Saçlarınız 3 ayda omzunuzdan belinize kadar

Yha ben bunu 1 hafta yaptım ama 7 hafta boyunca bemiks ve badem yağı saçlarım sertleştirdi 9 hafta oluyor hala kokuyor ve badem yağı saçtan çıkmıyor.Badem yağını saçımdan çıkarmak için ne yapmalıyımmmm

bu yöntem saçlarımızın sağlıklı bir şekilde ve normalden biraz daha hızlı uzaması için etkili bir yöntem. çünkü B vitamini saçın yapısına çok faydalı, badem yağı da aynı şekilde... fakat saçlarımız ayda 1-1.5cm uzar normalde. bu tarif uygulandığında ayda 2-2.5cm uzasa bile 3 ayda 7.5 cm uzar maximum. omuzdan bele kadar uzamasa da saçlarımız sağlıklı bir şekilde uzar...

arkadaşlar ben bu karışımı denemek istiyorun ama bu sinameki otunu ne kadar süre kaynatmamız gerekiyo bilen varmı?

ben bu formülü bi arkadaşımdan duydum sonra hmen netten araştırmaya başladım daha bi kere denedim ama hemen faydasını gördüm uzamasada çok parladı saçlarım yumuşadı ve kırıklarım azaldı ama ben bununla beraber sarımsaklı şampuanıda kullanıyorum 400-500 ml bi şampuana 5-6 diş sarımsak koydum sadece böylede kullanıla bilir ama ben daha faydalı olsun diye badem yağı zeytin yağı ve susam yağıda koydum çok memnunun 1 ay sonra tekrar sonucu yazarım :)

ben 3 haftadır kullanmaktayım ben faydasını gordum sahsen benım saclarım cok zor uzuyo ama bunu kullandıgımdan berı saclarım hem cok parlak hemde uzadıgını goruyorum cok memnunum tavsıye ederım.

merak eden arkadaşlar ben 5-6 hafta kullandım hem saçlarımın uzadığını farkettim hem de saçlarım parladı ve saç kuruluğum gitti. denemenizi tavsiye ederim öyle saça koku da vermiyor siiz tarifteki miktarlara uyarsanız bi problem yaşayacağınızı zannetmiyorum. ben banyodan çıktıktan sonra saçlarım gayette mis gibi kokuyor...

Geri