Şubat 'ta anne olacağım:)

• Konbuyu başlatan daffodil
M

melek2342

Yeni Üye
Üye
kızlar merhaba kimseler var mı

berranur

berranur

Yeni Üye
Üye
@papatyam@' Alıntı:
canım biz giriyoruz ama kimse yazmıyınca geri çıkıyorum berranur nerelerde haberin varmı canım evet ilk yılbaşımız ne güzel nice yılbaşılara inş kötü günler geride kaldı inş bu yıl herşey daha güzel olacak
cnm bnm yaa beni merak etmişsin Allah razı olsun sizde hep aklımdaydınız benm
taşındık tatlım oyüzden giremiyodum net yoktu yeni geldi ama bende aynen paşamla uğraşıyorum vaktim kaşmıyo gece yata girdiğimde resmen her yerim ağrıyo:)gün öyle yoğunki bunu çok ii analdığına eminim:)bu eymenler çokkk fena çok datlularrrrrrrrrrrr
altta iki dişimiz var bizimde kendi kendine ayakta duruyo ama adım atmıyo daha günden güne daha tatlanıyolar doğum günlerimizde yaklaştı hayırlısyla Rabbim hepsine uzun güzel ömürler versin inşş öpüyoruz sizi cnm aeolun

T

tatlı cadım

Yeni Üye
Üye
selam kızlar nasılsınız?papatyam valla bende herkesı merak edıyorum berranur cevap yazmıs bılem:)
bızler ıyıyız asya hanım cok hareketlı koltukları gezıyor yaramazlık yapıyor ufak kazalar atlatıyoruz artık hergunumuz hareketlı valla....dogum gunumuz yaklastı haftaya cumartesı ınsallah bır aksılık olmazsa.....davetıye bastırdık asyamın resmı var ustunde cok guzel oldu....
yaklasık 25 kısı falan olacak ogun...elbısesını de aldım....anneannesıyle buyubabası olamayacak malesef annemler bılıyorsunuz artık burda degıller ama netten gorusecegız yogun bır gun olacak ogun.....ne cabuk gecıyor zaman dun gıbı aklımda dogdugu gun sımdı ıse artık bır yas dıyecekler......allahım bebeklerımıze saglık versın ınsallah.....dogumgunu sonrası yazarım detayları bu arada kan damlamızı kestı doktorumuz ama devıte devam dedı.....11 kg750 gr cıktı kontrolde boyumuzda 81 cm olmus....masallah dıyın :)
cok hareketlı bu kıloda yuruyunce gıder sanıyorum
herkesı öptum arada gırın haberlerı verın kızlar berranur apatyam ve lale cogunlukta bızler gırıyoruz kızlar pasalarınızı öptum hoscakalın

M

mrs m.

Daimi Üye
Üye
tatlı cadım' Alıntı:
selam kızlar nasılsınız?papatyam valla bende herkesı merak edıyorum berranur cevap yazmıs bılem:)
bızler ıyıyız asya hanım cok hareketlı koltukları gezıyor yaramazlık yapıyor ufak kazalar atlatıyoruz artık hergunumuz hareketlı valla....dogum gunumuz yaklastı haftaya cumartesı ınsallah bır aksılık olmazsa.....davetıye bastırdık asyamın resmı var ustunde cok guzel oldu....
yaklasık 25 kısı falan olacak ogun...elbısesını de aldım....anneannesıyle buyubabası olamayacak malesef annemler bılıyorsunuz artık burda degıller ama netten gorusecegız yogun bır gun olacak ogun.....ne cabuk gecıyor zaman dun gıbı aklımda dogdugu gun sımdı ıse artık bır yas dıyecekler......allahım bebeklerımıze saglık versın ınsallah.....dogumgunu sonrası yazarım detayları bu arada kan damlamızı kestı doktorumuz ama devıte devam dedı.....11 kg750 gr cıktı kontrolde boyumuzda 81 cm olmus....masallah dıyın :)
cok hareketlı bu kıloda yuruyunce gıder sanıyorum
herkesı öptum arada gırın haberlerı verın kızlar berranur apatyam ve lale cogunlukta bızler gırıyoruz kızlar pasalarınızı öptum hoscakalın
canımmmm maşallahhhh vallahi ocak ayı olduğunu biliyorum ama ne yalan söyleyeyim tam gününüzü hatırlayamadım. ilk doğum gününüz kutlu olsun.

