Handanca'nın İskambil Falı *Resimli anlatımlı* güncellendi.

• Konbuyu başlatan handanca
handanca

handanca

Daimi Üye
Üye
Brcc' Alıntı:
haklısın ablacım :)bn yanlış yapmışım yeniden yaptım dediğin gibi :)
çok teşekkürler
yine sol taraf benim
kendim için kupa 1 ve kupa kızı
onun için karo 1 ve karo vale

BUNU DİĞER MELEKLERE DE ÖRNEK OLSUN DİYE CEVAPLIYORUM...

Öncelikle o seni daha çok seviyor. Kalbide kendide senin tarafında çıkmış
Siyah yedi canını sıkacak bir haber alacağını gösteriyor. Buda sanırım senin tarafta çıkan bir kadınla ilgili. Bu kadın evli. Bunun tarafından birini tanıyorsan oda olabilir. Bu arada hayranlarında var. Bak orda diğer valeler başka erkekleri temsil eder.

Onun tarafına bakalım..
Burada abi yada baba gibi birinden para ile ilgili olumsuzluk yaşanacağı çıkıyor (papaz yanında siyah 7 var) bu olay ciddi (siyah 8)
Geçmişte bu kişi yüzükle ilgili bir sıkıntı yaşamış( siyah 2). esmer bir bayan kalbi var orda..(maça 1)
Ama şuan açık tenli bir bayan için (bu sen olabilirsin) yüzükle ilgili daha güzel kararlar verileceğini düşünebiliriz. (kırmızı 2)
Parasal konuda sevinci olacak.(kırmızı 6)

bunun gibi yorum yapacağız canım..

S

sessizprenses

Üye
Üye
bitanesin ablacım çok teşekkür ediyorum :)
maça 1 esmer bir bayan kalbi ya ,,onu seven esmer bayan anlamına geliyor değil mi ?

B

ben kimim

Yeni Üye
Üye
ben hiç beceremedm bunu açamıyorum bile

E

esma-yurtkul

Yeni Üye
Üye
ben de karıştırdım her şeyi handanca imdat yardım et

yaramaz_kis

yaramaz_kis

Yeni Üye
Üye
handancn bunu kendin bahkınca cıkıyomu ben anlamadım bendede vr ama yapcam ama ben falı anlamadım bende coh fal biliyom ama kendi kendine bahkınca olmuyor cıhmıyor coh denedim bunu yaparsam belki cıkar ama anlamadım ben:(

M

Misafir Melek

Forum Okuru
slm

ben yaptım sag sol taraf benim ortada valekaro var benim tarafımda kupa kis var yani ben maca7 var karo bir far kupa yedi var kupa 10 var kupa vale var maca vale var sag taraftada kupa 10 var sinek papaz var kupa 1 var maca 1 var karo kis var sinek 10 var bunu yorumlarmısın handancan

yaramaz_kis

yaramaz_kis

Yeni Üye
Üye
ben yaptım sag sol taraf benim ortada valekaro var benim tarafımda kupa kis var yani ben maca7 var karo bir far kupa yedi var kupa 10 var kupa vale var maca vale var sag taraftada kupa 10 var sinek papaz var kupa 1 var maca 1 var karo kis var sinek 10 var bunu yorumlarmısın handancan

M

Misafir Melek

Forum Okuru
yardımcı olursanız sevinirim

öncelikle paylaşımınız için teşekkürler..
anlamadığım bir yer var.başta seçtiğimiz 4 kart var ya (kız vale ve iki as) onları tekrar destenin içine karısık olarakmı koyacağız yoksa belli bir sırası varmı??

handanca

handanca

Daimi Üye
Üye
Misafir Melek' Alıntı:
öncelikle paylaşımınız için teşekkürler..
anlamadığım bir yer var.başta seçtiğimiz 4 kart var ya (kız vale ve iki as) onları tekrar destenin içine karısık olarakmı koyacağız yoksa belli bir sırası varmı??

evet karıştırıyoruz vale, kız ve asları...

N

nalin

Forum Okuru
lütfen yardım :/

yha ben ayırma işlemini anlamadım.kupa kızı görünce ayırıorum bu kez karo valeyi ararken diğer kenara ayırdığım kartların içinde oluo mesela ozaman ne yapmam gerekio :/ yada ayırma işlemi dahada basite indirgeyerek anlatırmısınız lütfen :(

handanca

handanca

Daimi Üye
Üye
nalin' Alıntı:
yha ben ayırma işlemini anlamadım.kupa kızı görünce ayırıorum bu kez karo valeyi ararken diğer kenara ayırdığım kartların içinde oluo mesela ozaman ne yapmam gerekio :/ yada ayırma işlemi dahada basite indirgeyerek anlatırmısınız lütfen :(

Kupa kızı, Kupa as- Karo Vale, Karo as

Şimdi ayırma işlemine gelelim.. Diyelimki elimizdeki 4üncü kart kupa kızı (kupa kızı dahil 4 kartıda alıp kenara ayırıyoruz...

Devam.... Bakıyoruzki mesela 3 kart sonrada karo as göründü (o üçkartıda karo as dahil alıyoruz, ayırdıklarımızın üzerine koyuyoruz...

Devamm 1 kart sonra kupa as hemen ardında da karo vale göründü.. Karo vale dahil öncekileri alıp elimizde kalanları bırakıyoruz.....

M

Misafir Melek

Forum Okuru
teşekkür :)

hımmm anladım çok teşekkür ederim :) gerçekten süpersiniz :)

reyhannn

reyhannn

Yeni Üye
Üye
çok güzel anlatmışın ama çok karışık baktırmayı yercih ederim canım paylaşım için sağol

E

eylem serap

Yeni Üye
Üye
bende sızın soyledıgını gıbı bakıyorum ama elımde cok kagıt acılıyor bır turlu yorumda yapamadım lutfen yardımcı olurmusunuz

E

eylem serap

Yeni Üye
Üye
kagıt falı nı anlamak cok zor bır turlu yorum yapamadım bu arada actıgım kagıtlar baya fazla gosterdıgınız gıbı degıl yardımcı olurmunuz

handanca

handanca

Daimi Üye
Üye
eylem serap' Alıntı:
kagıt falı nı anlamak cok zor bır turlu yorum yapamadım bu arada actıgım kagıtlar baya fazla gosterdıgınız gıbı degıl yardımcı olurmunuz
Canım mutlaka son kalan kart neyse orada yanlış yapıyorsun. Alman gereken 4. karttan hangisi sona kaldıysa onu görünce onun altındakileri almayacaksın.. (kız, vale, as (kız), as (erkek) ) bu 4 karttan hangisi sona kaldıysa o kartı al altındakileri bırak...

E

emyy

Yeni Üye
Üye
ben bu siteye sizin falınızdan sonra üye oldum :) ama kesme olayını alamadım. Daha doğrusu yapıyorum ama herseferinde elimde çok fazla kart kalıyor. Dediğiniz gibi son kartın üstünü almadığım halde bu yorumlanacak çok olay oldğunumu yoksa yanlış baktığımımı gösteriyor:)

Konuyu Başlatan Benzer Konular Forum Cevaplar
Uzman SühaN Fal Çeşitleri Yıldızname ve Diğerleri 0
1melek Fal Çeşitleri Yıldızname ve Diğerleri 174
iyona Fal Çeşitleri Yıldızname ve Diğerleri 5
B Fal Çeşitleri Yıldızname ve Diğerleri 7
M Fal Çeşitleri Yıldızname ve Diğerleri 0
M Fal Çeşitleri Yıldızname ve Diğerleri 3