Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Ce: Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Allah razı olsun canım kardeşim. inş. dediğin gibi yapayım yarın arayıp randevu alayım inş. çok teşekkür ederim bilgecim .. seni çok seviyorum..

Rica ederim canım ne demek. O sevgi karşılıklı. Randevunu alınca bize de haber ver, merakta kalmayalım.

Ben de regli bekliyorum, regl olacağım zamanlardaki gibi ağrılar başladı, sanıyorum ümitler bir dahaki aya, Allah hayırlısını versin ne yapalım :)

slm kızlar bende yeni katıldım aranıza bende hamile kalmak şsteyenlerdenim ama 5 snedri malesef olmadı bakalım kısmet yılbaşından sonra oluvak inşallah aşılama ve tüp bebk deniycez

slm kızlar bende yeni katıldım aranıza bende hamile kalmak şsteyenlerdenim ama 5 snedri malesef olmadı bakalım kısmet yılbaşından sonra oluvak inşallah aşılama ve tüp bebk deniycez

Canım hoşgeldin öncelikle aramıza. Allah hayırlısını versin inşallah. Umarım gönlünüze göre olur herşey, bir an önce bebeğine kavuşman dileğiyle, seni çok iyi anlıyorum. Sıkıldığın zaman biz hep buradayız. :)

Canım hoşgeldin öncelikle aramıza. Allah hayırlısını versin inşallah. Umarım gönlünüze göre olur herşey, bir an önce bebeğine kavuşman dileğiyle, seni çok iyi anlıyorum. Sıkıldığın zaman biz hep buradayız. :)
teşekkür ederim ne demek birbirimizle hep bir arada olacağız bundan güzeli yok bence hepinize hayırlı günler:)

Herkese günaydın melekler... Regl olmayı bekliyorum artık, biraz canım sıkıldı itiraf ediyorum. Ancak yapacak birşey yok, Allah hayırlı zamanda nasip etsin inşallah. Herkese sevgiler.

hoşgeldin güllüper:) çok güzel bir yerdesin emin ol... burda bilge isimli bir melek var harika bir insan.. onun tecrübeleri ve yönlendirmeleri gerçekten çok güzel.. aramıza hoş geldin güllüper, inş. Rabbim en kısa zamanda bebeğini kucağına almayı nasip eder canım...

hoşgeldin güllüper:) çok güzel bir yerdesin emin ol... burda bilge isimli bir melek var harika bir insan.. onun tecrübeleri ve yönlendirmeleri gerçekten çok güzel.. aramıza hoş geldin güllüper, inş. Rabbim en kısa zamanda bebeğini kucağına almayı nasip eder canım...
amin canım çok sağol inşallah rabbim isteyen herkeze nasip eder:)

herkeze slm .bende aranıza yeni katıldım.2 yıllık evliyim ve benimde bebeğim yok.bu ay 11 günüm geçdi.dün beta hcg testi yaptırdım ama sonuç nefgatif.size sormak istediğim bu testin yanılma payı varmıdır.herkeze sevgiler

hamile kalmak istiyorummmmmmmmmmmmmmmm.yüce rabbim istiyen herkeze bebek versin.

Geri