Şubat 'ta anne olacağım:)

normal dogum istiyorum yaaa insallah döner.... 3d ben bugün son defa yaptircam... ya uslu uslu gözterir yada elimizdekilerle idare ederiz :) ilkinde paranin yarisini aldi, ikincide hic almadi... ama deger yaaa babasida bende telefon ekranina koyduk resmi... durmadan bakiyoruz..... bide bana benziyor sana benziyor diye kavga ediyoruz :)
Sen sezeryan düsünüyordun galiba... yanlismi hatirliyorum??? ben sezeryandan korkuyorummm :))

ayyyy hiccc sorma.... hamilelikten birsey anlamadan dogcaklar resmen.... :) doktor bakiyor i$te sanci varmi, acilma varmi, bebek dönmüsmü.... insan acayip tuhaf oluyor.....
ben acilisi yaparimda sizde arkamdan cabuk cabuk gelin :)

evet canım değer tabii bebişlere bende görüntüsünü o kadar çok merak ediyorum ki bakma istiyorum da eşimden çekiniyorum biraz söylemeye bu aralar durumlar biraz sıkışık bide 3 d istersem zaten özele gidiyosun işte şöyle böyle bi ton laf eder canımı sıkar diye korkuyorum belki de ben abartıyorum hoş onu da bilmiyorum bu arada sezeryan olucam ben normal doğumdan korkuyorum çünkü çok panik oluyorum ya bebiş doğum kanalına sıkışırsa ya çıkamazsa oradan kordonu dolaşırsa ben anlamazsam bişey olursa falan filan o kadar çok senaryo var ki kafamda:) yapsınlar sezeryan rahat rahat karnımın içinden çıkarsınlar bebeği ameliyatmış sancıymış ben onlara razıyım yeter ki kızım sağ salim gelsin ben nasıl olsa yavaş yavaş iyileşirim allahın izniyle...

selam kizlar saka maka dogumu konusmaya basladik :)
bugün benim son is günüm üzüleyim mi sevineyim mi sasirdim, ögleden snra esimle kütüphaneye gitcez birsürü kitap alcaz evde sıkılmayayim diye :) genel olarak iyiyiz bi sonraki kontrolüm 2 aralikta ondan snra 2er haftada bir randevu veriyomus...
benim kizim bastan beri hep basasaga duruyo ins dönmezde normal dogum pozisyonunda kalir, heee bide babasini cok seviyo bizim kiz kiskanmaya basladim elini karnima koyuyo nereye giderse eli orayi takip ediyo kizim cok gülüyoruz :):)
bide cuma gününden itiabren 10 gün yalnizim yani esim yok is geregi ankaraya gitcek yalniz birakcak bizi o yüzden briaz üzgünüz :-(((

bu eşlerin iş gereği şehir dışı turları beni öldürecek:) bizimki de bi oturamadı evlendiğimizden beri yok denetlemesiydi yok atışlarıydı bilmem ne hep yalnızım çocuk bile hangi ara oldu hala anlamış değilim:) haftaya yine gidiyo top atışları varmış şaşıp düşüp erken doğum yapsam kimse yok olduğum yerde doğurucam yani şimdiden anlaşma yapıyorum bak bütün işlerini ayarla doğumda da beni bırakıp gitme diye zaten kaldı 9 hafta iyice strese girdim bi türlü zaman geçmiyo kızımı istiyorum artık:emzirme:

bu eşlerin iş gereği şehir dışı turları beni öldürecek:) bizimki de bi oturamadı evlendiğimizden beri yok denetlemesiydi yok atışlarıydı bilmem ne hep yalnızım çocuk bile hangi ara oldu hala anlamış değilim:) haftaya yine gidiyo top atışları varmış şaşıp düşüp erken doğum yapsam kimse yok olduğum yerde doğurucam yani şimdiden anlaşma yapıyorum bak bütün işlerini ayarla doğumda da beni bırakıp gitme diye zaten kaldı 9 hafta iyice strese girdim bi türlü zaman geçmiyo kızımı istiyorum artık:emzirme:
benimki sehir disi olsa iyi direk yurtdisina gidiyo beyfendi. ben annemde kalcam allahtan..üff evt ya zaman gecmiyo sanki 9 haftam kaldi hemen gecsin zaman nluuuuurrr

slm kizlarrrr..... bugün zertifikami aldim.... artik egitimciyim :)

