Sİzce Bayan İle Erkek Arasinda Boy Farki En Az KaÇ Olmali

• Konbuyu başlatan esena
esena

esena

Aktif Üye
Üye
kadın erkek boy farkı bayanlarda ideal boy ideal bayan boyu kadın boyu farkı olan sevgililer
sizce sevgili olsun evlendiğiniz erkek olsun aradaki boy farkı önemli mi önemli ise sizce en az kaç olmalıdır

*MeleK*

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Ce: Sİzce Bayan İle Erkek Arasinda Boy Farki En Az KaÇ Olmali

valla bana göre bir erkek herzaman için boy olarak bayandan uzun olmalı ve yine bana göre bayan erkeğin omuzlarına gelebilmeliki şöyle koltuğunun arasına alabilmeli bayanı :Dbu benim fikrim bilmiyorum kadın uzun olduğunda bana biraz ters geliyor..tabiki kafa yapılarının uyuşması oldukça önemli ama dediğim gibi ben erkeğin uzun boylu olmasından tarafım:)

elane

elane

Yeni Üye
Üye

bence önemlı deil önemlı olan aşk sevgı saygı anlaşabılmek gerısı teferruat:)

mislinay

mislinay

Yeni Üye
Üye

boy tabiki çok önemli değil ama erkeğin boyu daha uzun olsa daha hoş görünür 10-15 cm bile yeterli

K

kördügüm

Tatlı ve Çalışkan Melek
Üye

Bencede en önemlisi birbirlerini sevmesi ama benim hosuma giden erkek ve kadinin ayni boylarda olmasi :)

I

inlovedimple

Yeni Üye
Üye
Cevap: Sİzce Bayan İle Erkek Arasinda Boy Farki En Az KaÇ Olmali

benım boyum 1.60 erkek arkadasımın 1.93 benden 33 cm uzun :s bazen cok eylencelı oluyor mesela onda olan kıyafetlerın aynısının kucugu bende var ve oyle gezıyoruz bıraz komık olsada guzel :):):)

makber

makber

Yeni Üye
Üye
Cevap: Ce: Sİzce Bayan İle Erkek Arasinda Boy Farki En Az KaÇ Olmali

*MaWi' Alıntı:
valla bana göre bir erkek herzaman için boy olarak bayandan uzun olmalı ve yine bana göre bayan erkeğin omuzlarına gelebilmeliki şöyle koltuğunun arasına alabilmeli bayanı :Dbu benim fikrim bilmiyorum kadın uzun olduğunda bana biraz ters geliyor..tabiki kafa yapılarının uyuşması oldukça önemli ama dediğim gibi ben erkeğin uzun boylu olmasından tarafım:)

her bir kelimene katılıyorum canım çok iyi ifade etmişsin..bencede öle :D

»| HeRCai |«

»| HeRCai |«

Aktif Üye
Üye
valla tam konuya deyinmissiniz... :D

benim icin boy farki cok önemli, ne benden kisa neden benimle ayni boyda olan biri ile yapabilirim...

yani EN AZ 10 santim. EN FAZLA 20 santim.

Cünkü bende pek ufak sayilmam 1.71 im :D:D:D

ama tabii anlasmak en önemlisi olsa bile, boyda BENIM ICIN en az okadar önemli yani :D

kar_tanesi

kar_tanesi

Yeni Üye
Üye
Bana göre her zaman erkeğin boyu kadından uzun olmalı kadın çok kısacık olsun demiyorum oda erkeğin omuzlarına gelmeli ozaman cok yakısır

*şiker*

*şiker*

Yeni Üye
Üye
bence erkek her zaman bayandan uzun olmalıdır yada aynı boyda olmalı..bayanın uzun olması bence hoş olmaz

GaMzE_18

GaMzE_18

Üye
Üye
ben bu konuda ne dıyım bılmıyorum :D yanı benım erkek arkadasımla fazlasıyla fark varda en azını dusunemıyorummm . 1.93 e 1.60 :uhu: fazla fazla fark varrrrrr

orkide

orkide

Aktif Üye
Üye
ay mawiye katılıyorum adam uzun olcek hatunu kolunun altına alcek okadar yani .......hahaha

AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL

Daimi Üye
Üye
Canlarım bende erkek bayan da en az 10cm uzun olmalı diyorum... sebebini sorarsanırzdaa bayanların bazen de olsa (bazı bayanlar herzamanda giyebilirlerr) topuklu ayakkabı mevzuları oluyor ozelliklede onemli gunlerde... vee buda aynı boyda olan veyaa bayanın daha uzun oldugu durumlarda sorun oluyorr... pffff.. ben evliyim ve eşimle aynı boydayızzz dugune felan gtittiğimizde daha dogrusu ozel yerlere gittigimizde ben herzaman daha uzun oluyorum veeee dans etmek bazen işkence oluyor.. fotograf çekiliyoruzz askım yanımdaa minik kalıyorgerci o sorun etmiyorr ama bazen komikk duruyor :D

neyse hayırlısı olsun demek gerek ama eger hayatınızda birisi yoksaa uzun olan biirii secmekte fayda var... hmm boy farkını saymazsakk askımlaa aramızdaa uyum farkı olmayan hiç bir sey yokkk ve ben askımı cok seviyorum...

T

turakanli

Forum Okuru
dert değil

ben boyum 178 ve kız arkadasım 154 boyunda.. topuklu ile çeneme geliyor. ama çok seviyorum. bazen keşke az daha uzun olsaydı diyorum. evleneceğiz yakında..

gamselim

gamselim

Mekanın en şık Meleği
Üye
benle aynı boydaa olmasınn yeter birazz uzun boyluuu olsunn fazla da olmasın insan yanına yakışanı da isterrr yaniii...

ilkimsu

ilkimsu

Yeni Üye
Üye
dış görünüş bakımdan erkeğin kadından uzun boylu olması daha ideal.

elfce

elfce

Daimi Üye
Üye
kar_tanesi' Alıntı:
Bana göre her zaman erkeğin boyu kadından uzun olmalı kadın çok kısacık olsun demiyorum oda erkeğin omuzlarına gelmeli ozaman cok yakısır
katılıyorum canım sana

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
çirkin_krallll

ya bir bayanın boyu ideal 1,65 olmalı malesef benimki 1,60 bana göre cok kısa ya :((((

E

Elma_Şekeri

Yeni Üye
Üye
Kısmet işi bunlar, boyla ilgisi yok :) Yani 1 metre fazla olsa ne olmasa ne. Severken bunları hiç düşünmüyorsunuz ki ;)

bettt

bettt

Yeni Üye
Üye
boy önemli değil diyenlere çok karşıyım.
çokta igrenç gözüküyorlar. Tabi çokta olmasınada karşıyım:D
Ya 10cm yeterli bence:D
eğerde bu çift yakışıyorlarsa off daha ne istenirki hahaha

Konuyu Başlatan Benzer Konular Forum Cevaplar
TİTAN Anket : 100 kişiye sorduk 4
TİTAN Anket : 100 kişiye sorduk 7
TİTAN Anket : 100 kişiye sorduk 10
TİTAN Anket : 100 kişiye sorduk 5
TİTAN Anket : 100 kişiye sorduk 14
*MeleK* Anket : 100 kişiye sorduk 22