..asker yarim...

günler geçiyor mu yoksa geçmiyormu hiçç anlamış değilim..273 gün kaldı sana kavuşmama ve seni görmeye ..seni o kadar özledim ki anlatamamm yaa artıkk canıma tak etti sensizlik..ben burda hiç ama hiiçç mutlu deiliimm :uhu: seninle konuşurken bile sırf mutlu olasın diye iyiyim rolleri yapmak canımı çok acıtıyor..artık en aptal aşk şarkıları bile anlamlı geliyor bana..kavuşucam sana,oh çok şükür askerim geldi diyebilmek için o günü nasılda bekliyorum..seni benden ayıran şu askerliğe inat ilk günki sevgimle..ve özlemimle seni bekliyorum hepte beklicemmm..hakanımm senii çokkk ama çokk özledim :(( Allahım bir an önce bitirsin askerliğni :(( ve bu çektiğim acılar son olsun....seni çok ama çoook seviyorummm.benim vazgeçilmezimsin...Rabbime emanetsin askerimm

offf :(( birtanem gecmiyor günlerr emin ol gecmiyorr....offf sana yardımm olamıyorum yada tesellii edemiyorum özür dilerim inan kendime bile hayrım yokk....herşey gececek bu günler bitecekk zaman ne kadar uzun olursa olsun bitmeye mahkum şikerim .....seninnn yine bana göre az kalmışşş benden önce kavuşacaksın askerine....

Mehabalar bende asker yolu bekliyorum
sevdiceğimle kavuşmamıza 33 kaldı
çok özledim onu..
Allah hepimize sabır versin inşallah..

Bebeğim emin ol ki geçecek bak ben bittirdim askerliği... pek aranızda yoktum son aylarda ama hep kalbimdesiniz..
eşim geleli bugün 1 hafta oldu cok mutluyumm.....
elbett bitecek bende bi zamanlar 200küsürllü sayılar saymaktaydım ama bak bittiiiiii....
Allahım tums evenleri kavustursun hersey gonlunce olsun canımcım

Bebeğim emin ol ki geçecek bak ben bittirdim askerliği... pek aranızda yoktum son aylarda ama hep kalbimdesiniz..
eşim geleli bugün 1 hafta oldu cok mutluyumm.....
elbett bitecek bende bi zamanlar 200küsürllü sayılar saymaktaydım ama bak bittiiiiii....
Allahım tums evenleri kavustursun hersey gonlunce olsun canımcım

angelim inş biticek bu günlerim..ama çok zormuşş yaa..bazen dayanamıyorum yokluğuna..çok zoruma gidiyor herşey onun olmaması.senin adına çok ama çok sevindim..darısı bizim başımıza inşş :)

"Dayan be gönlüm.Biçare değilsin..yaradan sana yar..Kimsesiz değilsin,yanında "kimsesizler kimsesi"var.Biliyorum!..Sığmazsın hiç bir yere bu sevdayla,dünya sana dar ama dayan gönlüm! dayan ki her gecenin mutlaka bir sabahı var ( Mevlana) zor günlerimde yanımda olan ve benim hep her zaman yanımda olan kankim göndermiş bu mesajı..bayıldım mesajına..acıyan yüreğimi ferahlattın kankim

Geri