dünde doktordaydim.... bilin bakalim bu sefer kizimin yüzünün önünde ne varr????
AYAGI...... ben diyorum tüü eli yine yüzünde... doktor dedi bi dk. galiba bu ayak :)
ikimizde gülme kirizine girdik... ne kadar elastik kizin var dedi... ve Kizim agzini acti kapatti, esnedi.... cokk tatliydi, tabii eller yine yüzünündeydi....hepsini kayit etti.... tonton yanaklari var, benim gibi :) bu arada kocam dün gelemedi... cdye bakti bana ne dese beyenirsiniz " sen bu cocugu doyurmuyonmu, ac herhalde hep eli agzinda :)" bayada ciddi ciddi söyledi ama.... ben yemek az yiyiyormusumda, cok yigcekmisim, cocukda böylelikle yigcekmis :) erkek iste....

bugün sabah sinava girdim, sonra I$e geldim, birazdanda hastaneye dogum hazirlik kursuna gitcem..... offff bügün cokkk dolu dolu gecti ve geciyor.....

buarada kocaciklardan uzak olmak cokkk zorrr oluyor.... allah cabucak kavustursun.... biz allahdan kocisle ayni firmadayizda, patrona diyorum sakin uzaga gönderme diye.. patronda yavrum zaten benim ceneden korktugu icin gönderemiyor :)

dünde doktordaydim.... bilin bakalim bu sefer kizimin yüzünün önünde ne varr????
AYAGI...... ben diyorum tüü eli yine yüzünde... doktor dedi bi dk. galiba bu ayak :)
ikimizde gülme kirizine girdik... ne kadar elastik kizin var dedi... ve Kizim agzini acti kapatti, esnedi.... cokk tatliydi, tabii eller yine yüzünündeydi....hepsini kayit etti.... tonton yanaklari var, benim gibi :) bu arada kocam dün gelemedi... cdye bakti bana ne dese beyenirsiniz " sen bu cocugu doyurmuyonmu, ac herhalde hep eli agzinda :)" bayada ciddi ciddi söyledi ama.... ben yemek az yiyiyormusumda, cok yigcekmisim, cocukda böylelikle yigcekmis :) erkek iste....

bugün sabah sinava girdim, sonra I$e geldim, birazdanda hastaneye dogum hazirlik kursuna gitcem..... offff bügün cokkk dolu dolu gecti ve geciyor.....

buarada kocaciklardan uzak olmak cokkk zorrr oluyor.... allah cabucak kavustursun.... biz allahdan kocisle ayni firmadayizda, patrona diyorum sakin uzaga gönderme diye.. patronda yavrum zaten benim ceneden korktugu icin gönderemiyor :)

allah iyiliğini versin kız akşam akşam güldürdün beni:huhe::huhe:bebişin iyi olmasına sevindim canım boşver kafasına göre elastiki hareketler yapsın içeride:) bizimki psikopata bağladı bu aralar adamla 2 dk konuşturmuyo beni ya gün içinde sesi soluğu kesilen çocuk babası geldi mi başlıyo tepinmeye hele bide yatağa yattığımızı anlamasın ne maymunluklar yapıyo dikkat çekmek için bi görsen:) ben eminim artık doğsun gelip ortamızda yatar bu velet:D bizimde kontrolümüz haftaya bakalım neler yapacak küçük cadı...

Gozun aydin canim sertifakini almisin....
Bu arada cocugunu iyi doyur ac ac gezmesin:D

selam kızlarrr nasılsınz gorusemıyoruz ne zamandır bebısler ıyıymıs okudugum kadarıyla....bızde her geceyı bu ara kramplarla gecırıyoruz bel ve sırt agrıları yorgunluk derken gunler gecıyor.....
bızım kız cok hareketlı degıl oyle gum gum tekme yemıyorum ben yaaaaaaaaaaa kızlar bır sorun yoktur degıl mı?cok mu nazlı olcak yoksa dıyorum kılosu da ıyıydı ama nıye cok yavas hareket edıyor anlamadım....
tetanozu yaptırmadım herhalde yaptırmayacagım bu gıdısle yapıran oldu mu kızlarrrr bu arada sorayım......
emınecım tebrık ederım senı bu arada...ASEL prenses de ıyımıs sevındım....
carızmacım bu zamanlarda hakkaten ınsan hep esının yanında olmasını ıstıyor ben evden dısarı cıkıp gelene kadar delı oluyorum bırak sehırdısını yanı....allah kavustursun ınsallah canım......

