KART FALINA BAKIYORUUUUM :))

1melek

1melek

Aktif Üye
Üye
kırmızılar' Alıntı:
ağzına yüreğine eline sağlık çok güzel yorumlamışsın Teşekkür ederim.
evet bulunduğu ortamı değiştirmek istiyor farklı ev farklı yaşan tarzı evlenip birlikte yaşayacağımız ortam ama bu süreçte bazı aksaklıklar oluyor süre uzuyor. merak ettiğim düşündüğüm evlilik konusu ne olacak yani düşünceler ne yönde ilerleyecek ne yapacağım tepe taklak olduğum noktada burası.
aslında aranızdaki bağ çok güzel amaaa sana bir noktaya vurgu yaptım bir bayanla bir konuşman olacak konuşmalarına dikkat et şeklinde.yakın bir bayanın sözlerini ciddiye alıyor, dinliyor, fikir alıyor.

senin yapman gereken;ilişkinizi daha sağlam hale getirmen için ona çok çok güvendiğini sözlerinle çok çok beyan etmen lazım derim.....evlilik yakın fakat senin onunla'' konuşmaların'' belirleyici olacak evlilik konusunda.yani tepetaklak olmazsın artık.

1melek

1melek

Aktif Üye
Üye
Sevimli cadı' Alıntı:
Merhaba canım banada fal bakarmısın genel olarak .Çok merak ediyorum biraz sıkıntılı günler geçiriyorum da .

sevimli cadı

Cnm hangi konuda sorduğunu söylememişsin o yuzden sana ''genel açılım'' yapabilirım.Umarım bir çözüm olur.

1melek

1melek

Aktif Üye
Üye
Sevimli cadı

Sen etrafında güvenilen,sempatik,arkadaş canlısı ve çok sosyal bir insansın.

Çevrende epey seviliyorsun bir şekilde kendini sevdiriyorsun ve fikri danışılan bir kişisin.

Biraz maddi konularda ve birazda duygusal dünyanda sıkıntılı bir dönemde olduğun ortaya çıkıyor.Ama yinede neşeni kaybetmiyorsun.Bu bahsettiğim iki konuda biranda rahatlamayı çokk istiyorsun bu sıralar.

Bir yer değiştirme haberi alabilirsin ama istemediğin bir yerdeğiştirme haberi cnm bu.

senden yaşca büyük bir erkekten bir mesaj veya bir haberin var gelecek olan.

Cnm sağlığına biraz dikkat etmelisin sanırım bazı problemler var.

Kafanı yorduğun konuda geceleri çok düşünüyorsun ve strese giriyorsun fakat çözümlerde var olarak çıkmış.

Düşündüğün bir konuda bir karar verip herşeye bir nokta koyup yeni bir başlangıç yapacaksın.Bence fazla stres yapmamalısın .

Herşey gönlünce olsun.

Görüşmek üzere.

Sevimli cadı

Sevimli cadı

Daimi Üye
Üye
Canım çok ama çok teşekkür ederim.Ağzına yüreğine sağlık olsun :kiss:

K

kırmızılar

Yeni Üye
Üye
1melek' Alıntı:
aslında aranızdaki bağ çok güzel amaaa sana bir noktaya vurgu yaptım bir bayanla bir konuşman olacak konuşmalarına dikkat et şeklinde.yakın bir bayanın sözlerini ciddiye alıyor, dinliyor, fikir alıyor.

senin yapman gereken;ilişkinizi daha sağlam hale getirmen için ona çok çok güvendiğini sözlerinle çok çok beyan etmen lazım derim.....evlilik yakın fakat senin onunla'' konuşmaların'' belirleyici olacak evlilik konusunda.yani tepetaklak olmazsın artık.

K

kırmızılar

Yeni Üye
Üye
Ya evet aynen böle sölediğin gibi...
Bizim bazı özel konularımız var kendimizle çevreyle aileyle ilgili onları aşmamız lazm bnu bşarabilecekmiyiz evlilik sürecinde biraz zorluklar yaşayacağız gibi duruor. Zaman zaman kendi aramızda bile sournlar olabliyor.
Bir ileri 2 geri gidiyor gibiyiz. Ha tamam dediğimiz anda nedendir blinmez bi aksilik kol geziyor.