allah annesi ve babasıyla ve hatta ileride kardeşiyle daha nice doğum günlerini gösterir inşallahhhhhh :)

seni de tebrik ederim asyacığımı doğurduğun için.

demek hareketlendi kuzucuk. ela da yaşını 15 gün geçince yürümeye başlamıştı. ve şimdi yürüyorum karışmayın dercesine hiç oturmuyor :) dolayısıyla sürekli peşindeyiz. dediğin doğru, yürüyünce çok zayıflamadı ama yine de bir miktar kilosu gitti çünkü poposu neredeyse hiç yer görmüyor :) yürümekten çok keyif alıyorlar. sağlıklı olsunlar da kilolar gelir yine.

öpüyorum sizi canım

T

tatlı cadım

Yeni Üye
Üye
selam kızlar buyuk gunu dun aksam atlattık ama cok da keyıflı degıldı dogum gunumuz guzeldı ama ben ve asya cok ıyı degıldık dogumgunumuzden bır gun once asya hastalandı:(
bogazı enfeksıyon kapmıs ve bronslarını usutmus .ates,burun akıntısı,öksürük derken yavrum helak oldu ve ılk dogumgununde hasta ve keyıfsız gecırdı aynı sekılde kosusturmaktan kendıne bıle bakmayan ben de grıp oldum ama ogun hasta olsak da yınede herseyın farkındaydık:)
guzel gectı arkadaslarımız geldı pastamızı kestık eglencemız olmadı bebıs hasta olunca.....guzel hedıyeler aldık:)
bu hastalık 2 haftada asyayı 250 gr zayıflatmıs zaten suan asya asyalıktan cıkmıs vazıyette malesef o her oksurdugunde ıcım acıyor allahım sıfa versın ınsallah yavrularımız hasta oldugunda mahvoluyoruz tabı bu hastalıktan dolayıda ıstahsızlık olunca daha vahım durum....atlatırız ınsallah....
mrs.m canım sagol ınsallah......yazdıgım gıbı ılk dogumgunumuz hastalıkla gectı
ınsallah bızımkıde yakında yürür zor bılıyorum ama emeklemekten ıyıdır dıye dusunuyorum saglıgı acısından......tesekkur ederım tekrar.....

M

mrs m.

Daimi Üye
Üye
ah canım kıyamam asyaya çok geçmiş olsun.... yine de güzel atlatmışsınız.

ama çocuklar hasta olmasın yaaaa :((( elacığım da cumadan beri ateşler içinde o da boğaz enfeksiyonu kapmış. günlerdir mahvolduk. 3 tane iğne yedi yavrum ağlaya ağlaya kaldı, bizi de üzdü. çok şükür bugün daha iyi, keyfi geldi biraz. aynen o da yeme içmeyi kesti gibi birşey. süzülüverdi, yüzü küçücük kaldı. neyse sağlığı yerine gelsin de düzelirler inşallah. tabi kilo verirler, boğaz acısından yiyemiyorlar ki canım benim. hatta biberon bile çok içemiyor.

allahımmm hiç hasta olmasın bu kuzular çok zor çokkkk...