allah iyiliğini versin kız akşam akşam güldürdün beni:huhe::huhe:bebişin iyi olmasına sevindim canım boşver kafasına göre elastiki hareketler yapsın içeride:) bizimki psikopata bağladı bu aralar adamla 2 dk konuşturmuyo beni ya gün içinde sesi soluğu kesilen çocuk babası geldi mi başlıyo tepinmeye hele bide yatağa yattığımızı anlamasın ne maymunluklar yapıyo dikkat çekmek için bi görsen:) ben eminim artık doğsun gelip ortamızda yatar bu velet:D bizimde kontrolümüz haftaya bakalım neler yapacak küçük cadı...

Psikopat..... iyi bulmusun bu kelimeyi :) yaa herkez gider mersine benim kiz gidiyor tersine.... baba baktimi yada elini koydumu duruyor :)
canim seninkinin ismi ne olcakti yaaaa... Söylemismiydin hatirlamiyorum....:(

Gozun aydin canim sertifakini almisin....
Bu arada cocugunu iyi doyur ac ac gezmesin:D

kiz bide görsen yanaklar tontis tontis... :) ama dogsun ben onu bi güzel doyurcam :)

selam kızlarrr nasılsınz gorusemıyoruz ne zamandır bebısler ıyıymıs okudugum kadarıyla....bızde her geceyı bu ara kramplarla gecırıyoruz bel ve sırt agrıları yorgunluk derken gunler gecıyor.....
bızım kız cok hareketlı degıl oyle gum gum tekme yemıyorum ben yaaaaaaaaaaa kızlar bır sorun yoktur degıl mı?cok mu nazlı olcak yoksa dıyorum kılosu da ıyıydı ama nıye cok yavas hareket edıyor anlamadım....
tetanozu yaptırmadım herhalde yaptırmayacagım bu gıdısle yapıran oldu mu kızlarrrr bu arada sorayım......
carızmacım bu zamanlarda hakkaten ınsan hep esının yanında olmasını ıstıyor ben evden dısarı cıkıp gelene kadar delı oluyorum bırak sehırdısını yanı....allah kavustursun ınsallah canım......

canim... merak etme bence senin kiz enerjisini di$ariya sakliyor :) her bebek hareketli olmazmis zaten, gecen halamin kizindaydim... benim catlagin tekmeleri yüzünden oturamadim... oda "ben iki oglan dogurdum, ikiside bi iki kere anca tekmelemislerdir dedi... ama simdi cok fenalar :)

bu arada dün dogum hazirlik kursuna gittim.... bi sürü top gibi kadinlar... hic biri kiyna$amiyor :)
güzeldiii yaaa, dün daha cok soru cvp olarak gecti... haftaya nefes calismalari basliyor...

mrb cnm görüşemiyoruz gerçekten yaa cnm kpramplar ve ağrılar geçer inşallah bnm çok şükür bi kere oldu kramp bidaha olmadı magnezyumuda içmedim hiç daha inş gerek kalmaz çok fenaydı ağrısı tüm gün sürüyo üstelik.Allah yardımcımız olsun bunları bebişerimiz için yaşadığımız bilmek bile mükemmel bence çok şükr yaa bugünleri görmek için az beklemedik birlikte:) tatlım bnm oğlan çok fena hareketli ama geçen arkadaşla konuşuyoz onunda kız bebişti bana dediki bnmki hiç öle çok tepinmezdi mesela yer değiştiğini falan hiç bilmem ben dedi belli olmuyodu öyle dalgalanma faln olmuyodu dedi demekki bazı bebişler biraz daha uslu içerde şimdide bi gör öle tatlıki bıdığı çok akıllı maşallah inşallah bebişler akıllı olurlar yaramazlık konusunda en azından kendiminki için bişi diyemiyom hahaha buarada cnm bnde olmadım tetonoz ay kızcaksınız ama ben korkuyom buaşıdan bide epey xzaman geçti normalde ikinci dozu 4 hafta sonra vuruyolardı bide diyorum tehlikeli olurmu falan ne biliim işte yaa acaba yaptırmasak allah korusun bişi olurmu ufff bilmiyom cnm bende napıcam

Geri