İftara/Sahura Ne Pişiriyorsunuz Melekler 2013

TİTAN

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Ben de dün gece bugün iftar için zeytinyağlı yaprak sarması da yaptım. Gerçi hem etlisi hem zeytinyağlısı olmaz aynı menüde ama büyük oğlan çok istedi, ne yapalım :D:D

TİTAN

TİTAN

*Melekler Mekanı*
benim eşim pek yemez de ben severim samayı bakayım alkonumda varmı asmada yaprak topluyum da sarıyım taze tane :)
Oooo, ne güzel asman da var demek :)

Ben bugün için henüz karar vermediğim bir çorba yapacağım. Yanında patates dolması, makarna ve köy peynirli börek olacak. Ve tabi ki buzz gibi suuuuuuuu :D Sonrasında soğuktan donmak üzere olan beyaz ve siyah üzümlerle, bir kavanoz da nutella :D

Asena_Sule

Asena_Sule

Daimi Üye
Üye
Oooo, ne güzel asman da var demek :)

Ben bugün için henüz karar vermediğim bir çorba yapacağım. Yanında patates dolması, makarna ve köy peynirli börek olacak. Ve tabi ki buzz gibi suuuuuuuu :D Sonrasında soğuktan donmak üzere olan beyaz ve siyah üzümlerle, bir kavanoz da nutella :D
bende görümcemde davteliydim yemeğe kuru fasulye plav slata bide tavuk sote yapmış aö kaldım bişye yemedim :) sanada bu arada afiyet oolsun titancımmmm :) tatlı niyetine nutellamı yiyeceksin iyi fikir alsında bende evde var ama diyete girdim yiyemiyorum :)

Konuyu Başlatan Benzer Konular Forum Cevaplar Tarih
T Ramazan Yemekleri 259
CeMoŞ Ramazan Yemekleri 0
CeMoŞ Ramazan Yemekleri 5
CeMoŞ Ramazan Yemekleri 9