berranur

berranur

Yeni Üye
Üye
mrs m.' Alıntı:

ama çocuklar hasta olmasın yaaaa :((( elacığım da cumadan beri ateşler içinde o da boğaz enfeksiyonu kapmış. günlerdir mahvolduk. 3 tane iğne yedi yavrum ağlaya ağlaya kaldı, bizi de üzdü. çok şükür bugün daha iyi, keyfi geldi biraz. aynen o da yeme içmeyi kesti gibi birşey. süzülüverdi, yüzü küçücük kaldı. neyse sağlığı yerine gelsin de düzelirler inşallah. tabi kilo verirler, boğaz acısından yiyemiyorlar ki canım benim. hatta biberon bile çok içemiyor.

tatlı cadım' Alıntı:
selam kızlar buyuk gunu dun aksam atlattık ama cok da keyıflı degıldı dogum gunumuz guzeldı ama ben ve asya cok ıyı degıldık dogumgunumuzden bır gun once asya hastalandı:(
bogazı enfeksıyon kapmıs ve bronslarını usutmus .ates,burun akıntısı,öksürük derken yavrum helak oldu ve ılk dogumgununde hasta ve keyıfsız gecırdı aynı sekılde kosusturmaktan kendıne bıle bakmayan ben de grıp oldum ama ogun hasta olsak da yınede herseyın farkındaydık:)
guzel gectı arkadaslarımız geldı pastamızı kestık eglencemız olmadı bebıs hasta olunca.....guzel hedıyeler aldık:)
bu hastalık 2 haftada asyayı 250 gr zayıflatmıs zaten suan asya asyalıktan cıkmıs vazıyette malesef o her oksurdugunde ıcım acıyor allahım sıfa versın ınsallah yavrularımız hasta oldugunda mahvoluyoruz tabı bu hastalıktan dolayıda ıstahsızlık olunca daha vahım durum....atlatırız ınsallah....
mrs.m canım sagol ınsallah......yazdıgım gıbı ılk dogumgunumuz hastalıkla gectı
ınsallah bızımkıde yakında yürür zor bılıyorum ama emeklemekten ıyıdır dıye dusunuyorum saglıgı acısından......tesekkur ederım tekrar.....
canlarım asyamada elamada çok geçmiş olsun Rabbim şifa vversin kuzulara
asyamm yeni yaşın ilk yaşın kutlu olsun mniik prensesim uzunnn hayırlı ömürleriniz olsun inşş sağlıkla mevlam evlatlarımızı korusun hayırlı insanlarla karşılaştırsın annelik bambaşkaymış gerçekten
bizim doğum günümüzede tam 10 gün kaldı kuzucuğum bu gece 3 adım attı uçtum sevinçten ama hala çok cesaret edemiyo inş yaşını karşılar yürüyerek:)öpüyorum sizleri aeolun

A

ayşegüüll

Daimi Üye
Üye
merhaba güzellerim öncelikle asyamın ilk yaşinı kutluyorum nice mutlu yıllara inş vede elama ve asyama çokkk geçmiş olsun allah şifa versin

berranurum eymenimşn doğum günü yaklaştı demek nice mutlu yıllara inş canım

bizde baya büyüdük bilal burağim 4 ayına giricek yakında zaman ne çabuk geçiyo benim güzel oğluşumda çok hasta oldu teyzeleri yarın dr gidicez inş biran önce iyileşir bebişlerimiz hepinizi çokkkk öpüyorum allaha emanet olun

T

tatlı cadım

Yeni Üye
Üye
mrs m.' Alıntı:

aynen canım allahıma emanet yavrularımız.sıze de cok gecmıs olsun....

T

tatlı cadım

Yeni Üye
Üye
ayşegüüll' Alıntı:
merhaba güzellerim öncelikle asyamın ilk yaşinı kutluyorum nice mutlu yıllara inş vede elama ve asyama çokkk geçmiş olsun allah şifa versin

berranurum eymenimşn doğum günü yaklaştı demek nice mutlu yıllara inş canım

bizde baya büyüdük bilal burağim 4 ayına giricek yakında zaman ne çabuk geçiyo benim güzel oğluşumda çok hasta oldu teyzeleri yarın dr gidicez inş biran önce iyileşir bebişlerimiz hepinizi çokkkk öpüyorum allaha emanet olun
gecmıs olsun canım sıze de.bayagı buyumus zaman cabuk gecıyor dıkkat et bebıse aysegulum ayrıca tesekkur ederız teyzesı.....

