Acaba hamilemiyim kızlar

Senin gibi kotu niyetli insanlar oldukca hayat hrp huzursuz olur... Burdan bakincada kotu niyetli oldugun cok belli git baska yerde sacmala... Allahin isminin nerde anilacagini biliyorsan burdada isin yoktur senin tabi kalben soylediysen boyle yerlere girme amaciniz cok farkli sizin derdiniz neydide buralara girdiniz bizim amacimiz derdimize derman bulmak cok acik birsey de dile getirmedik zatrn nasil gerekiyorsa o sekil yazdik

Arkadaşlar bende yeniyim burada adetin geçeli 5 gün oldu 1gun geçtiğinde evde test yaptim cikmadi bu sabah ayağa kalktigimda midemde bulanti oldu ve dun alksamda birden halsizlesmistim sizce test yapmakta acelemi etmisim bidaha yapmam gerekirmi

Srpl bence bir daha yap ama sabah idrariyla daha kesin sonuc verir 5 gun gecmis bence ypmlisin erken degil gecmis bile

6 gun var ama daha erken mi ya yoksa hamile degilmiyim:(( ne dusunecegimi şaşırdım :((( insallh yukselirrr duaa edinn :((

Canim uzulme Allah hayirli evlat versin ama sen biraz erken yapmissin sanki 5 gun bekle hasta olmazsan yine yaptir ama canini skma... Bu arada bende az once hastlndim hayallerim suya batti ne yplim hyrlsi:)

Uzulme canim birsey olmaz bi dahaki sefere zaten biraz erken ypmissin testi . kac aylik evlisin ben alti aylik evliyim ekimde bir dusugum oldu cok istiyorum ne ypyim byle etrafimda hamile bayanlar gruncede dahada heves ypiyorum insallah en kisa zamanda aliriz bkledigimiz hberleri:) :) ;) ;)

Geri