Acaba hamilemiyim kızlar

Ben de bebeğim olsun diye dua ettiğim günlerde, daha adetime 10 gün kala hamile tribine giriyordum. Ya çok istemekten ya da istememekten ötürü bir an önce sonucu görmek istiyoruz. Psikoloji çok önemli; hamile olabilmek için dua ederken o ara kendimi hamile psikolojisine sokuyordum ve etrafımdakileri de buna inandırıyordum.

Adete 1 hafta kala hamilelik belirtileri yaşamak zaten imkansız. Bu tür hissedilen hisler, olsa olsa ya yumurtlamadır ya da adet öncesi belirtilerdir. Bildiğim kadarıyla hamileliğin oluşması bir iki günlük bir şey değil. Sabretmek gerekiyor. Adet günü geçmedikçe, vücudumda olan tuhaflıkları önemsemiyorum ben. Adetim geçerse ancak o zaman test yapıyorum ama maalesef hep negatif çıkıyor.:(

mrb benimde adetime 15 gun var kasıklarımda batma belimde agrı goguslerımde agrı özellıkle uckları dokundukca acıyo ve bacaklarımda sancı oluyo sabahları yatakdan cıkmakda zorluk cekıyorum hep bı yorgunluk hep bı halsızlık var başim cok agrıyo acaba bu hamilelık belırtısı mı

Merhaba bişey sormak istiyorum ilişkiden 33 gün sonra yapılan kan testi sonucu 0.1 yani negatif yanlış olma ihtimali var mıdır kesin sonuç mudur yani tsk ederim

Burda önemli olan adet döngünüz. Kaç günde bir adet oluyorsunuz , adetiniz geciktikten sonramı test yaptınız yada adet olduktan sonramı test yaptınız ? Adet öncesi yapılan testler yanıltabiliyor bu yüzden soruyorum. 8 ve üstü değerler hamilelik olarak değerlendiriliyor. Sizin değeriniz negatif gebelik yok.

mrb benimde adetime 15 gun var kasıklarımda batma belimde agrı goguslerımde agrı özellıkle uckları dokundukca acıyo ve bacaklarımda sancı oluyo sabahları yatakdan cıkmakda zorluk cekıyorum hep bı yorgunluk hep bı halsızlık var başim cok agrıyo acaba bu hamilelık belırtısı mı

Canım ya verilen yanıtları okusan bu saydıklarının gebelik belirtisi olmadığını anlarsın. Hamileik belirtileri adete 15 gün kala başlamaz .Bu saydıkların normalde kadınlarda ara ara olan şeyler. Yataktan çıkamıyorsun mevsim kış hepimiz uzun süre uyumak dinlenmek istiyoruz. Adetin gecikirse test yap bu şekilde hamile olup olmadığını öğrenemezsin.

Merhaba bişey sormak istiyorum ilişkiden 33 gün sonra yapılan kan testi sonucu 0.1 yani negatif yanlış olma ihtimali var mıdır kesin sonuç mudur yani tsk ederim

Merhaba,

Değeriniz gebelik lehine değil. Mens döngünüz nasıl , bilmiyorum. Gecikme den sonra test yaptıysanız sonuca kesin gebelik yoktur diyebiliriz.Hcg testinin yanılma payı yoktur %100 doğru sonuç verir.

Merhaba ben yeni uye oldum..uc gundur kasigimda ara ara sanci var..gogus uclarimda koyulasma var..ani hareketlerde karnim aciyo..arada kasiniyor..sirtim ve belimde agrim var..hamile olnz ihtimalim var mi..?

Merhaba ben yeni uye oldum..uc gundur kasigimda ara ara sanci var..gogus uclarimda koyulasma var..ani hareketlerde karnim aciyo..arada kasiniyor..sirtim ve belimde agrim var..hamile olnz ihtimalim var mi..?

Merhaba , belirtilere dayanarak gebelik teşhisi yapmak yanlış ve yanıltıcı olur. Mensinizde gecikme varsa test yaparak gebe olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.

Geri