İftara Ne Pişirsem Haydi Birbirimize Fikir Verelim Melekler :)

Ben bugün firinda balik yapmayi düsünüyorum ama kocacim balik getirirse :D:D yanina da salata.

peeehhh elleriyle acacakmis duyda inanma hahaha sen ve baklava acmak hahaha eger böyle bir mucize olursa bende isterim o baklavadan :D:D

nıye karacım ya baklava zordur belkı ama ıstesen herseyı yapabılırsın ıcınden gelıcek o ben hamur camayı bıkere bılıyorum
sen gel ben sana neler yaparım yapamazmısım peh :hıh:

Bizde de bugün dünden artanlar var, yahu bu Ramazan ne kadar bereketli hiçbirşey bitmiyor hahaha

Bugün sakalaçarpan çorbası yaparım dünkü çorba az gelir, etli biber dolması, fesleğenli makarna, ev yapımı yoğurt, salata, gözüm alırsa şekerpare, buz gibi suuuuuuuuuuuu, karpuz ve herhalde zararlı asitli içecekler :D:D

nıye karacım ya baklava zordur belkı ama ıstesen herseyı yapabılırsın ıcınden gelıcek o ben hamur camayı bıkere bılıyorum
sen gel ben sana neler yaparım yapamazmısım peh :hıh:

iyi bugün tatlim yok zaten menüde iyi oldu yani iftarda baklava var.Titosu yoldan gecerken alirim ben beraber geliriz artik ellerinle acip yaptigin baklavani yemeye hahaha baklava fistikli olsun hmmmmmmmm :D:D

Bizde de bugün dünden artanlar var, yahu bu Ramazan ne kadar bereketli hiçbirşey bitmiyor hahaha

Bugün sakalaçarpan çorbası yaparım dünkü çorba az gelir, etli biber dolması, fesleğenli makarna, ev yapımı yoğurt, salata, gözüm alırsa şekerpare, buz gibi suuuuuuuuuuuu, karpuz ve herhalde zararlı asitli içecekler :D:D

tıtanım sen nıye alıyon o zmana zarırlı asıtlı ıxcecklerı ya canım benı ya tıtanım zararlı asıtlı ıcecekler olmasa valla ya tutamazkdım herhalde cok sevıyorum zararlı mararlı ama guzel valla haklısın tıtanım

- - - Updated - - -

iyi bugün tatlim yok zaten menüde iyi oldu yani iftarda baklava var.Titosu yoldan gecerken alirim ben beraber geliriz artik ellerinle acip yaptigin baklavani yemeye hahaha baklava fistikli olsun hmmmmmmmm :D:D

aman hadı gel gel sen eksık kalma hahaha

bugünkü menümüzzzzzz.nohut yahnisi ilk defa yicem canım istedi annem yapıcak yanına pirinç pilavı mercimek çorbası....tatlıyı şuan bilmiyorummmmm yazarım tekrar veeee buzzz gbiiiiiiiiiii suuuuuuuuuuuu

Geri