Ters ilişkiyle hamile kalınırmı?

Likapam

Likapam

Paylaşımcı Melek
Kubra.soncu' Alıntı:
Yakında sevgilimle analdan yapacağız sevgilim içime boşalmak istiyor ama hamile kalırım diye korkuyorum sizce kalirmiyim
Anal birliktelikte hamile kalınmaz spermler vajinaya gelmezse eğer ama sağlık açısından iyi değil ve çok günah

K

Kubra.soncu

Yeni Üye
Üye
Evli degiliz bu yüzden böyle olması gerekiyor ama ben üzerinde oturur şekilde olucam buna rağmen vajinama girmez demi

LaViNYaM

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Kubra.soncu' Alıntı:
Evli degiliz bu yüzden böyle olması gerekiyor ama ben üzerinde oturur şekilde olucam buna rağmen vajinama girmez demi
bu şekil bir ilişki olacaksa sonucuna da katlanmanız gerekiyor yarın buraya gelip vay ben hamile mi kaldım bilmem ne demeyin arkadaşın dediği gibi özellikle de belirtmek istiyorum ki sağlık açısından uygun değil ve dini açıdan tabii ki günah

K

Kubra.soncu

Yeni Üye
Üye
Bunları bende biliyorum zaten emin değilim araştırmadan bir şey yapmak istemedim peki sizlere soruyorum böyle birşey de sevdigim cunku o benim ne olursa olsun ayrı kalmak istemiyorum 5 senedir beraberim ama ilk defa böyle birseye kalkisiyoruz yapmalimiyim bilmiyorum

Likapam

Likapam

Paylaşımcı Melek
Kubra.soncu' Alıntı:
Bunları bende biliyorum zaten emin değilim araştırmadan bir şey yapmak istemedim peki sizlere soruyorum böyle birşey de sevdigim cunku o benim ne olursa olsun ayrı kalmak istemiyorum 5 senedir beraberim ama ilk defa böyle birseye kalkisiyoruz yapmalimiyim bilmiyorum
Kaç sene olursa olsun bana sorarsan yapma

K

Kubra.soncu

Yeni Üye
Üye
Likapam' Alıntı:
Kaç sene olursa olsun bana sorarsan yapma
Bi yandan da istemiyorum aslında ama onu çok seviyorum bugüne kadar başımız beladan kurtulmadi seni benden alamalarindan korkuyorum diyor bu yüzden senden böyle birşey istiyorum diyor daima bilmiyorum bana göre haklı ama hem günah olduğu için hemde hamile kalmaktan korkuyorum

LaViNYaM

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Kubra.soncu' Alıntı:
Bi yandan da istemiyorum aslında ama onu çok seviyorum bugüne kadar başımız beladan kurtulmadi seni benden alamalarindan korkuyorum diyor bu yüzden senden böyle birşey istiyorum diyor daima bilmiyorum bana göre haklı ama hem günah olduğu için hemde hamile kalmaktan korkuyorum
bu erkeklere kanmayın kızlar bu nasıl bir laf şimdi :)

Likapam

Likapam

Paylaşımcı Melek
Kubra.soncu' Alıntı:
Seni kaybetmekten korkan biri böyle bi şey teklif etmez gelsin adam gibi ailenden istesin sonradan pişman olacağın bi şey yapma istemediğini açık bi dille belirt

LaViNYaM

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Likapam' Alıntı:
Seni kaybetmekten korkan biri böyle bi şey teklif etmez gelsin adam gibi ailenden istesin sonradan pişman olacağın bi şey yapma istemediğini açık bi dille belirt
aynen öyle seni gerçekten seviyorsa kendinden bile sakınmalı korkuyorum seni benden alırlar şu işi bitirelim bence cok mantıksız gerçekten sevmiyor bence o zaman

K

Kubra.soncu

Yeni Üye
Üye
Likapam' Alıntı:
Peki öyle yapmaya cali
Likapam' Alıntı:
Epilepsi hastası ve ben de ne yapacağımı bilmiyorum

Likapam

Likapam

Paylaşımcı Melek
Kubra.soncu' Alıntı:
Peki öyle yapmaya cali

Epilepsi hastası ve ben de ne yapacağımı bilmiyorum
Epilepsi hastası diye her dediğini yapma öyle saçma şey olmaz sonra çok pişman olursun

K

Kubra.soncu

Yeni Üye
Üye
Likapam' Alıntı:
Epilepsi hastası diye her dediğini yapma öyle saçma şey olmaz sonra çok pişman olursun
Evet biliyorum pişman olucam kendisine açık bir dille belirttim istemediğimi bana anlayış gösterdi tm dedi böyle birseye kalkismiyiruz artik

LaViNYaM

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Kubra.soncu' Alıntı:
Evet biliyorum pişman olucam kendisine açık bir dille belirttim istemediğimi bana anlayış gösterdi tm dedi böyle birseye kalkismiyiruz artik
çok mantıklı karar tebrik ediyorum kızlar kendinizi biraz ağırdan alın ki hafif görünmeyin erkeklerin gözünde bu işlerin de bir adabı bir adeti geleneği var evlendikten sonra zaten onun olacaksın ona göre davranın lütfen bu karar sonucunda tekrardan tebrik ediyorum seni

Likapam

Likapam

Paylaşımcı Melek
Kubra.soncu' Alıntı:
Tebrikler canım çok doğru bi karar verdin

K

Kubra.soncu

Yeni Üye
Üye
LaViNYaM' Alıntı:
çok mantıklı karar tebrik ediyorum kızlar kendinizi biraz ağırdan alın ki hafif görünmeyin erkeklerin gözünde bu işlerin de bir adabı bir adeti geleneği var evlendikten sonra zaten onun olacaksın ona göre davranın lütfen bu karar sonucunda tekrardan tebrik ediyorum seni
Teşekkürler

K

Kubra.soncu

Yeni Üye
Üye
Uzman SühaN' Alıntı:
Arkadaşım bakın size gebelik söz konusu değil diyorum.Saplantı haline getirmişsiniz ikna olamıyorsanız jinekoloğa görünün.Birliktelikte perine bölgesine zevk suyu gelip gelmediğini sizin bilmeniz lazım zira ilişkiyi yaşayan sizsiniz.Kanla ilgilide yukarda size bilgi verdim anlattım.
Peki arka tarafa bosalsaydi hamile kalinirmiydi

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Kubra.soncu' Alıntı:
Peki arka tarafa bosalsaydi hamile kalinirmiydi
Anal ilişki ile gebe kalınmaz ancak , ejakülasyon esnasında spermler vajinaya doğru akarsa , vajinadan içeri sızarsa gebelik oluşabilir.

K

Kubra.soncu

Yeni Üye
Üye
Uzman SühaN' Alıntı:
Anal ilişki ile gebe kalınmaz ancak , ejakülasyon esnasında spermler vajinaya doğru akarsa , vajinadan içeri sızarsa gebelik oluşabilir.
Peki tskur ederim