Ele bulaşan japon yapıştırıcı nasıl temizlenir?

*MeleK*

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Çok güçlü bir yapıştırıcı olan japon yapıştırıcıyı heralde bilmeyeniniz yoktur. Kırılan çatlayan birçok ürünü yapıştırmak için oldukça etkili bir çare olan japon yapıştırıcısı ne yazık ki bazen yapıştırılmak istenen bölge dışında elimize de bulaşabilir. Bu kadar güçlü bir yapıştırıcıyı da elden çıkarmak tahmin edersiniz ki çok güç bir işlem olsa gerek..

Şimdi sizlere önereceğimiz bir takım çözüm önerileri ile ele bulaşan japon yapıştırıcısını kolaylıkla temizleyip çıkartmanız mümkün olacaktır;)

japon-yapistirici-jpg.83116 Ele bulaşan japon yapıştırıcı nasıl temizlenir? Melekler Mekanı Forum


Ojeyi tırnak tan temizleyip çıkartmak için kullanılan aseton japon yapıştırıcısını elinizden temizlemeniz için gereken yöntemlerden biri.. Hemen hemen her evde bulunan aseton bulunmasa bile oldukça uygun fiyatlar ile market ve kozmetik mağazalar da satılıyor. Bir pamuğa bir miktar aseton dökerek yapıştırıcının bulaştığı bölgeyi yavaşca ovalayın. Kısa sürede elinize bulaşan japon yapıştırıcının kolaylıkla çıktığını göreceksiniz;)

pratik-bilgiler-jpg.83117 Ele bulaşan japon yapıştırıcı nasıl temizlenir? Melekler Mekanı Forum


Yapıştırıcıyı çıkarmak için diğer bir yöntem de bir tırnak törpüsü evet yanlış duymadınız tırnak törpüsü... Japon yapıştırıcının bulaştığı yeri tırnak törpüsü ile yavaştan hafifçe törpüleyin ve kısa sürede yapışkanın bulaştığı bölgenin temizleneceğini göreceksiniz.

faydali-bilgiler-jpg.83118 Ele bulaşan japon yapıştırıcı nasıl temizlenir? Melekler Mekanı Forum


Her iki yöntemden sonra mutlaka elinize bir nemlendirici sürerek elinizin yumaşamasını sağlamanızı öneririm. Ayrıca aseton uygulamasın da deri hassas olduğu için çok fazla bekletmemeniz de fayda olacaktır.
 

Üst