KART FALINA BAKIYORUUUUM :))

1melek güzelim baktigin fallar / yorumlar dogru cikiyor...

sordugum sorularda yeri geldi suanki durumumu söyledin... beni tanimiyorsun ama bildin, senin hislerin kuvvetliki bunlari hisedip söylüyorsun canim ;)

1.cevap;Eşin seni seviyor ve hatta senden uzakta olsa seni özleyen bir adam daha ne söyleyebilirim :)

2.cevap; Şu anda çocuk konusunda üzülüyormuşsun fakat çocuğun olacak diyor kartların.

3.cevap;bir önceki mesajında sormuştun cevaplandı:)

4.cevap; 3 sorunla bağlantılı bu soruda zaten belirttiğim zaman zarfında eşine bir anda gelen bir haberle maddi sorunlarınız hafiflemeye başlayacak.

5.cevap; Evet bir karar verilmiş ve uygulanmış fakat daha çok sevgiliden ziyade arkadaş gibiler.Maddi menfaatler filan mı sözkonusu bu birleşmede öyle birşeyler çıktı.Şimdilik böyle sürüp gidecek şeklinde çıktı kartlar.
evet birleştiler şu an maddi konularda sıkıntı cektıer hep eşiyle

ağzına sağlık geçenlerdede tarot falıma baktırdım aynılarını sende söyledin bebeğin ne zaman olucagına bakabiliyormusun peki

peki melek cim birinden almam gereken para var,eşime borcu varmış 3000 tl.ama adam telefonunu kapatmış bide bu kişi polis o kişi bana para verecekmi 2-telekom ile mahkemem vardı parasal haklarla ilgili aynı davadav arkadaşlarım paralarını aldılar ama benim ki hala karara bağlanmadı ,yakın zamanda bu parayıda alacakmıyım.teşekkürler

1.cevap;canım senin bu kişiyle bi görüşmen olacak sanki sen gidip isteyecek gibiisn ama henüz adamın o parayı vereceği yok iyilikle anlat durumunu da öyle iste bari belki alırsın o zaman.

2.cevap;Bu konuyla ilgili sana bir haber gelecek bir yerdelerde birşeyler eksik yani olması gereken birşey var sen bunu yapmamışsın bunu iyice bir araştır yani çözümün görünüyor galiba bu para gelecek ama konunun üstüne gitmen gerekiyor.

Son düzenleme:
ağzına sağlık geçenlerdede tarot falıma baktırdım aynılarını sende söyledin bebeğin ne zaman olucagına bakabiliyormusun peki

Canım bu tür konular Allah'ın takdiridir sende biliyorsun ama senin için şansımızı bir deneyelim dedim şöyle çıktı;Sen sürekli olarak bu konuyu düşünüyor ve hani insan kafasından hiiç çıkaramazya öyle işte. yaza doğru diye çıktı.Ama sanırım önünde engellerin var bence iyi bir doktorlar görüşüp kontrollerini yaptırsan.

peki melek eşim bana şu an oturduğumuz evin parasını verecekti ,çünkü 10 yıl geri ödemeli aldık ,topluca yani 150 milyar verecekti,ben memurum hem ev hem çocuklar mümkün değil ödiyemem evin aylık ödemes 1500 tl bana ne kalıyor durumum zor,1-eşim bana bu parayı vermeyi düşünüyormu?yoksa banane ne yaparsa yapsın mı diyor
2- ocak ayının sonunda mahkemesi var ,hapisten o zaman çıkabilecekmi
3-bana bu kadar kızgın ,öfkeli olmasının sebebi ne ,zaten görüşmüyorum,görmüyorum. kartların bir şey diyormu ?çokk ama çokkk teşekkür ederim,

Geri