Soğan kürünü mantar için yapan var mı?

B

Bercan++

Forum Okuru
Soğan kürünü mantar için yapan var mı?

Soğan kürü mantara iyi gelir mi melek kadınlar kulübü soğan kürü mantar forum'da.​

Kızlar soğan kürü için daha önce hiç denemedim de hangi rahatsızlıklara iyi geliyor? Örneğin arada bir mantar oluyorum ben mantara iyi gelir mi? Soğan kürünü daha önce uygulayan var mı bilgi verebilir mi? Soğan kürü mantara iyi gelir mi?

Merhabalar
Soğan kürü özellikle kistlere iyi gelen adet düzenleyici olarak tercih edilir. Vajinal mantara gelince da vajinal mantar için bir bilgi yok ama vajinal akıntı için soğan kürü yapılabilir. Soğan kürü vajinal mantara iyi gelir mi yerine vajinal mantara Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu aynısefa bitkisinin işe yaradığını söyler. 3 litre suya 5 yemek kaşığı aynısefa eklenir. Kısık ateşte 5 dk kaynatılır. 1-2 dk demlendikten sonra süzülür ve su ılık olunca içine oturulur. Haftada 3 kez yapılır bu işlem. Ama tabii mantarın olup olmadığını doktorunuza danışmanızı tavsiyem ederim tabii.

"Soğan kürü ile kistlerim yok olur mu yapmalı mıyım" konu başlığını da inceleyerek soğan kürü kistleri nasıl yok eder inceleyebilirsiniz.

Geri