Progestan Kullananlar burayaaaaaaaaa..

S

sebnm 41

Forum Okuru
Merhabalar bnm 4. Aşılamam inş tutar dualarimizi bekliyorum bu gün 7, gunum

mervenur ceylan

mervenur ceylan

Yeni Üye
Üye
Kizla r merhama bnde aşılama yaptırdım 3 gün oldu beklemek çok zor bisey stresi yetiyo ama hep olumlu dusunmeye çalışıyorum bnde aşılama olmadan önce folikasit bide glifor diye (şeker ilacı ) kullanıyorum göbekten iğne yaptim 3 yumurtam büyüdü 75 ml dozda uyguladım sonra catlatma iğnesi vurdum şimdide crinone vajinaya jel kullanıyorum inş çok dua ediyorum kendime ve bebimgibi bebis isteyenlere

asilhatun

asilhatun

Yeni Üye
Üye
mervenur ceylan' Alıntı:
Kizla r merhama bnde aşılama yaptırdım 3 gün oldu beklemek çok zor bisey stresi yetiyo ama hep olumlu dusunmeye çalışıyorum bnde aşılama olmadan önce folikasit bide glifor diye (şeker ilacı ) kullanıyorum göbekten iğne yaptim 3 yumurtam büyüdü 75 ml dozda uyguladım sonra catlatma iğnesi vurdum şimdide crinone vajinaya jel kullanıyorum inş çok dua ediyorum kendime ve bebimgibi bebis isteyenlere
Allah gnlüne göre versin canim kaç yıllık evlisin ?

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
mervenur ceylan' Alıntı:
Allah emeklerinizi boşa çıkarmasın.Size ve tüm isteyene hayırlı evlatlar nasip etsin..Sevgiler..

A

Ayseeeeee

Forum Okuru
Bende 9 haftalik hamileyim ama bir haftadir kahverengi kanamam geliyor doktor düşük riski oldugunu soyledi progestan hapini verdi bir haftadir kullanıyorum ama kanamamda ne azalma nede artma oldu 2 hafta sonra kontrole gel dedi ama cok endiseleniyorum bugun aradim doktorumu yatip bekleyeceksin yapacak bisey yok dedi kanamanin bu kadar uzun surmesi normal mi sizce???

B

busraumut

Yeni Üye
Üye
Merve Ada' Alıntı:
selammmm arkadaşlar c.tesi hastahaneye gittim çok sukur bebegımın kalp atıslarını dınledım bebegımde allahıma bın sukur bı sıkıntı yokmus ama kesemde kan goruldu az bısey doktor korkulacak bısey yok dedı agır kalldırma ilişki yasak dedi PROGESTAN verdi bana kullanan ve benım gıbı olan fayda görenler varmı varsa lütfen cevaplarınızı beklıyorummmm :( :(

B

busraumut

Yeni Üye
Üye
Merve Ada' Alıntı:
selammmm arkadaşlar c.tesi hastahaneye gittim çok sukur bebegımın kalp atıslarını dınledım bebegımde allahıma bın sukur bı sıkıntı yokmus ama kesemde kan goruldu az bısey doktor korkulacak bısey yok dedı agır kalldırma ilişki yasak dedi PROGESTAN verdi bana kullanan ve benım gıbı olan fayda görenler varmı varsa lütfen cevaplarınızı beklıyorummmm :( :(

B

busraumut

Yeni Üye
Üye
Merve merhaba bende 6 haftalik hamileyim progestan kullaniyorum lekem vardi yarari goruluyor mu dusuk tehlikem var korkuyorum biri yardimci olabilir mi ' Alıntı:
Merve merhaba ben

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Ayseeeeee' Alıntı:
Bende 9 haftalik hamileyim ama bir haftadir kahverengi kanamam geliyor doktor düşük riski oldugunu soyledi progestan hapini verdi bir haftadir kullanıyorum ama kanamamda ne azalma nede artma oldu 2 hafta sonra kontrole gel dedi ama cok endiseleniyorum bugun aradim doktorumu yatip bekleyeceksin yapacak bisey yok dedi kanamanin bu kadar uzun surmesi normal mi sizce???

Merhaba gebelikte görülen kanamalar ciddiye alınmalı.Uzun sürmesi iyi değil.İlaçlarınızı kullanmaya devam edin ve hekim kontrolünüzü aksatmayın.

mervenur ceylan

mervenur ceylan

Yeni Üye
Üye
Kızlar iyi akşamlar bugün aşılamamın 12 günü dayanamip idrar testi yaptim birinci çizgi çıktı ikincisi silik çıktı sizce hamileyim cuma günü belli olcak ins sonuç bide bugün çok agrım oldu dayanılmazdı sukur geçti çok korktum

B

buse123556

Forum Okuru
Merhabalar öncelikle allah hepimize şifa versin bebegimizi sağlıklı kucağımıza almayı nasip etsin ve bebek sahibi olmak isteyenlere nasip etsin inşallah ben 6 haftalık hamileyim ve leke gördüm üç dört defa doktor progestan verdi hap olarak alıyorum düşük tehlikesinden dolayı bu şekilde kullanıpta faydasını gören Var mi çok merak ediyorum ilk gebeligim Ve ne yapmam gerektiğini bilemiyorum yorumlarinizi bekliyorum lütfen :-(