K

kırmızılar

Yeni Üye
Üye
1melek' Alıntı:

Ben bu sıkıntılarımdn ne zmn kurtuluo feraha çıkıcam

1melek

1melek

Aktif Üye
Üye
Val' Alıntı:
Merhabalar adim valide evlilik hayatim nasil olacaq?)
Sevgili Valide

Son zamanlarda biraz kaygılı ve üzütülüsün.neden?

Öncelikle evleneceğin kişi çok başarılı, enerjik ve dost canlısı ve çok sosyal bir insan ayrıca hayatın zorluklarını çekmiş hani görmüş geçirmiş derler ya öyle olgun birisi çıkıyor karşına.

Aranızda çok güzel ve anlamlı bir bağ oluşacak ve senin ruhunada hitap edecek ve bazı problemlerine destek olacak çözümler getirecek bu evleneceğin kişi.böyle bir başlangıç var.

Sen biraz böyle duygusal olarak kimselere güvenemiyorsun ve bazen kimseyle anlaşamayacağını düşünüyorsun.Ama böyle değilsin.

Çok mutlu bir hayatın olacak ve aşk evliliği görünüyor. büyük ihtimalle öyle çıktı yani.Ama sende acayip bir tedirginlik var ,karamsarlık var ,tuhaf bir çekingenlik var senin iç dünyanda böyle yani.Bence biraz kendine güvenmeli ve kendine bu kadar yüklenmemelisin.

Mutluluk seninle olsun.

Görüşmek üzere.

M

Muhammed by

Forum Okuru
Merhaba hanımefendi banada kart barmısınız. İşimle ilgili bir mahkeme süreci var .Birde evlilik görünüyormu .Şimdiden tesekkürler .

1melek

1melek

Aktif Üye
Üye
Muhammed by' Alıntı:
Merhaba hanımefendi banada kart barmısınız. İşimle ilgili bir mahkeme süreci var .Birde evlilik görünüyormu .Şimdiden tesekkürler .

Elbette.Muhammed Bey bakarım.Yalnız 30 dk bekleteceğim sizi :)

1melek

1melek

Aktif Üye
Üye
Muhammed by' Alıntı:

Merhaba tekrardan.

Öncelikle aklında zaten biri var ve aniden bir teklif yapayım mı diye düşüncelerin oluşmuş yada oluşacak.

işle ilgili konuda kavgalı bir süreç geçirmişsin ve sanırım kaybeden taraf olmuşsun.işin tepetaklak.

Ve sen evinde ve sosyal çevrende artık mutlu ve huzurlu olmak istiyorsun.

Bazı insanlara öyle konuşmalar yapmak istiyorsun ki hepsi üzülsünler diye.seni üzenlerin üzülmesi gerekiyor diyorsun ve böyle daha mutlu hissedeceksin kendini.

3 aya kadar bir haberin var bir bayandan ve bir karar aşamasına varacaksın.senin için büyük değişimler var ve her ne olursa olsun sağlığın daha önemli.

Çözümler düşüneceksin ve sana biraz şans lazım olacak bu sürecte.

Hayatında bazı gerçekleri gün yüzüne çıkarmış biri olarak herşeye yeni bir başlangıç yapacak durumda olabilirsin.Ve bulunduğun ortamdan biraz uzaklaşmak ve kafayı dinlemek sana iyi gelecek.

Biraz belirsizlikler içindesin ve hayat enerjini bozmamaya çalış.Umarım herşey yolunda gider.

Şansın bol olsun.

Görüşmek üzere.

Y

Yusuf ergin

Forum Okuru
Melek hanım sevdiğim biri var onunla evlenebilecekmiyim birde memurum işimle ilgili sıkıntı var akibetim ne olucak ?

Y

Yusuf ergin

Forum Okuru
Melek hanım merhaba lütfen banada bakın sevdiğim biri var onunla evlenebilecekmiyim birde memurum işimle ilgili sıkıntı var akibetim ne olucak ?

1melek

1melek

Aktif Üye
Üye
Yusuf ergin' Alıntı:
Melek hanım merhaba lütfen banada bakın sevdiğim biri var onunla evlenebilecekmiyim birde memurum işimle ilgili sıkıntı var akibetim ne olucak ?
Sakinn :)) zaten sana bakıyorum, birazdan yazarım ok?