Hamilemiyim hamilelik nasıl anlaşılır?

D

dünyammmmm

Forum Okuru
kızlar banada yardım edin dün adet olmam gerekiyordu olmadım 3 aydır deniyoruz test yaptım bu sabah ikiside silik çıktı hamilemiyim sizce

N

nesrinnesrn

Forum Okuru
gebelik testim silik çıkmıştı 4 gün gecikti adetim bugün kanda gebelik tetsi yaptırdım 45.71 çıktı hamilemiyim

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Hcg değerine göre hamilesiniz. Fakat tek değerle gebelik teşhisi yapılmaz. Hekim kontrolünde olun. Hekim gebe olup olmadığınızı onaylamak için düzenli aralıklarla hcg testi önerecektir.

M

Melekler Mekanı 21

Forum Okuru
ilk hamilelik belirtileri , 1 haftalık hamilelik nasıl anlaşılır ,
hamilelik belirtileri en erken ne zaman belli olur
hamilelik belirtileri akıntı
hamilelik belirtileri kasık ağrısı
hamilelik belirtileri yerleşme kanaması
erken hamilelik belirtileri
en erken hamilelik belirtileri ne zaman ortaya çıkar

Bu sorular kafamda her zaman vardı ve internette bunlarla ilgili çok yazı okudum .Ama en detaylı bilgileri Melekler Mekanı sayesinde öğrenmiş oldum. Şimdi hamileyim .Allah dileyen herkese versin. Bu faydaları bilgiler içinde teşekkürler Melekler mekanı

E

Elif sade

Forum Okuru
Bir hafta önce cinsel ilişkiye girdim ilişkiye girmeden bi kaç gün önce adet olmuştum şimdi ise küçük tuvaletimi yaparken yanma hissediyorum ve çok sık tuvalete çıkıyorum hamile olabilir miyim

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Tek bir belirtiden yola çıkıp gebesiniz veya gebe değilsiniz diyemeyiz. İdrar yolunda yanma gebelik kaynaklı olduğu gibi başka koşullardan da kaynaklanmaktadır. Adetiniz de gecikme olursa test yaparak hamile olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.

Mavie

Üye
Üye
Verdiğiniz bilgilere göre gebe kalma ihtimaliniz düşük. Semptomlarınız psikolojik. Gebelik belirtileri gebeliğin 4. Haftasından itibaren başlar. Adetinizde gecikme olursa tedbiren test yapın
iyi günler benimde adetin bugün 9 gündür olml üzere gecikme var bugün test yaptım iki çizgide çıktı hamileyim degilmi bide tansiyonum düşmüş basım donuyor

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Merhaba, test sonucuna göre hamilesiniz fakat emin olmak için bir kadın doğum uzmanına görünün. Hekim hcg testi yapmanızı isteyecek . Çıkan sonuç ve muayene durumunuz hakkında bilgi verecektir..

G

Gamzeozgul

Forum Okuru
Selam adetim iki gün geçti midem bulanıyor ara ara kasik ağrım var göğüslerm de çok agriyo sizce hamileliğim

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Merhaba, septomlarınız gebelik lehine görünüyor yarın gebelik testi yaparak hamile olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz. Ayrıca menstrüasyon gecikmesi sadece gebelik kaynaklı olmayabilir, bir kaç koşulda gecikmeye neden olabilir.

G

Gribim18

Forum Okuru
İçime boşalma yaşanmadı bakireyim fakat 15inde olması gereken hastalığım ayın 10 bunda olsun ve yaklaşık 2 gün sürdü gayet kırmızı ve yoğundu sizce implantasyon kanaması mı? ben olayın yaşandığı günden itibaren sürekli mide bulantısı ve karın ağrısı çektim sizce bu psikolojik mi?

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
İçime boşalma yaşanmadı bakireyim fakat 15inde olması gereken hastalığım ayın 10 bunda olsun ve yaklaşık 2 gün sürdü gayet kırmızı ve yoğundu sizce implantasyon kanaması mı? ben olayın yaşandığı günden itibaren sürekli mide bulantısı ve karın ağrısı çektim sizce bu psikolojik mi?
Yok devenin bale papucu :D:D dert etmene gerek yok yerleşme kanaması değil ve hamile değilsin. Bu yaşadıkların tamamen psikolojik :p

G

Gribim18

Forum Okuru
Şakacı bi şekilde cevap vermişsiniz teşekkür ediyorum :) fakat eli birazda olsa vajinaya deyse veyahut bacaklarımız çarpışsak sorun olmaz değil mi? Ayrıca cidden sürekli kendimde bu olayın yaşandığı günden beri belirtiler yaşıyorum halbuki Zayıflıyor um ama bana kilo alıyormuş um gibi geliyor ilk günden böyle şeyler yaşanır mı?

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Cinsel ilişkinin ilk gününden beri yaşadığınız belirtiler psikolojik. Gebelik belirtileri gebeliğin 4-5. haftasından itibaren başlar. Ayrıca regl kanamasının 2 gün sürmesi normaldir. Çok fazla stres yaptığınız için kanama miktarınız etkilenebilir. Kuşkunuzu gidermek adına gebelik testi yapın.

G

Gribim18

Forum Okuru
Cinsel ilişkinin ilk gününden beri yaşadığınız belirtiler psikolojik. Gebelik belirtileri gebeliğin 4-5. haftasından itibaren başlar. Ayrıca regl kanamasının 2 gün sürmesi normaldir. Çok fazla stres yaptığınız için kanama miktarınız etkilenebilir. Kuşkunuzu gidermek adına gebelik testi yapın.
Kusura bakmayın bir şey daha soracağım hastalığım biteli 2 gün oldu ama bugün kahverengi kırmızı puhtılı smüksü uzun bi yapı geldi bu ne kanaması? İmplantasyon kanaması olma ihtimali var mıdır 2 gün reglim düzenliydi

D

duru1989

Forum Okuru
selam adetime 11 gün var gögüslerim çok sızlıyor belimde ağrı var burnumda tıkanıklık birde gögüslerimde damarlar çıktı acaba gebelik testi yapsam şimdi çıkarmı teşekkürler

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Merhaba, adet döneminize daha zaman var. Bu kadar erken bir dönemde gebe olup olmadığınızı öğrenemezsiniz. Döneminizde gecikme söz konusu olursa gebelik testi yaparak hamile olup olmadığınızı öğrenirsiniz.. Gögüs ağrısı şişmesi sadece gebelikten dolayı olmaz. Tükettiğiniz besinler ilaçlar gögüslerin hassaslaşmasına neden olabilir.