Çatlatma iğnesinden sonra en erken gebelik belirtileri neler melişler ya

Evet canım maalesef çok zor.. Bugün bi arkadaşımın hamilelik haberini aldım hem çok öutlu oldm hem de buruldm :s o da benm gibi 7aydr falan bebek istiyor ve bu ay çok şartlandrdm kendimi kesin olacak dedi ve gerçekten tedavisiz oldu maşaallah.. Hatta sadece ay boyunca 4kez en fazla birlktelik oldu dedi çok şaşrdm doktrm bana haftada üç gün , gün aşırı dedi..buna rağmen hala tık yok :(

Haftada üç gün anladim da gün asiri ne demek ?

Canim benim oluyo iste bak, zaten son on gün iliski ise yaramiyo. Adetin 8-16/17 ci gunleri arasinda iliski olmasi daha onemli. En onemlisi üç gün de bir mutlaka olmasi.
Baska bi baslik altinda yaziyoruz, orda bir arkadaşım tasiniyodu, ev telasundaydi, anlattigina gore üç defa bile olmamis diyodu tam da hatirlamiyorum simdi ama, o da nerdeyse hic iliski olmadi demisti ama hamile kaldi o ay.
Hersey nasip kismet, bizede olacak bir gün insallah.
Ben bu ay üçüncü asilama yi yaptim. Insaallah olur hayirlisiyla bu sefer rabbim melegimi verir insaallah rabbim. Allah im tüm isteyenlere versin meleklerini insaallah
Amin canım Rabbim emeğini boşa çıkarmasn..

Mrb arkadaslar bn 1 yillik evliyim bu ay klomen + menegon +ovitrelle kullandim igneyi vurulali 3 gun oldu ve bnm belim kopacak gibi agriyor bide bu gün sabah bas dönmesininden yataktan kalkamadim szce bunlar ignenin etkisi mi lütfen bna yardimci olun inş bu ay hamile kalirim bir yıldır meleğimi bekliyorum ... :((

Arkadaşlar iğneden sonra crinon %8vajinal jel kullanan var mı? Bu jel adet gecikmesi yapar mı? Bugün iğnenin 15. Günü dün idrar testi yaptım negatif çıktı. Adet de olamadım doktor ayın 23üne kan tahlilini verdi. O güne kadar bekleyeceğim. Acaba jel mi geciktiriyor. En son adet gecikmesinde hamileyim diye hayaller kurarken prolaktin yüksekliğinden kaynaklanan gecikme çıkmıştı. İnşallah bu sefer de öyle bir şey değildir. O hormonla yeniden uğraşmayı hiç istemiyorum

Arkadaşlar iğneden sonra crinon %8vajinal jel kullanan var mı? Bu jel adet gecikmesi yapar mı? Bugün iğnenin 15. Günü dün idrar testi yaptım negatif çıktı. Adet de olamadım doktor ayın 23üne kan tahlilini verdi. O güne kadar bekleyeceğim. Acaba jel mi geciktiriyor. En son adet gecikmesinde hamileyim diye hayaller kurarken prolaktin yüksekliğinden kaynaklanan gecikme çıkmıştı. İnşallah bu sefer de öyle bir şey değildir. O hormonla yeniden uğraşmayı hiç istemiyorum
Canim hamile olabilirsin ama ilacin etkisiyle de olabilir. Normal de jel gebelik yoksa adet söktürcü islevini goruyo. Bence bugün den test yapabilirsin, boşuna bekleme.

Mrb arkadaslar bn 1 yillik evliyim bu ay klomen + menegon +ovitrelle kullandim igneyi vurulali 3 gun oldu ve bnm belim kopacak gibi agriyor bide bu gün sabah bas dönmesininden yataktan kalkamadim szce bunlar ignenin etkisi mi lütfen bna yardimci olun inş bu ay hamile kalirim bir yıldır meleğimi bekliyorum ... :((

Ovitrelle sayesinde yumurtan çatlatmasi olmustur, bu yüzden bel ve kasik agrisi olur. Ama bas donmesi falan normal degil. Bence dr unu ara ve soyle.

Canim hamile olabilirsin ama ilacin etkisiyle de olabilir. Normal de jel gebelik yoksa adet söktürcü islevini goruyo. Bence bugün den test yapabilirsin, boşuna bekleme.
Ben biraz daha bekleyeyim canım ya belki bugün yarın adet olurum. İdrar testinde negatif çıktı ya korkuyorum kan testi yaptırmaya :( Mübarek cuma günü hepiniz için dua ettim. İnşallah Rabbim bizleri de tez zamanda sevindirecek.

Geri