T

tatlı cadım

Yeni Üye
Üye
berranur' Alıntı:
canlarım asyamada elamada çok geçmiş olsun Rabbim şifa vversin kuzulara
asyamm yeni yaşın ilk yaşın kutlu olsun mniik prensesim uzunnn hayırlı ömürleriniz olsun inşş sağlıkla mevlam evlatlarımızı korusun hayırlı insanlarla karşılaştırsın annelik bambaşkaymış gerçekten
bizim doğum günümüzede tam 10 gün kaldı kuzucuğum bu gece 3 adım attı uçtum sevinçten ama hala çok cesaret edemiyo inş yaşını karşılar yürüyerek:)öpüyorum sizleri aeolun
sagol teyzesı darısı sıze bakalım az kaldı....masallah eymene canım ınsallah yasını karsılar yürüyerek
bızde tık yok daha.....cok ıstıyorum yurumesını ınsallah bırden harekete gecer bızım hanım:)

A

ayşegüüll

Daimi Üye
Üye
tatlı cadım' Alıntı:
gecmıs olsun canım sıze de.bayagı buyumus zaman cabuk gecıyor dıkkat et bebıse aysegulum ayrıca tesekkur ederız teyzesı.....

amin teyzesi çok teşekkür ederiz ederim canım sende kendine bebişe iyi bak öpüyorum ikinizide herşey gönlünüzce olsun

unforgiven

unforgiven

Üye
Üye
herkese merhaba. nasılsınız kızlar, yavrular nasıl? çok uzun zaman oldu. biz de büyüdük sanki artık:) 4 dişimiz var yürüyoruz 2 aydır, heceliyoruz, full yaramazlık modundayız. tam 13 aylık olduk bu arada. öyle afacan bi çocuk oldu ki doğa... görseniz kız çocuğu demeye bin şahit lazım eli havada, sürekli çarparım ha modunda:) geçen hafta bronşit atlattık tam toparlanıyoruz derken, dişlerin büyümesi sebebiyle grip enfeksiyonumuz başladı yine. süzüldü gitti yavrum. ama herşeye rağmen yaramazlığa devam tabii:) sizde ne var ne yok nasıl gidiyo miniklerle hayat? 2.leri yapma planlarınız var mı? benim hiç niyetim yok valla:) allah olanlara sağlık versin. hepinizi çok öpüyorum...

CaRiZmA

CaRiZmA

Vip Melek
Üye
Selam kizlar,
buraya ugramak bi türlü firsat olmadi, face daha kolayima gidiyo sanki, allahtan lale hatirlattida bende gireyim dedim. miyasem gyet iyi 6 disimiz var 12 aylikken bagimsiz yürümeye basladi ve tabi hepinizinki gibi cok yaramaz yerinde durmuyo =)
ama bizim bi farkimiz var................... kizim 3 hafta snra abla oluyo :D:D 36+3 olduk oglum yolda =) hamislik haberini alinca sok oldum hic beklemiyodum istemiyodumda aslinda arka arkaya..bizden simdilik bukadar kendinize ve bebeklerinize iyi bakin daha cok ugramaya caliscam tabi dogumdan snra bu nekadar mümkün olur bilemem

