İftara Ne Pişirsem Haydi Birbirimize Fikir Verelim Melekler :)

bu gün biber dolması ezogelin çorbası makarna cacık tatlım hala kalbura bastımız var ne basmışım be bitmek vbilmedi ah ramazn olmasa gündüz anasını ağlatırdım ama işte neyse böyleside iyi oldu en azından eşimde yiyebiliyo ben gündüz bitirdiğimden adam daha bi kere yemiştim ne zamn bitti demiyo :D:D

hehe onu benim kocamda söler. ama insan evde otur otur canı sıkılıyo sonra dolaba saldırıyo. benim taaaa pazartesi gününden kalma tatlım var tavuk göğsü kemalpaşa. normalde tavuk göğsü yada bi gün bilemedin 2 gün en fazla dayanır.

bu gün biber dolması ezogelin çorbası makarna cacık tatlım hala kalbura bastımız var ne basmışım be bitmek vbilmedi ah ramazn olmasa gündüz anasını ağlatırdım ama işte neyse böyleside iyi oldu en azından eşimde yiyebiliyo ben gündüz bitirdiğimden adam daha bi kere yemiştim ne zamn bitti demiyo :D:D

sevde kalburabastıyı bende cok sevrım bende yaparım senın tarıfın ansıl yaparsın canım bıde sen bebek emzırmıyomusun nasıl oruc tutuyon kız benımde evde nelerım var ama fırsat kalmıyo :(

aaaaa bugun tıtanım menusunu yazmamıs hayırdır acaba tıtanııııııııııım nerdesıııın yoksa bugun evde degılmısın hadı allah kabul etsın yınede :D:D

hahahahahahahahaha

aaaaa bugun tıtanım menusunu yazmamıs hayırdır acaba tıtanııııııııııım nerdesıııın yoksa bugun evde degılmısın hadı allah kabul etsın yınede :D:D

Haklısın mavi konulara daldım zonra da mutfağa ve unuttum, hemen yazıyorum :D:D

Mercimek çorbası, zeytinyağlı barbunya, izmir köfte, salata, salçalı makarna, karpuz ve buz gibii zararlı asitli içecekleeerrrrrrrr :çapkın: hahaha Ve de tabi ki soframızın baştacı suuuu :D:D

Sevde kalburabastı yollasan ne iyi olur bak bugün tatlı yok :D:D

bir paket margarile 3 su bardağı unu yedir yuğur sonra 1 yemek kaşığı yoğurt 1 yumurta bi pket kabartma tozu hepsini yoğur eğer kurabiye hamurından cıvık olursa biraz daha un koy sonra poğaça gibi yap içine ceviz koy rendeye bastır yada kevgir varsa delikli sanırım onda daha iyi olur ona bastır katladığın yer altına gelsin. şerbeti 4 su br su 3,5 su br şeker şerbet soğuk kalbura bastı sıcak olucak

- - - Updated - - -

yolulu yayım titişim tatlım sana feda olsun :D

Geri