başladı. Bugün adet olmam lazımdı ama olmadım. Bu durum neden olur? Korktuğum ve şüphelendiğim durumla alakası olabilir mi? Üstüne görme böyle bir şey olabiliyormuş o yüzden sormak istedim. Anlayışınız için teşekkürler. @SadmiN @Likapam @Mügü

Merhabalar tekrardan rahatsız ediyorum hepinizi ama kafama takılan bir şey var. Dün geceden beri kahverengi akıntım başladı. Bugün adet olmam lazımdı ama olmadım. Bu durum neden olur? Korktuğum ve şüphelendiğim durumla alakası olabilir mi? Üstüne görme böyle bir şey olabiliyormuş o yüzden sormak istedim. Anlayışınız için teşekkürler. @SadmiN @Likapam @Mügü
Söyledim sana adetin başlıyor hamilelikle ilgisi yok biraz daha sabret ve bekle

Vallahi ne soruyorsun bilmiyorum bir kez daha yazar mısın ne hakkında ne düşündüğümü soruyorsun.

Ha tamam şimdi gördüm yazdığını, Yinediyorum bunlar normal şeyler iki üç güne adet olursun. Adet öncesi kahverengi ya da sarı akıntı olması normal hayatım hamile değilsin. Sen şimdi yarın adet olursun yine sorarsın hamilemiyim diye hamile değilsiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin :)

Geri