T

tatlı cadım

Yeni Üye
Üye
unforgiven' Alıntı:
herkese merhaba. nasılsınız kızlar, yavrular nasıl? çok uzun zaman oldu. biz de büyüdük sanki artık:) 4 dişimiz var yürüyoruz 2 aydır, heceliyoruz, full yaramazlık modundayız. tam 13 aylık olduk bu arada. öyle afacan bi çocuk oldu ki doğa... görseniz kız çocuğu demeye bin şahit lazım eli havada, sürekli çarparım ha modunda:) geçen hafta bronşit atlattık tam toparlanıyoruz derken, dişlerin büyümesi sebebiyle grip enfeksiyonumuz başladı yine. süzüldü gitti yavrum. ama herşeye rağmen yaramazlığa devam tabii:) sizde ne var ne yok nasıl gidiyo miniklerle hayat? 2.leri yapma planlarınız var mı? benim hiç niyetim yok valla:) allah olanlara sağlık versin. hepinizi çok öpüyorum...
masallah dogaya canım gecmıs olsun o hastalıgı9 bızde atlattık cok sukur ıyı sımdı dıkkat et terlemesıne sıcaklıgına.....asya daha yurumuyor ama adım atıyor desteksız 4 5 adım yanı ınsallah bır aya kadar yurur cok agresıf aynen bızımnkıde sureklı hırcın ve ıstedıgı olmayınca kıyametı koparıyor....ıkıncı konusuna gelınce babamız ıstıyor asma ben hala toparlanamadım psıkolojık olarak yanı oyuzden allah vermezse dusunmuyorum bıkac sene allahım kızlarımıza saglık versın....

T

tatlı cadım

Yeni Üye
Üye
CaRiZmA' Alıntı:
Selam kizlar,
buraya ugramak bi türlü firsat olmadi, face daha kolayima gidiyo sanki, allahtan lale hatirlattida bende gireyim dedim. miyasem gyet iyi 6 disimiz var 12 aylikken bagimsiz yürümeye basladi ve tabi hepinizinki gibi cok yaramaz yerinde durmuyo =)
ama bizim bi farkimiz var................... kizim 3 hafta snra abla oluyo :D:D 36+3 olduk oglum yolda =) hamislik haberini alinca sok oldum hic beklemiyodum istemiyodumda aslinda arka arkaya..bizden simdilik bukadar kendinize ve bebeklerinize iyi bakin daha cok ugramaya caliscam tabi dogumdan snra bu nekadar mümkün olur bilemem
oncelıkle okuyunca tahmın etmıstım dıye gecırdım ıcımden carızmacım saglıkla gelsın oglusun ınsallah tebrık ederım.....saglıkla hayırlıısyla dogum yapmanı dılerım.....

unforgiven

unforgiven

Üye
Üye
CaRiZmA' Alıntı:
Selam kizlar,
canım çok sevindim senin adına tebrik ederim umarım sağ salim kucağına alırsın oğluşunu. benim eşim de planlamış seneye kızıma kardeş yapacakmış. sanki kendi doğuracak :) ben şimdilik düşünmüyorum düşünürsem de kızım 4 5 yaşına geldikten sonra belki. çünkü burada yalnızım ve tek başına çocuk büyütmek çok zor. gözüm fena halde korktu o yüzden. allah olanlara sağlık versin.

CaRiZmA

CaRiZmA

Vip Melek
Üye
Amin tskler kizlar, unforgiven benim annem ynaimda allahtan herzaman olmasada ihtiyacim oldugunda yanimda olacagindan eminim o yönden az biraz rahatim =)

berranur

berranur

Yeni Üye
Üye
CaRiZmA' Alıntı:
19.03.2012de oglum merti saglikla kucagima aldim, bilginize =))
hayırlı olsun cnm sağlıkla büyüsün paşan ne mutlu sana yaa ikisi birlikte büyücekler sonra rahat ediceksin :)kokla kuzucuklarını

Konuyu Başlatan Benzer Konular Forum Cevaplar
handanca Şubat Ayı Anneleri 17
berkad Şubat Ayı Anneleri 15
CasminaL Şubat Ayı Anneleri 0
CaRiZmA Şubat Ayı Anneleri 39