avon ve orıflameden sıkayetı olan varmıı

Oriflame süper

Oriflamenin ürünleri sağlık bakanlığı onaylı olduğu için hiçbir sorunla karşılaşmazsınız. Yeterki kendi cildinize uygun olan ürünü alın. Eğer danışman ürünle ilgili yeterli bilgi vermediyse yeterli bilgi almadan kullanmayın. Oriflamenin tek şartı var. Faturalarını zamanında ödeyeceksin. Danışmanlara 18gün müddet veriyor. 18 gün içinde ödemezseniz %5 faiz işler ve 20 gün müddet verir. 20 gün içinde de fatura ödenmezse 20tl faiz otomatik işlenir. Ve ikinci 20gün daha verilir. Yine ödenmezse icraya verilir. Bunda anlaşılmayacak birşey yok. Bi yerden alış vriş yaparken parayı peşin ödüyoruz. Oriflame bizi hiç tanımadığı halde, faturayı öder mi ödemez mi bilmediği halde vadeli 18gün içinde ödeme imkanı sunuyor, daha ne istiyorsunuz. şirket şartını baştan söylüyor. Parayı kargo teslimde alsa daha mı iyi, ya ürünler elimizde kalırsa diye şirket bizi düşünüp vade veriyor ve satılmayan yada kullanılıp beğenilmeyen ürünleri %100 iade garantisiyle geri alıyor. El insaf. Siz olsanız 100 200liralık ürünü parasını almadan yada hiç değilse yarı parasını almadan hiç tanımadığınız birine teslim edip 18gün beklermiydiniz bi düşünün öyle konuşun.

ben hiç memnun deil ama takım öncüm ona borcum olduğu için sürekli benim adımı kullanarak sipariş veriyo bu nasıl firma ozman herkes herkesin adına sipariş versin böle saçmalık olurmu bence hiiiççç bulaşmayın oriflame'e

ben oriflamede liderlik yaptım oriflame gercekden kaliteli doğal her üründe son kul tarihi var rujlarda dahil ama avon ürünüde çok kullanmıştım daha önce sonradan farkettim avonda son kullanma tarihi çoğunda yok varsada hep geçik ben artık uğraşmıyrm ihtiyacım oldğnda oriflame ürünü kullanıyrm

ımm yani ben ikisinide tercih etmiyorum aslında ama yakınlarımdan almışlığım olduu sadece güzel yani daha fazlası değil beni çok tatmin etmiyo kalıcılıı konusunda emin değililm.ben daha çok kremlerini tercih ediyorum el ayak oje vs

arkadaşlar ben oriflame dan her ay 40 50 tl lik alışveriş yapıyorum.ben kendi aldığım ürünler için satış danışmanı olmayı düşünüyorum.sizce mantıklı mı?yani kargo parası veya her ay mutlaka alısverıs zorunlulugu gıbı seylerle cok başım agrır mı?sartlarını sormaya orıflame ı aradım kız hıcbısey demıyo.soruyorum anlamıyo herhalde kesın olmayan seyler soyleyıp durdu.acaba şartlar var oldugu ıcın mı geçiştirdi?yardımcı olursanız sevınırım.sımdıden tesekkurler:)

merhaba,
kesinlikle satış danışmanı olmalısın. zaten ürünleri kullanıyormuşsun neden başkasına kazandırıyosunki. belli bi puana ulaşamazsan kargo parası ödüyorsun ki bu zaten internet üzerinden yapılan her alışverişte geçerli bişey. üstelik oriflame ödediğin kargo parası karşılığı sana hediye bi ürün yolluyor. ayrıca kesinlikle her ay sipariş zorunluluğu filan yok. daha detaylı bilgi istersen özelden konuşabiliriz.

avon

arkadaşlar ben yurdışında oturuyorum burda oflaym ürünleri satılmıyoo hiçte istek yok avon 80 yıllık bir marka mhiç bir zamanda toplatılmadı bu dedi kodu herhal diyer markalar tarafından yapılıyo bazen sorun olabilir hangisinde olmuyoki ama avon avrupadan onaylı buyüzdende türkiye onay verme gereği duymuyo birkez kaldırılsa okadar reklam hiç dönebilirmi inanmayın bir deneyin en azından avon iyadede alıyo ürünün sonuna kadar arkasında.

ben de oriflame satıcısıyım bu ilk ayım fakat benim kolimden sipariş ettiğim ürünlerin bazıları çıkmamasına rağmen gelen faturada var gibi görünüyor ve ona göre fiyat kesilmiş ben elime geçmeyen ürünün parasını ödemek zorunda mıyım müşteri temsilcisini aradım o faturada eksik olanları işaretleyip faks çek bize dedi ama bu işlem sonucu o eksik ürünler elime geçer mi yoksa faturadan onların miktarı düşürülür mü ? deneyimliysen beni bi bilgilendirir misin rica etsem

Geri