Muhabbet kuşunu konuşturmak için ne yapılmalıdır ?

ayyy benim 1 tane muhabbet kuşum vardı biz onu erkek sanıyoduk yanına bı tane daha kuş aldık sonradan aldıgımız kuşun yumurtlmasını beklıoduk ki diğeri yumurtladı:D:D şimdi nur topu gibi 5 tane yavrusu oldu:utan: büyüyolar hemde çok hızlı Allah ın mucizesi işte boşa demiyorlar yumurtaya can veren Allah diye kurban oldugum nelere kadir.:))pek tatlılar yaa fotolarını da yüklicem kısmet olursa inşallaahhhhh:deli:

benim muhabbet kuşumu alalı 5 gün oldu bana alıştı ama hiç ötmüyor ve ıslık çalıyor

üzgünüm

benim büyük muhabbet kuşum var erkek acaba konuşur mu? arkadaşlar lütfen bana yardımcı olun :/

benim kuşum geleli 3hafta oldu onunla ilgilenmemize rağmen hala bizden korkuyo yukarıdan aşağıyo inmiyo teyzemin kisi o bolkon dayken bile uçup geri geliyo nasıl birşey bu anlamadım bana yardımcı olurmusunuz yazıyı okudum anlamadım

benim kuşum çok salak kendishiç bişey bilmez yaşlandı konuşmasını isterim ama onu zorlamam ölmesinden çok korkarım o ölürse ben yaşayamam

benim 3 aylık erkek bir muhabbet kuşum var fazla ötmüyor onunla ilgileniyorum şuan yazıyı yazarken kafama kondu :D onu konuşturmak istiyorum fazla ilgilenecek vaktim yok sizce hangi kelimeler onlara göre daha kolaydır ? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

Muhabbet kusu konusturma

Millet Buraya Gelin Size Herseyi Anlatcam

Kuşlar İnsanlardan korkar bu yüzden siz de korkmaması için ellerinizi kafesin dısına koyun ve adınzı yumusak şekilde söliyoruz

5-10 Dk tutun ve kavesin kapağını yavasca açın korkmassa elinizi kuşun altına koyun çıkamaya bilir yardımcı olun.

Adınızı söleyin göz teması kurarsa %55 25 gün sonra konuşur.

Eğer Korkarsa lambayı kapatın hiç birsey göremediğinden %65 elinize gelir gelirse lambayı acın korkcak bir sey olmucağını anlasın ve kusunuz %60 evcildir Bildiğim bu kadar benim kusum 35 günlük ve ele alıskın hiç biseyden korkmuyo.

Benim bir muhabbet kuşum var daha 40 günlük kuşçudan aldım fakat evde çok az ötüyor konuşmaya yatkınmıdır? (kuşçudan aldığım için dolayısıyla çok kuş sesi duymuş bunun için eğitemeyeceğimden şüpheleniyorum)

normal olabilir bizim eski kuşumuzda çok şirindi ve aynı zamanda 2buçuk haftada ıslık öğrendi.1ayda cicikuş demeyi öğrendi ve 2 ayda babacık dedi ayrıca söylediği tüm kelimeler:babacık,cicikuş,şanslı,abicim,can abi,cem abi,çatlak,annecim.doğrusu çok iyi bir kuştu eniyi konuşan kuşlardan yani amerikan cinsi kuşlar.

yorumumu okuyun

kuşumla öyle ilgileniyorum ama ne yapsam konuşmuyor sizin yorumlarinizxi okudum hatta bir kişinin kuşu ölmüş ama neyse rahmetli olmuş artik okadar ilgileniyorum ama artik konuşmaya yakin yardimlariniz için teşekür ederim

Geri