..asker yarim...

Ben ki alışkın değilim sensiz uyku tutturabildiğim gecelere,

Duymadan o güzel sesini uyku girmiyor bu yorgun gözlere,
Sabah gözümü ilk açtığımda elim hemen telefona gidiyor acaba aradımı diye ?
Ama her defasında senin dışında onlarca kişi görüyorum telefonuma
Numarasını cevapsız diye bırakan…..

39297507.gif

Öyle özledim ki sesinin sesimde ki yankısını,
Çocuksu gülümsememe neden olan maymunluklarımı,
Beni sevme şeklini öyle özledim ki,,,

39297507.gif

Neden ağlıyorsun derdin ya delimisin sen?
Gözlerinin içine bakınca neler gördüğümü bir bilsen,
Sen olsaydın benim yerimde,mendil dayanmazdı gözyaşlarını silmene..
Öyle özledim ki seni aradığımda sesinde ki neşheyi,

Canım derdin,özledin mi beni derdin,
Bende belki tam anlatamam sana olan hasretimi diye,
Nasıl özlediğimi,seni nasıl sevdiğimi ıspatlıyayım diye hep yemin ederdim.

39297507.gif

Güzel gözlüm öyle özledim ki seni….
Yüreğim bir mecal kaldı şimdi.
Her gece yatağıma geçip çalmasını bekliyorum lanet telefonun,
Her gece yalvarıyorum Allah’a bir an önce geçsin bu dertler sıkıntılar diye.

Ve her gece uykuyu haram ediyorum gözlerim..

Sevdiğim, öyle özledim ki seni.

Sesini,nefesini,bana doğru kurduğun çümlelerin herbir kelimesini,
Şimdi bekliyorken senden gelecek tek bir seslenişi,nasıl zor bir bilsen.
Nefes alıp verdiğimde hasret ciğerimi nasıl yakıyor ,özlem saçlarımdan tututup çekiştiriyor.
Sensin onun dermanı diyor içimde ki ses her gece..

39297507.gif

Canımın taaa içi öyle özledim ki seni..
Her derdini alırdım üstüme,sen üzülme,sen yorulma,sen düşünme isterdim,
Ben bakarım çaresine.
Yeter ki gülsün yüzün derdim,ben meydan okurum senin için bu alemin cümlesine.
Kurban olduğum, aşkların en güzeli,birtanem,kalbimin birincisi,
Öyle özledim ki seni ,sesini,nefesini,

inanki her bir cümlesi beni anlatmışş :(( aynenn çokk özlediimm yaaa..yazın çook güzel..teşekkürler gamseliimm beniimm

herşeyimi alıp gittiinn bitanemm :(( ne biçiim hayatt buu yaa..herşeyy herkess üstüme geliyorr..kaldıramıyorum artık ..sen olsan böyle olurmuydumm :(( :cry:

canımm ya ben hep yanındayım bu günlerde geçicek hiçbiryere gitmedi yine yanında ve senin o yapma böle ne olur üzülme geçicek sabırlı ol şikerim ne olur :18:

sudemiim yaa gittiğinden beri dünyam yıkıldı..onsuz hiçbişeyin anlamı yok..artık durduk yere ağlıyoom hep..çok asabi oldum..artık işime..aileme hep yansıtıyorum.kimseyi kaldıramıyorum..her hafta gezmeye giden ben 1 aydır dışarıya çıkmamışım..keyfimden bile gezemiyoom artıkk..offf nee zormuşş yaaa

yok kızz erken gelcen ya kahvaltı hazırlarım..uyanırım ben kuşumm :D ne bileyim yavv pzar günü erken sinir oluyom bende :) bi aksilik çıkmazsa gel cumartesi erkenden tamam bebeimm..görüşekk yaa özlediim seniii :((

Bebeğim yeni öğrendim cumartesi günü seminerimiz varmış 12de.Sabah zor olcak ve az olucak.Olsun yinede sabah gelirim ben.Ama benim seminer 3te felan biter.Öğleden sonrada birşeyler yaparız beraber hayatımm tamam?Erkenden geleceeğim merak etme yavruşum uçmazsam gelirim(anladın sen onu) :haha:

sudemiim yaa gittiğinden beri dünyam yıkıldı..onsuz hiçbişeyin anlamı yok..artık durduk yere ağlıyoom hep..çok asabi oldum..artık işime..aileme hep yansıtıyorum.kimseyi kaldıramıyorum..her hafta gezmeye giden ben 1 aydır dışarıya çıkmamışım..keyfimden bile gezemiyoom artıkk..offf nee zormuşş yaaa
canımm benimm kıyamam sana inan çook iyi anlıyorum seni aynı şeyleri bende yaşadımm ama geçicekk üzülme ne olurr o seninn askerinn biticek dönücek sana herşey çook güzel olucakk sadece biraz daha sabır

Bebeğim niye böyle yapıyorsun ya :bangin: Peki ya benim durumum?Ben ne yapayım off off böyle yapınca sen çok üzülüyorum valla azıcık dayan lütfenn banada çok zor geliyor ama işte mecburuz kuşum kocacımı özledimmmmmmmmm:cry:

gamselim yazdığın yazıyı askerimin günlüğüne yazıcam ...çok çok saol

begenmene sevindim güsell şikerim...
bu arada ne olur böle yapma herşey gececek haklısın seni gayett ii anlayabiliyorum sevdiğin yokken nasıl kendini bir hiç gibi gördüğünü o olmayınca bogazında bir düğüm oldugunu offf...
ne diyebilirim kiii kelin ilaçı olsa kendii başına sürermişş...
birtanem balım sen yinede güçlü olmaya calış elinden gelenin fazlasını yap ne olur be şikerimm az dayan gececek bunlarrr ....

Geri