Adetimin 4. günü sürtünmeyle ilişki yaşadım hamilemiyim

Çok teşekür ederim dikkat edecem. Sizde nasıl cıktı hormon yüksekliği
Bende sürtünemli iç çamaşırı ile olan ilişki sonrasında göğsümden berrak sıvı geldiğini fark ettim 1 ay sonra gittim prolaktin 40 çıktı ama çok stresli vermiştim o kanı daha sonra beta vajinal ultrason negatıf çıktı tekrar daha rahat verdim prolaktin oda 11 çıktı o yüzden diyorum stres çok etki ediyor

Bende sürtünemli iç çamaşırı ile olan ilişki sonrasında göğsümden berrak sıvı geldiğini fark ettim 1 ay sonra gittim prolaktin 40 çıktı ama çok stresli vermiştim o kanı daha sonra beta vajinal ultrason negatıf çıktı tekrar daha rahat verdim prolaktin oda 11 çıktı o yüzden diyorum stres çok etki ediyor
Bugün doktora gittim kan verirken de rahattim sonuçlar pazartesiye kaldı inşallah bişey çıkmaz. Allah razı olsun sizinle konuşunca biraz olsun rahatladim. Çok çok çok teşekür ederim.

Şimdi kendim baktim sonuçlara prolaktin 18 çıkmış iyi mi kötü mü

Senin ki stresten dolayı gelmiş hani kendini acaba gebe miyim diye strese soktuysan o zaten direk prolaktinin yükselmesine sebep oluyor o yüzden stresten uzak tut kendini sonuçlardan sonra sıktın mı hiç göğsünü ? Tekrar geldi mi
Yok denemedim sıkmayı umarım geçmiştir haklisin stresli bi ay geçirdim ondan olabilir. Ne kadar teşekür etsem az gelir bilen biriyle konuşmak iyi geldi.

Selin kız küstünmü soruma cevap vermedin???
Abla burada bildirim gelmiyor bana kusurs bakma ben küsmem sana çok yardımcı oldun ablam büyük çoğunluk atmaya başladım korkumu çok şükür 10 Temmuz da tekrar hastaneye gititm beta hcg 0.14 çıktı vajinal ultrason da gebeliğe dair bi bulgu yoktu ilişki üstünden 210 gün geçmişti bu gittiğimde

Abla burada bildirim gelmiyor bana kusurs bakma ben küsmem sana çok yardımcı oldun ablam büyük çoğunluk atmaya başladım korkumu çok şükür 10 Temmuz da tekrar hastaneye gititm beta hcg 0.14 çıktı vajinal ultrason da gebeliğe dair bi bulgu yoktu ilişki üstünden 210 gün geçmişti bu gittiğimde
Çok şükür iyi olmaya bak canım

Geri