Temmuz 2013 anne adaylari....

simdilik biz Muhammed ismini istiyoruz tabi ileride caymazsak, tam emin degiliz.

gönül seninde cok oturmaktan belinin alt kisminda agri oluyormu? Yada gece yatinca belin agriyormu? Napsam bilmiyorum cok agriyor ya, karnimin agrisni bazen bastiriyor...

gecmis kandiniliz mübarek olsun cici anneler, ben kandili yatarak gecirdim :(( hafif kanamam var... üzüldüm yaa, mübarek günü bos gecirdik...

Smileycim, daha güzel bi isim olamaz benimde listemde var..
benim otururkene sorunum olmuyor cünkü oturmuyorum :) henüz bel agrilarim yok, hafif karnim agriyor. ama ilk gebeligimde bel agrim 7 aglikdan sonra olmustu... esime masaj yaptiriyordum... baska türlü gecmiyor... erkek bebekde bel, kizda karin agriyor diyorlar ama ne kadar dogru bilemem :)

yatarken sol tarafi öneriyorlar ama ben sag tarafa yatinca rahat ediyorum, bi oraya bi oraya dönerek yatiyorum... bi kac ay sonra dahada zorlancaz, koca göbeyimizle dönemicez., tekmelerden uyuyamicaz ayyy sabirsizlikla bekliyorum...

selam kızlaar nasılsınız bakalım ??gönül geçmiş olsun inş.geçer artık kanamaların yıpratıyordur senide..buarada kızlar dünden beri tekmelere başladı benim yaramazım :D nası güzel bişeydir bu yaa sanki ilk hamileliğim :) okadar unutmuşumki çok heyecanlandım yaa minik kızım artık burdayım diyor bu güne kadar çok şükür hiçbi üzüntü vermeden geldi annesine bundan sonrasıda aynı olur inş..2li ve 3lü tarama testlerimiz sonuçlandı ikiside temiz çıktı çok şükür ayın 7 sindede ayrıntılıya giricem nasipse..yarın kızımda karne alıyor ohh 15 gün kızlarımla evdeyım :)

Kizlar bugun ayrintili ultrasondaydim.bebisimin hicbir problemi yok cok sukur.Cinsiyetinide doktor yuzde yuz degil ama kiz dedi.bakalim insallah degismez kiz geciyordu icimden ve istiyordumda bakalim hayirlisi olsun

slm kizlar... dün yine doktor ve hastanedeydim...
doktor dedi bi kan toplanmasi görüyorum sen bi hastaneye git. hastaneye gittim, türk doktor denk geldi :) ben birsey göremiyorum, bebekde rahimin üstünde cekilmis sayilir, cok az kalmis... hersey yolunda gözüküyor falan filan, tam tersini söyle... bende yakalamisim vatandasimi dedim beni yakin takibe al... simdi hem doktorun hem hastanenin yakin takibindeyim... cinsiyetii sordugunuzu duyar gibiyim :) bebegim poposunu döndü bize bidaha dönmedi... ama poposu bile cok tatlii... simdilik bende durum böyle bakalim... beklemeye devam...

slm kizlar... dün yine doktor ve hastanedeydim...
doktor dedi bi kan toplanmasi görüyorum sen bi hastaneye git. hastaneye gittim, türk doktor denk geldi :) ben birsey göremiyorum, bebekde rahimin üstünde cekilmis sayilir, cok az kalmis... hersey yolunda gözüküyor falan filan, tam tersini söyle... bende yakalamisim vatandasimi dedim beni yakin takibe al... simdi hem doktorun hem hastanenin yakin takibindeyim... cinsiyetii sordugunuzu duyar gibiyim :) bebegim poposunu döndü bize bidaha dönmedi... ama poposu bile cok tatlii... simdilik bende durum böyle bakalim... beklemeye devam...

ay gönülcüm cok sevindim yukari cekilmesine, insallah benimkide cekilirde artik korkmadan hareket ederim :D:D bakalim persembe doktor bize ne diycek cok sabirsizlaniyorum bebimi görmeye yaa....

ay gönülcüm cok sevindim yukari cekilmesine, insallah benimkide cekilirde artik korkmadan hareket ederim :D:D bakalim persembe doktor bize ne diycek cok sabirsizlaniyorum bebimi görmeye yaa....

genelde cekilirmis yukari... biraz sabredmemiz gerekiyor...
bende az önce doktordan geldim.... ayni tantana yat, dinlen, dikkat et, ayni seyler... bu sefer randevuya biraz ara verdi 12.02 de gitcem, tabii acil birsey cikmassa... insallah cikmaz.
doktor bebegin cinsiyetini söyliyemedi ama ben size söyliyim, kesin kiz... ne zaman ultrasona girsem poposunu dönüyor :)

smileycim doktordan gelince yaz bekliyorumm...

ee kizlar nerelerdesiniz yaaa... benim bugünlerde tatli telasim var... kizimin dogum günü var pazar.. hediyeler tamam... pastayi ismarliyim bari yapcak halim yok, yemekler annemden :) iki sene önce bugün hastanede bebegimi bekliyordum... ah ah ne günlerdi...

banada ayni tavsiyeler verdi doktro gönülcüm malesef, ve daha yukariya dogru büyümemis, hala asadaymis.
bugünkü randevumda ama tam bir hayal kirikligina ugradim. Doktor bugün ultrason yapmiycam dedi...bende ama randevu alirken büyük ultrason yapilacak denildi dedim, yalnis anlasilmaymis :( Neyse bende özel ücret ödedim doktor ultrason yapti yarim yamalak bebimi babasina gösterdi. Sonra pipisini de gösterdi bakin oglan diye, ama %90 diyorum simdilik yine dedi. Birdahaki kontrolde net ve kesin söylerim dedi... Bebimin sagligi iyi cok sükür, kendimi yormayacakmisim. Ama ultrason bekledigim gibi ayrintili olmadigi icin hayalkirikligi yasadim... napalim saglik olsun degilmi kizlar :D:D

Geri