Şıpıdıkla Her Telden Sohbet Fun Club

niki minübüste aklımdaydı sana bişi sorucaktım sabah..şimdi unuttum hahahahaha..

ne soracaktın ihbar tazminatıyla mı ilgili hahaha dün görmüştüm cevap veremedim hatırladım şimdi. kuzu ihbar sadece işverenin süre bildirmeden çıkartmasında kazanılır gözüm görmesin defol derse tabiki verecektir yoksa hiçbir nedenle ihbar kazanılmaz

pineee umutlanmıştık kız sormasak söylemeyeceksin haa :)) hayırlısı artık

kız niye söylemiyim aşk olsun hepiniz toplanın diye bekledim amin kuzum amin

pinem adet olmuşsun, tahmin etmiştik zaten hormonların denge kurmaya çalıştığını ve gecikmenin o nedenle olduğunu o yüzden hiç canını sıkma, moral motivasyonunu kaybetme kuzum

1-2 ay sonra eğer kararın kesin ise :) ovulasyon tarihlerini hesaplar hamile kalmaya çalışırsın.

Rabbim doğru zamanı bilir, o yüzden içini ferah tut

kuzucuğummm hiç üzülmedim zaten rabbim bilir ne zaman olacağını hayırlısı ne ise onu nasip eylesin inş.

ne soracaktın ihbar tazminatıyla mı ilgili hahaha dün görmüştüm cevap veremedim hatırladım şimdi. kuzu ihbar sadece işverenin süre bildirmeden çıkartmasında kazanılır gözüm görmesin defol derse tabiki verecektir yoksa hiçbir nedenle ihbar kazanılmaz

bu kızın dini imanı ihbar öldürüyor beni yaaaa hahaha

yok canım bunu sormucaktım baldem cevapladı..ama bi kere daha onaylamıs oldun..sağol..ama bunlardan ayrı bi soruydu..ama konusmusken bişey sorayım bari hahahahaha..
benim düğün biliyon hazirandaydı..ben haziranın basında söylersem çıkacagımı bi sakıncası olurmu..

Geri