Orkide'nin Sor Öğren Servisi

lilili hanım size iki soru sorabilirmiyim. şimdi başkasına sorulan soruya cevap vermek nasıl bir ahlaki davarnış sizce. ikinci sorum ise başkasının verdiği cevebı kendi cevabı olarak görme nasıl akli bir davranış. hadi bi soruda bonus olsun. soru soran ve cevap vereni birer kişi olark düşündüğümüzde. atalarımız üçüncü kişiye ne düştüğünü söylemişlerdir.

yapacak başka işleri olmadığından canşları sıkılıyo onlarda heruğraşlarına tarzlarına belkide zewk aldıkları her şeye burunlarını sokarlar aslında şu açıdanda haklılar belkide kendilerini,n zewk alacak eğlenecek pekte yaşamları yoktur .........................................

ellerine sağlık cnm çok doğru yazmışsın valla :D:D:D pelin abla bırak da zevk alıyolar madem,eğlensinler.yazık yazıkkkkkkkkkkkkkkkk :D:D

lilili hanım size iki soru sorabilirmiyim. şimdi başkasına sorulan soruya cevap vermek nasıl bir ahlaki davarnış sizce. ikinci sorum ise başkasının verdiği cevebı kendi cevabı olarak görme nasıl akli bir davranış. hadi bi soruda bonus olsun. soru soran ve cevap vereni birer kişi olark düşündüğümüzde. atalarımız üçüncü kişiye ne düştüğünü söylemişlerdir.
arkadaşım eğerki farkettiysen sana fazla cevap vermedim çünkü biz burda sadece eyleniyoruz bunu bozmaya niyetimiz yok böyle tartışmalarla
bir yere varamassın avukatım diğe adlandırdığın şahıslar beim can dostlarımdır benim yerime cewapta verebilirler atda koşturabilirler aslında boyle bir çok dostum var burda ama senin yazını görmedikleri için yazmamışlar yoksa inan ban abaşedemezdin canımn ayrıcada kimse kimsenbin ahlakıyla uğraşmış değil lütfen eğlence yada boş zamanını geçirecek bişiler aruıyosan forumda çok konu var onlara bir bak kafan dağılsın istersen aaaaaaaa bu arada çok oyun var forumda girde oyna sana tavsiyemde burda bitsin daha fazla deşme istersen ........................................:n028:

Bazı yeni yetme üyelerin hiç işi gücü yok herhalde.Terbiyesizliğe bayağı zaman ayırabiliyorlar.Kardeşim bu kadar zamanın varsa ;adam gibi konulara mesaj yaz ;yazamıyorsun madem okumakla yetin:D
Reytingse amacın burda harcanıyorsun.:)
Orkide 'nin köşesi sana rağmen devam edecek.
Sevgiler

:11: arkadaş bu yazdıkların hiç hoş şeyler değil!!!burası bir eğlence arkadaşlık yeri...soru soran da cevap vern de hepsi arkadaşlar...böyle şeylerin yeri değil bizim mekan...bence orkidemize yani tatlı melişimize büyük ayıp...
sana başarılar...iyi forumlar

:11: arkadaş bu yazdıkların hiç hoş şeyler değil!!!burası bir eğlence arkadaşlık yeri...soru soran da cevap vern de hepsi arkadaşlar...böyle şeylerin yeri değil bizim mekan...bence orkidemize yani tatlı melişimize büyük ayıp...
sana başarılar...iyi forumlar

benim söylemek istediklerimde bu,eğlenmeye geliyoruz ve bu sayfa aslında soru cvpdan çok bi eğlence sayfası.orkidenin sayesinde elbette,lililililililiili :)

Geri