Psikolojik olarak hamilemiyim diye düşünenler

Ha tamam şimdi gördüm yazdığını, Yinediyorum bunlar normal şeyler iki üç güne adet olursun. Adet öncesi kahverengi ya da sarı akıntı olması normal hayatım hamile değilsin. Sen şimdi yarın adet olursun yine sorarsın hamilemiyim diye hamile değilsiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin :)
Yok sormıcam. Sadece bu durum üstüne görme veya ara kanama olabilir mi diye onu merak etmiştim. Evet normalde de gelirdi ama bugün adet olmam lazım fakat hala olmadım :(

Merak etme tatlım iki üç güne adet olacaksın ve böylece senin kafandaki tüm sorular da ortadan kalkacak emin ol rahat ol rahatla biraz nefes al çık dolaş rutin yaptığın şeyleri yap artık bu düşünceden kurtul :)

Merak etme tatlım iki üç güne adet olacaksın ve böylece senin kafandaki tüm sorular da ortadan kalkacak emin ol rahat ol rahatla biraz nefes al çık dolaş rutin yaptığın şeyleri yap artık bu düşünceden kurtul :)
Teşekkür ederim admin hanım, umarım bu sefer sizi rahatsız etmemişimdir teşekkür ederim :) o zaman bu adet belirtisi, herhangi başka bişi değil yani? 3.adetim olcak o olaydan sonra sadmin hanım bu arada :)

Geri