Yumurtlama döneminde Boşalma olmadan hamile kalınırmı ?

• Konbuyu başlatan Uzman SühaN
C

Cansu.klc

Forum Okuru
Sevgilimle ilişkiye girdik tam girdik de sayılmaz aslında. Sadece başını sokmaya çalıştı. İki gün kanamam ve ağrım oldu şuan yok. Ve hamile kalmaktan korkuyorum. Boşalmadı yine de ihtimali var mı?

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Boşalma olmadan zevk suyuyla gebe kalmak mümkün. İhtimal düşük ancak imkansız değildir. Cinsel yönden aktifseniz size uygun bir doğum kontrol yöntemi uygulayın..

B

boşalma olmadan gebelik

Forum Okuru
sadece erkek boşalırsa hamile kalınır mı
azıcık spermle hamile kalınır mı
sürtünme ile hamile kalınır mı
zevk suyundan hamile kalınırmı
zevk suyundan hamilelik belirtileri
bir kere bosalinca hamile kalinirmi
yumurtlama döneminde zevk suyuyla hamile kalınırmı
vajina içine girmeden hamile kalınır mı

Kimsenin moralini bozmak istemem ama boşalma olmadan hamile kalınıyor. Bende boşalma olmadan hamile kalanlardanım. Nişanlıyım düğünüme bir ay var. Nişanlım biraz aceleci davrandı ve düğünümüzü beklemedi ilişkiye girdik. Kesinlikle boşalma olmadı ama çok yoğun zevk suyu vardı .İkimizde çok istekliydik ve benim doğurganlık günüme ilişki denk gelmiş. İlişkiden 15 gün sonra dat olmayınce test yaptım pozitif çıktı şok oldum.Nişanlım inanamadı ben boşalmadım nasıl hamile kalabilirsin dedi.İkimiz doktora gittik doktorda zevk suyuyla hamile kalnıcağını söyledi.Zevk suyunda sperm olabiliyormş. Aman dikkat edin kızlar benim başıma geldi sizin başınıza gelmesin. Kazasız belasız şu düğünü atlatsakta bu durum ortaya çıkmasa vallahi mahvolurum

A

Acill

Forum Okuru
Merhabalar emin olmak icin yaziyorum bundan 1 bucuk ay once iliskiye girdik iceriye bosalma olmadi iliski esnasinda cok az yani yok denecek sekilde kan geldi ve 1 kac hafta sonra adet oldum bittikten sonra 1 hafta kadar sonra ufak ufak kanamam devam etti ve bu donemde 1 kac kez migde bulantisi oldu yaklasik 1 hafta gibi surdu tam emin degilim ve bittikten sonra test yaptim negatif cikti bu donemlerde hamilelik kuskusu odugu icin sitres oldu adetim o yuzdenmi gecikmistir ve hamile kalirmiyik acil tesekkur ederim .

H

Hayalxx

Forum Okuru
Merhaba ben bir çok kez ilişkiye girdim boşalacağı an kendini çekti ama yatağa fln sıvı bulaşmıştı ve 1hafta geçti bir kaç gündür iştahıma dur diyemiorum ve gögüs uçlarım oldukça büyüdü hasaslaştı geçen test yaptım negatif çıktı sizce hamile olabilirmiyim?

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Hayalxx' Alıntı:
Merhaba ben bir çok kez ilişkiye girdim boşalacağı an kendini çekti ama yatağa fln sıvı bulaşmıştı ve 1hafta geçti bir kaç gündür iştahıma dur diyemiorum ve gögüs uçlarım oldukça büyüdü hasaslaştı geçen test yaptım negatif çıktı sizce hamile olabilirmiyim?

Selamlar Hayalxx, test negatif diyor ise negatiftir yani hamile olduğunuzu düşünmüyorum.

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Acill' Alıntı:
Merhabalar emin olmak icin yaziyorum bundan 1 bucuk ay once iliskiye girdik iceriye bosalma olmadi iliski esnasinda cok az yani yok denecek sekilde kan geldi ve 1 kac hafta sonra adet oldum bittikten sonra 1 hafta kadar sonra ufak ufak kanamam devam etti ve bu donemde 1 kac kez migde bulantisi oldu yaklasik 1 hafta gibi surdu tam emin degilim ve bittikten sonra test yaptim negatif cikti bu donemlerde hamilelik kuskusu odugu icin sitres oldu adetim o yuzdenmi gecikmistir ve hamile kalirmiyik acil tesekkur ederim .
Daha önce şüpheli ilişki sonrası adetiniz gerçekleşmiş gebelik söz konusu değil. Bu ay mevcut gecikmeniz bir çok koşuldan kaynaklanabilir. Bir kaç gün içinde döneminiz gerçekleşmez ise kadın doğum uzmanına görünün.

