Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Ce: Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

kızlar nerdesiniz kimse yokmu aranıza almıyacakmısınız beni.buradaki yazıları okuyorumda birbirinize o kadar destek oluyorsunuzki ne güzel.

Merhaba karamelcim hoşgeldin aramıza; estf. ne demek yazını yeni gördüm inş. sende hamiş kervanına katılır sağlık sıhhatle bebişini kucağına alırsın canım. elbette biririmizin derdinden anlıyoruz.
bildiğim kadarıyla test yanılabiliyor canım 11 günlük gecikme az değil aslında normalde böyle gecikirmisin?
testlerde negatif çıkınca yanılma payı oluyormuş diye öğrenmiştim. inş. hamişsindir canım..tekrar hoş geldin aramıza...:)

herkeze slm .bende aranıza yeni katıldım.2 yıllık evliyim ve benimde bebeğim yok.bu ay 11 günüm geçdi.dün beta hcg testi yaptırdım ama sonuç nefgatif.size sormak istediğim bu testin yanılma payı varmıdır.herkeze sevgiler

Aramıza hoşgeldin canım, umarım herşey gönlüne göre olur.

Karamel yaptırdığın test kan testi miydi yoksa evde yapılan idrar testi miydi canım?

güldünyam h.b. normalde 1.2 gun gecıkme oluyordu ama normal ama bu kadar gecikme olmamışdı hiç. ve kendimi hamile gibi hissediyorum yani belirtileri var sürekli canım bişeyler yemek istiyor. göğüslerimde hassasıyet, sık idrara cıkma, aşırı akıntı baş donmesi ve bulantı dışındakıler yanı. ne yapmam gerekiyor bilmiyorum.

güldünyam h.b. normalde 1.2 gun gecıkme oluyordu ama normal ama bu kadar gecikme olmamışdı hiç. ve hamilelik belirtileri var

güldünyam h.b. normalde 1.2 gun gecıkme oluyordu ama normal ama bu kadar gecikme olmamışdı hiç. ve kendimi hamile gibi hissediyorum yani belirtileri var sürekli canım bişeyler yemek istiyor. göğüslerimde hassasıyet, sık idrara cıkma, aşırı akıntı baş donmesi ve bulantı dışındakıler yanı. ne yapmam gerekiyor bilmiyorum.

Tatlım umarım hamişsindir, ancak tekrar sorayım ben sana. Test yaptırdım negatif çıktı dedin ya, bu B-HCG testi KAN testi miydi yoksa idrar testi miydi? İdrar testi ise yanılma payı olabilir, geç ovülasyon ve döllenme nedeniyle beta HCG hormonu idrara daha geç karışabiliyor canım. Ancak kan testleri yanılmazlar. Eğer idrar testi yaptırdıysan ve negatif çıktıysa bir de hassas kan testlerinden yaptır ve gebelik için olduğunu söyle. O testler yanılmaz. Umarım güzel haberler verirsin bize canım. 11 günlük gecikme önemli bir zaman dilimi çünkü... Sevgilerimle

h.b bilge gökçen kan testiydi

Anladım canım. Kan testleri genelde yanılma göstermezler Karamelcim. Bir kadın doğum uzmanına muayene olsan aslında iyi olur bence. Çünkü hamileysen 11 günlük gecikmeyle kan testinde çıkması gerekirdi. Kan testleri regl gecikmeden bile kesin sonuç veriyorlar. Tam olarak ne olduğunu anlamak için bir doktor muayenesi iyi olur diye düşünüyorum.

Hayırlısı olsun canım, hiç canını sıkma, herşeyde bir hayır vardır mutlaka. Ben de bu akşam regl oldum, bu ay belki olur diye baktım ama ıh-ıh olmadı. Allah büyük, yapacak birşey yok. Gelmesi gereken doğru zamanda gelecektir eminim... Biz buradayız, yanındayız. Allah'ın izniyle bebişine en kısa zamanda kavuşman dileğiyle canım.

bilgecim ilgin için tşk ederim.2.3 gün daha bekliyip dr giderim.cıkmadık candan umut kesilmezmiş.hala umutluyum yinede en azından regl olasıya kadar.allah herkeze hayırlısını nasip etsin ve hepinize inş çifter çifter ikizler nasip eder :)

bilgecim ilgin için tşk ederim.2.3 gün daha bekliyip dr giderim.cıkmadık candan umut kesilmezmiş.hala umutluyum yinede en azından regl olasıya kadar.allah herkeze hayırlısını nasip etsin ve hepinize inş çifter çifter ikizler nasip eder :)

Rica ederim Karamelcim. Bekle o zaman, inşallah gönlüne göre olur canım, inşallah hamilesindir, inşallah bize güzel haberler verirsin. Evet, en önemlisi o, hayırlısının olması, Allah hayırlısını versin. Olunca, olması gereken zamanda geliyor zaten. Bunun ötesi yok ne yazık ki. Bize düşen dua etmek, sabretmek. Duaların için teşekkürler canım, amin inşallah. Benim de dualarım hep sizlerle. Hadi bekle biraz daha bakalım. Bizi de habersiz bırakma emi... Sevgilerle

Geri