Hamilelerden hamilelik belirtileri

• Konbuyu başlatan beklenenbebis
  • Başlangıç tarihi
Mrb kizlar benimde kasik agrilarim ve baya bi halsizlik vardi.adetten 5 gun once evde gebelik testi yaptim silik cikti.3 gun sonrada kanda baktirdim ve gebeligim kesinlesti.

Cok zaman geçmiş bu konusmalarin üstünden Allah rizasi için cevap verin benim adetime 10 gün kala gogislerimde ağrı başladı ve beyaz kokusuz akıntı da beraberinde geldi şu an adetime dort gun var ve aşırı uykusuzluk yorgunluk çekiyorum ve iştahsızlık başladı zorla yemek yiyorum karnimada sürekli iğne batar cinsten ağrı giriyor hamislik belirtisi olabilir miyim

Merhaba, saydıklarınız gebelik belirtisi fakat mense 10 gün kala bu belirtileri yaşamanız imkansız. Gebelik belirtileri gebeliğin 4-5. haftası başlar. Döneminizde gecikmeniz olursa test yapın.

İyi akşamlar hanımlar sürekli takipteyim sayfayı ilk kez sizlere yazıyorum. 4 senelik evliyim ilk 1 yıl korunduktan sonra hiçbir sorun olmamasına rağmen hamile kalamadım
Son adetim 23-28 agustos ve tam da yumurtlama günümde 6eylül birliktelik yaşadık şüpheli ilişkiden şu son 4 güne kadar hiçbir belirti hissetmedim son günlerdeki kendimde hissettiğim değişimleri sizlerle paylaşmak istiyorum
İlk hissettigim göğüslerime yumuşama ve göğüs ucumda pul pul dökülmeler (Yen'i sütyeni yıkamadan giydiğimi fark edip hamileliği aklıma getirmemiştim bile) son 2 gündür halsizlikve huysuzluk , anlık hareketlerde göz kararması,(kansızlığa yormuştum) sağ kasık batması, migde yanması ve bugünden beri burnuma ara ara gelen deterjan(temizlik malzemesi kokuları) takvimime göre yarın sabah hasta olmam gerekiyor
Ve adetten 1hafta önce bel ve karın agrısı, mutlakaaa 1 adet büyük bir sivilce şikayetlerim olurdu suana kadar hiçbirini yaşamadım dua ediyorum ki yaşamam da
Yarın adet olmadığım takdirde en geç adetimi 2-3 gün daha beklemek istiyorum
Suanda yaşadığım değişimler bunlar ve içimden bir his busefer oldu diyor. Hiç bu kadar garip hissetmemiştim kendimi ☺️ Siz değerli arkadaşlarımdan da bir dua bekliyorum artık hasretim son bulsun ALLAH kimsenin kucagını boş bırakmasın inşallah
3 gün sonra olumlu -olumsuz haberim ile sizleri tekrar ziyaret edicem şimdilik iyi akşamlar
Çok uzun oldu hakkınızı helal edin

Geri