Aşılamadan sonraki süreçte gebelik belirtileri ve seyri nasıl olmakta ?

Ben 13. Gün idrar testi yapmıştım negatif çıktı bi sonra ki gün kan testi yaptırmıştım ondada negatif çıkmıştı inşallah tutar bebekleriniz sonuçlarınızı yazın 2. Me umut olun

Mrb arkadaşlar ben bu guruba ilk defa katılıyorum.1 buçuk yıllık evliyim ve 27 haziran da 2.aşılamam yapıldı.Bugün 8. Günüm hiç bir belirti yok.Ve adetime 10 gün kaldı.Ben hiç bir zaman pes etmeyi düşünmüyorum ümidimi hiç kesmicem Allah vakti ne zaman gelirse inşallah bizlerede nasip eder.Yarın bayram ve hepinizin bayramı mübarek olsun hayırlı bayramlar.

Arkadaslar size bi sorum olcak aşılama da hamilelik normal hamilelik gibi mi geciyo yoksa tüp bebek gibi belirli süre ayağa kalkmama gibi bi durum warmı acaba

Merhaba , aşılama sonrası 1 gün dinleniyorsunuz sonrası günlük yaşantınıza devam ediyorsunuz.Yalnız bedeni yoracak hareketlerden uzak duruyorsunuz.Ağrı kaldırmayın spor yapmayın ..

merhaba ben 2 gebelik gecirdim ama 3 aylikken dusuk yaptim kac doktora gittiysem sorun yok deyip surekli ilac yumurtlama ilaclari en skn gittigim dr hsg istedi ve rahimde yapisiklik oldugunu soyledi ameliyatimi oldum 7 ay gecti ve hala hamile kalamadim enson asilama oldum temmuzun 30 da asilamadan sonra duphaston diye bi ialc verdi 10 gun kullan sonra tahlil yaptiricaz dedi ama kasiklarima agri giriyo adet ağrısı gibi anlamadim yani ne ise yariyo bu ilac yani uzun lafin kisasi film cektirmeni tavsiye ederim

merhaba ben 2 gebelik gecirdim ama 3 aylikken dusuk yaptim kac doktora gittiysem sorun yok deyip surekli ilac yumurtlama ilaclari en skn gittigim dr hsg istedi ve rahimde yapisiklik oldugunu soyledi ameliyatimi oldum 7 ay gecti ve hala hamile kalamadim enson asilama oldum temmuzun 30 da asilamadan sonra duphaston diye bi ialc verdi 10 gun kullan sonra tahlil yaptiricaz dedi ama kasiklarima agri giriyo adet ağrısı gibi anlamadim yani ne ise yariyo bu ilac

arastirildi kanda pihtilasma cikti ilk bebegimden sonra 2 bebekte kan sulanfirici igne arti coraspirin kullanmama ragmen ayni haftada dusuk yaptim benim dusuncem rahimdeki yapisikliktan kaynaklandi doktorumda ayni seyi dedi buyuyemiyo rahim yapisik oldugu icin dedi hayirlisi bakalim asilamam tutar insallah yaptiran iateyen herkesinki tutar

merhaba birşey sormak istiyorum görenlerde cevap verirse sevinirim..daha önceden hiç gebelik geçirdiniz mi..aşılama öncesi hsg filmi çekildi mi ben önceden bi gebelik geçirdiğim için doktor ısrarla hsgye gerek yok diyor kafam allak bullak iş ticaret mi yoksa gerçekten vicdanen rahatça mı yapıyorlardır mesleklerini...kısacası aşılama öncesi hsg olan arkadaşlar var mı ya da çekilmeyen çekilmediyse sebep ne dediler

Geri