İftara Ne Pişirsem Haydi Birbirimize Fikir Verelim Melekler :)

benim bugünki menüm, iskembe corbasi, spageti domates soslu, patates püresi ve domates mozarella salatasi, tatli olarakta supangile....

slm kızarrr bugünkü menümmm mercimek çorbası yineeeee,imam bayıldı pirinç pilavı cacık.....şimdide kahve içiyoruzzzz....titanımm çok severhahaha:hihi::hihi:

benim bugün ki menüm dünden kalanlar :D:D onları bitiricez çünkü yarın akşam iftara yine misafirim var :D:D bayramada kimsem gelmiyo ama adettendir diye gül tatlısı yapıcam yeni keşfettim enfes leziz ve gösterişli :kedi::kedi:

bugünkü menümde pırında kıymalı patates yemiğ spagetti domates çorbası var. bayram tatlısı oktay ustanın hintpare tarifini yaptım muhteşem oldu tavsiye ederim. şekerpare gibi içinde pudra şekeri irmik hindistan cecizi var üstünde de yumurta sarısının üstüne hindistan cevizi serpiyon ben bide fındık batıdım çok süper oluyo

kızlarrr bayramınız mübarek olsunn iyi bayramlarr hepinizeee..benim yarın aşılamam var bol bol dua edin canlarımmm..nete giremem 2 gün kib öptm hepinizi

slm kızarrr bugünkü menümmm mercimek çorbası yineeeee,imam bayıldı pirinç pilavı cacık.....şimdide kahve içiyoruzzzz....titanımm çok severhahaha:hihi::hihi:

Sorma sorma bayılırım kahveye :S :D:D

kızlar dün akşam kocişle iftarı dışarda açtık yemek derdim yoktu yaneeee :) :)

Eeee, yemek derdin yoktu anladık da ne yedin onu söyle hele :çapkın:

kızlarrr bayramınız mübarek olsunn iyi bayramlarr hepinizeee..benim yarın aşılamam var bol bol dua edin canlarımmm..nete giremem 2 gün kib öptm hepinizi

Lavi Allah yardımcın olsun, hakkında hayırlı olanı gönlüne razı, gönlündekini de hakkında hayırlı etsin (Bu lafımı çok seviyorum ne kadar güzel ve doğru bir laf, teşekkür ederim sevgili eşim bu güzel cümleyi bana öğrettiğin için :) )

Biz de bugün öğlen alışverişe çıktık, çocuklara biraz alışveriş yaptık, haliyle geç döndük. İftara yarım saat kala eve girdik. Dışardan kızarmış tavuk ve lavaş aldık. Yanında söğüş domates, biber, soğan eşliğinde lavaş arası tavuk yedik. Yanında buz gibi suuuuuuuu, asitiyle insanı coşturan kola, ayran ve limonata da vardı :) Güllaç ve pudingleri de unutmayalım.

Allah kabul etsin, afiyet olsun...:)

tıtanım afıyet olsun allahım tutugumuz orucu
kabul etsın
bıze bugun alısverıse cıkıcaz bızde gec kalırsak dısarda açarız ama gec gelıcez gıbı duruyo allahım orucumuzu kabul eylesın amaın bugun son gun masallah ne kadarda cabukl ve guzel gectı en guzel de burasıydı hep berabner ıfratırımızı actık ınş dıyerkı senlerded bol ehep bırlıkte oluruz
herkesın bayramı mubarek olsun
tıtanım ozlellıkle senın bayramın mubarek olsun delıkanlıyı op yerıme kıb bayramlarımızn guzel gecmesı dılegıyle

tıtanım afıyet olsun allahım tutugumuz orucu
kabul etsın
bıze bugun alısverıse cıkıcaz bızde gec kalırsak dısarda açarız ama gec gelıcez gıbı duruyo allahım orucumuzu kabul eylesın amaın bugun son gun masallah ne kadarda cabukl ve guzel gectı en guzel de burasıydı hep berabner ıfratırımızı actık ınş dıyerkı senlerded bol ehep bırlıkte oluruz
herkesın bayramı mubarek olsun
tıtanım ozlellıkle senın bayramın mubarek olsun delıkanlıyı op yerıme kıb bayramlarımızn guzel gecmesı dılegıyle

Eyvallah mavi :yakala: Güzel dileklerine sonsuz teşekkürler. Teyzesi evde iki delikanlı var öbürünü de öpeyim mi senin için ? :D:D Hatta büyüğün bu gece doğumgünüydü :D:D İftarda da annem ve babam bizdeydi. Domates çorbası, iftariyelik tabakları, imambayıldı, tavuk pirzola, salata, kaşarlı tepsi böreği, şehriyeli tereyağlı pilav ve büyük delikanlımın doğumgünü pastası vardı. Allah tekrarına kavuştursun, tüm ibadetlerimizi kabul etsin inşaallah :)

Evet, burada da bu yıl ki ramazan yine çok güzel geçti. İftarı beklerken akşam yemeği telaşlarımızı buraya taşıdık, misafirlerimizi ağırlarken birbirimizden ilham ve fikir aldık, bilmediklerimizi sorduk, öğrendik. Ramazanın birinci günü açtığım bu konuda beni yalnız bırakmayan, zamanını ayırıp buradan mutfaklarını, sofralarını bizlere açan tüm meleklerimize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Meleklermekani.com ailesi yönetimi Rüyam ve Sayın Sadmin başta olmak üzere tüm meleklerimize hayırlı, sağlıklı ve mutlu bir Ramazan bayramı diliyor, herşeyin gönlümüzce olmasını temenni ediyorum. Darısı diğer bayramlara, hep birlikte inşaallah... :)

Geri