İftara Ne Pişirsem Haydi Birbirimize Fikir Verelim Melekler :)

aksama sehrıye corbası
frında tavuk kızarmıs
sehrıyelı pılav
domates salatası
bol bol komposto
baklava bu kadar herkesın bugun kandılı mubarek olsun allah oruclarımızı kabul eylesın amın

kızlar bu akşam ki iftar menüm; bugün hazıra kaçtım birazcık :) hazır valide ana çorbasıı karışık yoğurtlu kızartma salata ve biraz önce yaptığım bisküvit pastasıııı
kerkese hayırlı iftarlar:A:A

kızlar bu akşam ki iftar menüm; bugün hazıra kaçtım birazcık :) hazır valide ana çorbasıı karışık yoğurtlu kızartma salata ve biraz önce yaptığım bisküvit pastasıııı
kerkese hayırlı iftarlar:A:A
bende cok severım yogutlu kızarmayı canım azda sarımsaklı harıka olur elıne saglık ıyı kendını fazla yorma

iftara misafirim var menümü yazayım :D:D

soğuk yarma çorbası,
karnı yarık,
pilav,
salata
zeytin yağlı sarma
meze olarak karar veremedim :hıms:
dünden gül tatlısı yapmıştım o var :D:D

pide mi :uhu: hani bana canım çekti :küstüm: peşmarbele yi yazmamışsın titan adminim:hıh:

Canın sağolsın asi pideden kolay ne var keşke mümkün olsa da sana da yapsam :kiss:
Evet peşmelbayı unutmuşum, peşmelba bir şeftali tatlısı, tarifine buradan (22. gün menüsünden) ulaşabilirsin :tik:

Bizde de bugün asininkiyle aynı menü var, karnıyarık, pilav ve salata. Çorba yine muallakta :D:D

hanımlar bayramda ne tatlısı yapıcaksınız. kaynanmlla bi tepsi baklava açıcaz. bide oktay ustanın hintpare diye bi tatlısı var şekerpare gibi içinde üsütnde hindistan cevizi var çok pratik ve bereketli oluyo

Geri