Aşılamadan sonraki süreçte gebelik belirtileri ve seyri nasıl olmakta ?

Kizlarrrrrrr malesef kan testi negatif ayin 1 aralık adet günüm ama 28 günde bir olduğu için 28 29 da adet günü die düşünüyorum doktor da adet olmazsan pazartesi yine gel dedi sizce çıkar mı eşim morelim bozulunca sonucu yirtti atti o yüzden kaçta kaç bilmiyorum
Canım aynı sorun bendede var benimde adetim geçen ayin 30 unda olmuştu.benimde 28 gibi gelmesi gerekiyor.ama gelen giden yok.banada adet olmazsan birdaha test yap dedi ama pek ümidim yok.değerim 5 in üstünde olsaydı yükselirdi belki ama benimki 1,20 çıktı.

Merhaba arkadaşlar bende Perşembe günü aşılamamı oldum 2gündür şeffaf bi akıntı var Normalmi

Bu arada benim 9 yaşında oğlum var ilk aşılamamda oğluma hamile kaldim 4 yıl öncede biri negatif biri düşükle sonuçlanan 2 aşılama denemem oldu .diğerlerinde hapla tedavi olmuştum bu defa gonal f ve ovitrelle çatlatma iğnesinden sonra aşılamam yapıldı ilk gün biraz ağrım oldu ama dünden beri hiç ağrım yok olmadı galiba

Canım aynı sorun bendede var benimde adetim geçen ayin 30 unda olmuştu.benimde 28 gibi gelmesi gerekiyor.ama gelen giden yok.banada adet olmazsan birdaha test yap dedi ama pek ümidim yok.değerim 5 in üstünde olsaydı yükselirdi belki ama benimki 1,20 çıktı.
Canim benim değerim kaç bilmiyorum eşim ben uzulunce yirtti sonucu hiç bakamadım malesef iki gündür başım catlicak gibi agrior gebelik belirtilerin de böyle şey okumustum ya stresten yada başka bişey inş olmayız adet :((( geç döllenme olmuştur umarim

Bu arada benim 9 yaşında oğlum var ilk aşılamamda oğluma hamile kaldim 4 yıl öncede biri negatif biri düşükle sonuçlanan 2 aşılama denemem oldu .diğerlerinde hapla tedavi olmuştum bu defa gonal f ve ovitrelle çatlatma iğnesinden sonra aşılamam yapıldı ilk gün biraz ağrım oldu ama dünden beri hiç ağrım yok olmadı galiba
Canim Merhaba oğluna hamile kaldığında belirtileri nasıldı kan tahlilnnde ne zaman ogrenmistin

Moderatör tarafında düzenlendi:
Mrba Krkr ilk aşılamamda adetimin geçmesini bekledim doktorum 15 gün sonra test fln yap dememişti ama adet günümden bi kaç gün önce sancılarım ve akıntım gelmişti günüm geçtikten 10 gün sonra öğrendim önce sağlık ocağında test sonra hastanede kan o dönem hep adet sancım ve olucakmışım gbi hissim vardı Allahım kimsenin kucağını boş bırakmadın sizlerden nasip etsin

Geri