Ö

Öznur Öztürk

Forum Okuru
sevgilimle ilişkiye girdik.Sevgilim içime boşalıcagı sırada vajinamdan cıkardı .Vajina kenarlarında biraz sperm vardı hamile kalırmıyım???

Sevimli cadı

Sevimli cadı

Daimi Üye
Üye
Öznur Öztürk' Alıntı:
sevgilimle ilişkiye girdik.Sevgilim içime boşalıcagı sırada vajinamdan cıkardı .Vajina kenarlarında biraz sperm vardı hamile kalırmıyım???
Spermler vajina ağzından vajina içine sızarsa gebe kalırsınız. Hamile kalmak istemiyorsanız uygun bir doğum kontrol yöntemi tercih etmenizi öneriyorum. Hamile kalıp kalmadığınızı adet döneminizde gecikme söz konusu olursa gebelik testi yaparak öğrenebilirsiniz.

E

Esracık

Forum Okuru
yumurtlama döneminde ilişkiye girdik ama boşalma olmadı 5.ünde ella kullandım kasık ağrılarım vardı adtimi 1 ya da 2 gün gecikmeyle yaşadım önce çok yoğun kahverengi bişey geldi sonra normal adetimi oldum ama 5 gün gibi bişey sürdü ellayı kullandığuödan 25 gün geçti baş ağrım ve kasık ağrılarım var ruh halim çok değişik hamile kalma olasılığım var mı

HemşireniZ

HemşireniZ

Aktif Üye
Üye
Esracık' Alıntı:
yumurtlama döneminde ilişkiye girdik ama boşalma olmadı 5.ünde ella kullandım kasık ağrılarım vardı adtimi 1 ya da 2 gün gecikmeyle yaşadım önce çok yoğun kahverengi bişey geldi sonra normal adetimi oldum ama 5 gün gibi bişey sürdü ellayı kullandığuödan 25 gün geçti baş ağrım ve kasık ağrılarım var ruh halim çok değişik hamile kalma olasılığım var mı
Korunmasız ilişki sonrası adetiniz gerçekleşmiş gebelik söz konusu değildir, gebe kalma kaygınız varsa gebelik testi yaparak durumu dışlayabilirsiniz.

H

hlamszr

Forum Okuru
bir ilişki yaşadım boşalma olurken hemen vajinamdan çıktı ama çok az sperm gördüm ve zevk suyu vardı bende hemen vajinamı yıkadım hamile kalırmıyım

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Geri çekme yöntemi etkili bir doğum kontrol yöntemi değildir. Zevk suyuylada ihtimal düşükte olsa gebelik söz konusu olabilir.Verdiğiniz bilgilere göre gebe kalma olasılığınız var. Döneminizde gecikme olursa test yaparak hamile olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.

G

gizliüye123456789012345

Forum Okuru
merhaba sevgilimle reglm bitmeden 2 gün önce kucağına oturdum sonra biraz sürtünme oldu genelde kilodum ve pedim vardı boşalma olmadı hamile kalma şansım yok değil mi

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Stres onun haricinde her türlü ilaç kullanımı hatta ağrı kesici kullanımında bile gecikme olur.

G

gizliüye1234456789012345

Forum Okuru
SadmiN' Alıntı:
Stres onun haricinde her türlü ilaç kullanımı hatta ağrı kesici kullanımında bile gecikme olur.
SadmiN' Alıntı:
göğüs kenarındaki pütürcüklenmeler regl ollumcağı zamanda oluşur mu

G

Gizli4545

Yeni Üye
Üye
Merhaba, dün gece nişanlımla sürtünmeyle ilişkiye girdik. Nişanlım boşaldıktan sonra sürterken bir an yanlışlıkla vajinamın içine girdi hemen çıktı ve canım çok az yandı. Ucunda az sperm vardı. O an hemen duş aldım ve temizledim. İlişkiden 24 saat geçtikten sonra biraz önce de ertesi gün hapı içtim.

Hamile kalma gibi bir durumum olur mu? :(

S

Sjsjsjsj

Yeni Üye
Üye
Arkadaşlar çok acil:
Erkek arkadaşımla ilişkiye girdik ama boşalmadı ve zevk suyuda gelmedi çocuk olur mu?