..asker yarim...

evett canım yaa azaldıkça zaman hiç geçmek bilmiyor..aynen gelince herşey geçmişte kalıcak..ayyy senin şafağında hakanın memlketi düzce :) seninde az kalmış inş kasımda kavuşucaksın bebişine ...canım normal mı yoksa sezeraynmı olucak doğumun
Ay canım bana kalsa ben kesinlikleee NORMAL dogum istiyorum.. belki sezeryan sancısız dogum ama ya sonrasıı cok zor.. ben Allahıma dua ediyorumki inşallahhh normal dogum olur... bugün benimde şafakkk 76;) Rabbim ikimizide en kısa zamanda hayırlısı ile kurtarsın hasretten...

Ay canım bana kalsa ben kesinlikleee NORMAL dogum istiyorum.. belki sezeryan sancısız dogum ama ya sonrasıı cok zor.. ben Allahıma dua ediyorumki inşallahhh normal dogum olur... bugün benimde şafakkk 76;) Rabbim ikimizide en kısa zamanda hayırlısı ile kurtarsın hasretten...

aynen canım inş normal doğum olur..çünkü en sağlıklı olanı normal doğum söyleniyor..sezeryan ömür boyu acısı çekiliyormuş..hem normal doğumda bebeğini hissetmekte muhteşem bişeydirr yaaa :)) amin inş ikimzide kurtulucazz bu hasrettenn inşşşş :)))

Geri