Regl olan bir kadın hamile olabilir mi ?

Görmezden gelmez dikkatinden kaçıyordur
Oda olabilir kızmakta da haksız degil ki ama Hülya da bi tane belirti Yok tek taktığı karnı şişmiş o biliyorsun ablam bende olmayan belirti Yok günde 40 kere küçük tuvalete gidiyorum evden dışarı çıkmak istemiyorum resmen psikolojim berbat ya Hülya’nın taktığı seye bak

Oda olabilir kızmakta da haksız degil ki ama Hülya da bi tane belirti Yok tek taktığı karnı şişmiş o biliyorsun ablam bende olmayan belirti Yok günde 40 kere küçük tuvalete gidiyorum evden dışarı çıkmak istemiyorum resmen psikolojim berbat ya Hülya’nın taktığı seye bak
Ama hülyanın yapamadığı ve senin defalarca yaptırdığım kan tahlilleri ultrasonlar var hülya bi kere kanda baktirsa belki ikna olacak dime

Hülya bi yolunu bul baktır
Ah galiba ben de başlıyorum... Yarın da regl olmazsam 3 gün geçmiş olacak; test yapmak istiyorum. Ancak henüz 20 yaşımdayım, ailemden çekiniyorum. Hastahanede beta hcg testi yaptırmam gerektiğini biliyorum ama e-nabız'da görünmesinden endişeleniyorum. Normal bir kan testinde örneğin b12 seviyeme baktırmak istiyorum diye kan verdiğimde gebelik olup olmadığı ortaya çıkar mı yoksa eczaneden 2 3 test alıp bu şekilde mi bakmalıyım

Geri