1 Ayda 8 Kilo (denenmiştir mutlaka okuyun)

• Konbuyu başlatan Cimcime_Prenses
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
gzdsmsk' Alıntı:
ben 16 yaşındayım boyum 1.62 ve kilom 66.on on beş kilo vermem gerek.umarım o sekiz kiloyu 1 ayda veririm.ama ben gece yatmadan önce ve sabahları 1 bardak içicem.tok karna çok saçma
tok karna içiliyor çünkü yemekten sonra hazımsızlık çekenler için birebir oluyor. Ayrıca midede herhangi bir soruna yol açmıyor ve yağ yakımı hızlanıyor.

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
acil cevp bekliyorum

aylin hanım siz bunları karıştırmadan mı içtiniz

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
aylin kocagöz' Alıntı:
Merhaba Arkadaşlar
Buna yakın bir şey vereyim 2 ayda 15 kilo verdim.
Her sabah aç karnına sırasıyla 1 çorba kaşığı elma sirkesi,1 şişe (küçük cam şişe) soda , 1 çay kaşığı bal. Günde en az 2,5 litre su. Rengi beyaz olan her şeyden uzak durun. Gerçekten işe yarıyor. Babaannem eczacıydı . Bu tarifi ondan almıştım. Allah rahmet eylesin. Yaşasaydı 94 yaşında olacaktı.
aylin hanım peki siz bunları karıştırmadan mı içtiniz

S

ssimqe

Forum Okuru
o değilde tadını kötü zannediyordum daha önce elma sirkesini tek içmiştim çok iğrenç tadı var ayrıca kokusuda çok kötü balla karışınca hiçte fena değil :D

M

maviboncugum

Yeni Üye
Üye
Siz bu icecegi yapali aradan baya bir zaman gecmis ama benim size bir sorum olacak. Bu icecegi sadece aksam yemeklerinden sonra mi iciyordunuz yoksa kahvalti ve öglen yemeklerinden sonrada iciyormuzdunuz ?

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
walla ben 120 kiloyum artık kocam beni sevmiyo :D bi 40 kilo wermem lazım

M

maviboncugum

Yeni Üye
Üye
Aradan baya bir zaman gecmis siz bunu yapali ama eger hatirliyorsaniz iceceginize nasil bir bal koydunuz ?

M

maviboncugum

Yeni Üye
Üye
Nasil bir bal türü kullanmistiniz ? Gercek bal mi marketten satin alma balmi ? Bu icecegi her yemekten sonra kullaniyormuydunuz ?

T

Tugcegul96

Forum Okuru
Tadi o kadar kotu degil, bali zaten sirkenin tadini bastirsin diye koyuyolar :)

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
aylin kocagöz' Alıntı:
Merhaba Arkadaşlar
Buna yakın bir şey vereyim 2 ayda 15 kilo verdim.
Her sabah aç karnına sırasıyla 1 çorba kaşığı elma sirkesi,1 şişe (küçük cam şişe) soda , 1 çay kaşığı bal. Günde en az 2,5 litre su. Rengi beyaz olan her şeyden uzak durun. Gerçekten işe yarıyor. Babaannem eczacıydı . Bu tarifi ondan almıştım. Allah rahmet eylesin. Yaşasaydı 94 yaşında olacaktı.
aylin lütfen cevap ver bunları karıştırarak mı içtin bende başlıcam cevap verirsen bi de tam olarak nasıl yemek yedin?

A

asdfdsa

Forum Okuru
yardım edin :(

ben lise 2 ye geçtim fazla kilom var yani balık etliyim ben bi 10 kilo versem yeter sabahları kibrit kutusu kadar peynir yiyip ekmeği asla yemiyorum unuttum neredeyse tadını ama bol bol spor yapıyorum olduğum yerde müzik açıyorum bilgisayarımdan koşuyorum evde mekik çekiyorum 20 tane ve en sonda yere uzanıp ağarlık kaldırıyorum kollarım zayıflasın die sizce böle yapsam 2 ayda zayıflarmıyım 10 kilo birde oruç tutucam zaten lütfen ya yardım edin .s .s

F

fundusyı

Forum Okuru
arkadaşlar ben okuyamıyorum yani sanırım bir sorun oluştu. acaba biriniz kopyala yapıştır yapabilirmi lütfen :)

E

esila'mm

Forum Okuru
Merhaba arkadaslar bende yuksek tansyon var bir problem oluur mu aceba ??

A

Asdf12345

Forum Okuru
Peki tadı çok mu kötü ?? İçenler cevap verirse çok sevinirim

M

Murat

Forum Okuru
Arkadaşlar sabah aç karına ve gece aç karına içtim yeme içmeden kıstım ve 1 ayda 7 kilo verdim çok teşekkür ediyorum

M

Mehtap78

Forum Okuru
1 ayda 8 kilo birden kaybetmeyi sağlıklı bulmuyorum. Bunun yerine bünyeyi sarsmadan, ağır ağır zayıflamak sağlık açısından çok daha faydalı. 8 kiloyu 1 ayda veren bir insanın bünyesini düşünemiyorum. İnsanın başı döner baygınlık geçirir Allah korusun. Zayıflamak için birçok yöntem varken, ne diye kısa süre içerisinde 8 kilo vermek ister ki bir insan?:(

Protein, karbonhidrat ve vitaminlerin vücudumuz için çok gerekli olduğunu biliyoruz. Hepsinden ölçülü şekilde tüketerek, çok sağlıklı diyetler uygulayabiliriz. Ayrıca sporun da, zayıflama üzerindeki etkisi tartışılmaz. Siz siz olun hanımlar, bu tür zayıflama yöntemlerinden uzak kalın. İmkânınız varsa bir uzman yardımı alın. Bünyenizi yerle bir edecek zayıflama yöntemlerinden uzak durun!:S

R

Rabiss35

Forum Okuru
Arkadaşlar ben düzenli uygulamıyorum kilomun arttığını hissedince bi hafta yapıyorum 2 kilo kadar veriyorum fazlam gidince bırakıyorum midemde yara olduğu için sürekli yapamıyorum Ama benim arkadaşım sürekli uygulayak 3 ayda 82den 58e düştü yemesinede dikkat etti tabiki abur cubur fastfood tüketimini kısıtladı . Oda bende bal kullanmıyoruz . Kahvaltı dahil her yemek yedikten sonda bi su bardağı suya bi yemek kaşığı kadar koyup içiyoruz bide gece yatmadan önce bi bardak içiyoruz . Tadi tabide güzel sirke yani sonuçta eksi ve kokusu ağır ama hızlı kilo vermek için değer bence sirkesini bi kaşıktan fazla koymayın asitli olduğu için midede yanma ve baş dönemesi yapabilir. İyi şanslar sabırla başabilirsiniz

Likapam

Likapam

Paylaşımcı Melek
Bende başlıyım vermem gereken çok kilom var heleki düğünden sonra hepten saldım bi şekilde düzene girmem lazım