Adetim 2 gün gecikti gebelik testi negatif doğru mu

• Konbuyu başlatan Pinkfruid
P

Pinkfruid

Yeni Üye
Üye
adetim 2 gün geciktiğinde gebelik testi yaptım negatif çıktı daha geç mi yapmalıydım yoksa hamilelik yoktur dimi anal ilişki sonrası ella kullandım 3 gün geciktim o yüzden yaptım

Likapam

Likapam

Paylaşımcı Melek
Pinkfruid' Alıntı:
adetim 2 gün geciktiğinde gebelik testi yaptım negatif çıktı daha geç mi yapmalıydım yoksa hamilelik yoktur dimi anal ilişki sonrası ella kullandım 3 gün geciktim o yüzden yaptım
Anal ilişkide zaten hamile kalınmaz ilacı boşa almazsın

P

Pinkfruid

Yeni Üye
Üye
Likapam' Alıntı:
Anal ilişkide zaten hamile kalınmaz ilacı boşa almazsın
Sürtünme olduğu için tedbir amaçlı aldım adetim kaç gün gecikir 3 4 gün gecikti testte negatif çıktı ama içimde bir şüphe var lütfen yardımcı olur musunuz :(

Likapam

Likapam

Paylaşımcı Melek
Pinkfruid' Alıntı:
Sürtünme olduğu için tedbir amaçlı aldım adetim kaç gün gecikir 3 4 gün gecikti testte negatif çıktı ama içimde bir şüphe var lütfen yardımcı olur musunuz :(
İlişki sonrası adetiniz gerçekleşmiş şimdiki adetiniz büyük ihtimal sıkıntıdan dolayı gecikmiş civanperçemi otu var onu içebilirsin hemde kolay adet olmanı sağlar

P

Pinkfruid

Yeni Üye
Üye
Likapam' Alıntı:
İlişki sonrası adetiniz gerçekleşmiş şimdiki adetiniz büyük ihtimal sıkıntıdan dolayı gecikmiş civanperçemi otu var onu içebilirsin hemde kolay adet olmanı sağlar
Adet olmadım ki ilişki sonrası 20 sinde ilişki oldu 29unda hasta olmam gerekiyodu bugün ayın 3ü hala olmadım

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Gebelik testi yaptınız mı sonuç nedir ?

Likapam

Likapam

Paylaşımcı Melek
Pinkfruid' Alıntı:
Adet olmadım ki ilişki sonrası 20 sinde ilişki oldu 29unda hasta olmam gerekiyodu bugün ayın 3ü hala olmadım
İlişkinin üzerinden 14 gün filan geçti yani ???

P

Pinkfruid

Yeni Üye
Üye
Likapam' Alıntı:
Adetin bi kaç gün daha gelmezse testi tekrarlayıp duruma göre dr gidersin ama ben hamile olduğunuzu düşünmüyorum
İlacı ilk defa kullandım o yüzden olabilir mi göğüslsrim ağeıyor adet sancısı gibi ağrıda oluyor ama çok sürmüyor geçiyor