Sevgilimle Öpüştüm Hamile Kalırmıyım

N
Adet söktürücüyü hangi akla hizmet kullanıyorsun adet olduğun halde ? Ara ara kanamaların olabilir neden kendi kafana göre kullanıyorsun anlamıyorum lina
Normalde yedi gün oluyorum ben geçen ay nişanlım beni kucağına almıştı kıyafetlerimiz vardı hiç bir temas olmadı kendi kendime hamilemiyim vs diye kuruyorum bir kere böyle bir yakınlık oldu nişanlımla onkorkudan her adet donemede yaşıyorum

Adet söktürücüyü hangi akla hizmet kullanıyorsun adet olduğun halde ? Ara ara kanamaların olabilir neden kendi kafana göre kullanıyorsun anlamıyorum lina
O yüzden hamilemiyim diye kesildi diye bende adet söktürücükullandim bir sakıncası olurmuki bende biliyorum kiyafetli halime kalmicagimida ne biliyim aklım durdu

Kıyafetle hamile kalınamaz ama bu adet söktürücüler de adet dengesini değiştirir bilginiz olsun.

adet söktürücüler sizin adet olmanızı sağlar hani ola ki her ayın üçünde oluyor iseniz bunu kullandığınızdan dolayı erken olabilir geçte olabilir gecikme olur ise hamilemiyim diye düşünmeyin onun için yazdım bunu.

Normal adetini oldu isen yapmayacaktır. Az oldu isen lekelenme kahverengi akıntı şeklinde olabilir olmayabilir de bekleyeceksin lütfen başka bir ilaç ya da şey kullanma. Sadece bekle.. Saygılar.

Geri