..asker yarim...

hareketli154en0.gif

Kendimden yoruldum
Sürekli maske takmaktan

İçim Kan ağlarken
İnsanlara gülmekten yoruldum
Çok sinirliyken bile
Sakin olma zorunluluğundan yoruldum
Hıçkırarak ağlamak isterken
Gözyaşlarımı içime akıtmaktan
Delice severken içimden dağlara denizlere
Hoyratça esen rüzgara toprağa kuşlara
Seviyorum diye haykırmak isterken
Susmaktan yoruldum
Mavinin her tonunda kaybolmak isterken
Siyaha esir olmaktan yoruldum
Kendimden yoruldum
Hep güçlü olmak ne zordur
Hep sorumluluk sahibi olmak
Her zaman haklı olmak
Herseyi bilmek zorunda olmak
Ruhum yoruldu
Çoçukken genç olmak
Gençken olgun olmak
Çok zor yoruldum
Çabuk tükettim ömrümü
Yarınlarımı.....
Umutlarımı.....
Duygularımı.......
Geri dönüşü olmayan bir tüneldeyim
Oyunun adı hayat
Başrolde ben
Yardımcı oyuncular sevgi, aşk, acı, geçmiş
Senaryo konusu
Herseye ragmen Mutlu Olma Sanatı
Ve oyun bitti..perdeler indi ışıklar söndü
Kendimden yoruldum.
Artık tutunduğum
Güvendiğim
Yanındayken kendim olduğum
Maske takma ihtiyacı hissetmediğim
Ağlamak istediğimde özgürce ağladığım
Haykırmak istediğimde sevgimi
Sınır tanımadan haykırdığım
Sen varsın
Artık Oyunun ikici perdesini açtım
Her yer ışıl ışıl
Başak saçların deniz gözlerin umudum
Senin sevgin yarınlarım
Kendimden yorulduğum yerde seni buldum....

inşş şikerim inşş eşommma yazdım senin köşende de olsun istedim sen nasılsın????

paylaştığın için saol canım benim..canım iyi diyelim iyi olalm :(( sudemiim yaaa ben çok yoruldum çook çaresizim hemde çook..dayanamıyorum onun yokluğuna :(( gecem o gündüzüm o..daha yolun başındayım kendimi şimdiden bıraktıımm..offf ne bileyiim onunla olacağım gün için hayaller kuruyorum..güzel hayaller mutlu ediyor benii..avutuyorum kendimi işte..her gece yatarken resimlere bakıpta yatıyorum..bakmasam bile içim rahat etmiyorr ..yani kısacasıı huzurummm kalmadıı hemdee hiiçççç...

paylaştığın için saol canım benim..canım iyi diyelim iyi olalm :(( sudemiim yaaa ben çok yoruldum çook çaresizim hemde çook..dayanamıyorum onun yokluğuna :(( gecem o gündüzüm o..daha yolun başındayım kendimi şimdiden bıraktıımm..offf ne bileyiim onunla olacağım gün için hayaller kuruyorum..güzel hayaller mutlu ediyor benii..avutuyorum kendimi işte..her gece yatarken resimlere bakıpta yatıyorum..bakmasam bile içim rahat etmiyorr ..yani kısacasıı huzurummm kalmadıı hemdee hiiçççç...
canımsınn sen ya canımm seni o kadar iyi anlıyorum ki hepsini yaşadım bugün 303 gün oldu ama ben hala öleyimm dayanamıyorum tükendimm inan hep onun sesi onun hayali heryerde o.gözlerim hep yaşlı alışamadım hala deli gibi seviyom ya anlatmam imkansız :18: o yüzden seni çook iyi anlıyorum ama şimdiden bööyle yaparsan çook üzülürsün alışmaya çalış canımm gitti gelicek o benim de çook kafana takma çoook zor biliyorum ama böyle devam edersen çook yıpranırsın :18: allah sabır versin şikerimm ne diim ki :18:

Meleğim sankın ve sakın kendini bırakma ... Sonuçta sen güçlü olmalısınki oda güçlü olsun.... Hem sen gelecek güzel günlerinizi düşün inan ki en cok seni ben anlarım sudemle beraber.. Bak benim ki gideli neredeyse 1 yıl olcak... caman sabır sabır sabır.. asla kendini yıprtma sayılı gün elbet bitecek....

Meleğim sankın ve sakın kendini bırakma ... Sonuçta sen güçlü olmalısınki oda güçlü olsun.... Hem sen gelecek güzel günlerinizi düşün inan ki en cok seni ben anlarım sudemle beraber.. Bak benim ki gideli neredeyse 1 yıl olcak... caman sabır sabır sabır.. asla kendini yıprtma sayılı gün elbet bitecek....

ben güçlü olamıyorum kii onada moral vereyiimm :(( inşşşşş biticekk bu günlerimiizz inşş...

Geri