Temmuz 2013 anne adaylari....

banada ayni tavsiyeler verdi doktro gönülcüm malesef, ve daha yukariya dogru büyümemis, hala asadaymis.
bugünkü randevumda ama tam bir hayal kirikligina ugradim. Doktor bugün ultrason yapmiycam dedi...bende ama randevu alirken büyük ultrason yapilacak denildi dedim, yalnis anlasilmaymis :( Neyse bende özel ücret ödedim doktor ultrason yapti yarim yamalak bebimi babasina gösterdi. Sonra pipisini de gösterdi bakin oglan diye, ama %90 diyorum simdilik yine dedi. Birdahaki kontrolde net ve kesin söylerim dedi... Bebimin sagligi iyi cok sükür, kendimi yormayacakmisim. Ama ultrason bekledigim gibi ayrintili olmadigi icin hayalkirikligi yasadim... napalim saglik olsun degilmi kizlar :D:D

ayy gicik doktor :)) bebegin iyimisya gerisini bosver, bidakike artik...

Evet 25. Subata artık napAlim...

bayada varmis ama buda gecer :)
benim haftaya tekrar ... bakalim ne olcak, düzelme yoksa hastaneye göndercek... alistim artik valla... doktor, hastane ordan oraya geziyorum... hamileliyin yarisi bitti sayilir... bi bukadar daha....

- - - Updated - - -

bu arada yata yata iyi kilo aldim.... artik bi hamile karnim var :)) biraz erken oldu ama olsun

ne erkeni kiz... benim karnimda kocaman oldu 6 kg kadar aldim. Daha 18+4 deyim, napalim bebi rahat olsunda, salikli olsunda...
Hadi hayirlisi canim, rabbim insallah saglikli olmasini nasip eder. Sorun cikmaz insallah yarin :)

slm naber kızlar??güzel hamişler nasıl geçiyor bakalım günleriniz???ben her sabah uyandığımda elim mutlaka karnımda uyanıyorum benden bikaç dakika sonrada meleğim uyanıp kıpırdanmaya başlıyor bende hemen gülümsemeye :D çooook mutluyum Allahıma çok şükür bin şükür bize bu anları birdaha tatmayı nasip ettiği için hergün şükrediyorum ben ki azdaha tek çocukla kalacaktım 2.bebeği düşünemiyorum bile diyordum şimdi iyki diyorum iyiki düşünmüşüm ve iyiki varlar çocuksuz olurmu yaa..hayırlısıyla doğduğundada hiç şikayet etmiycem uykusuzda kalsam,eski rahatımda kalmasa herşeye değer...hele iki kızım olucağını düşündükçe daha bi kıpır kıpır oluyo içim karnımda iyce çıktıkça her geçişimde aynaya takılmadan olmuyo allah bana ve herkese hayırlı hamilelik ve doğum nasip etsin inş..sizde kendinize iyi bakın,hoşçakalın...

slm naber kızlar??güzel hamişler nasıl geçiyor bakalım günleriniz???ben her sabah uyandığımda elim mutlaka karnımda uyanıyorum benden bikaç dakika sonrada meleğim uyanıp kıpırdanmaya başlıyor bende hemen gülümsemeye :D çooook mutluyum Allahıma çok şükür bin şükür bize bu anları birdaha tatmayı nasip ettiği için hergün şükrediyorum ben ki azdaha tek çocukla kalacaktım 2.bebeği düşünemiyorum bile diyordum şimdi iyki diyorum iyiki düşünmüşüm ve iyiki varlar çocuksuz olurmu yaa..hayırlısıyla doğduğundada hiç şikayet etmiycem uykusuzda kalsam,eski rahatımda kalmasa herşeye değer...hele iki kızım olucağını düşündükçe daha bi kıpır kıpır oluyo içim karnımda iyce çıktıkça her geçişimde aynaya takılmadan olmuyo allah bana ve herkese hayırlı hamilelik ve doğum nasip etsin inş..sizde kendinize iyi bakın,hoşçakalın...

Masallah canim, evet cok güzel bir his bende ne zaman uyansam karnim bebimde... Rabbim isteyen herkese nasip etsin. Amin
Benim hamislik hala sorunlu bugün yine dr. gittim su geldi, karin agrim iki gün kesintisiz sürdü. Ama cok sükür hersey iyi bebimde iyi.
Artik kipir kipir icimde hareket ediyor minik melegim benim :D:D

aman çok sevindim bebişinin iyi olmasına,senin için nekadar zor tahmin edebiliyorum annelerin hakkı bu yüzden ödenmez işte biz onlar için ne zorluklara katlanıyoruz bi bilseler..seninki böyle gidecek heralde aman sağlıkla doğsunda napcan katlanmak zorundayız işte yeterki onlar iyi olsun...hareketlerini hissetmek herşeyden daha güzel ..

aman çok sevindim bebişinin iyi olmasına,senin için nekadar zor tahmin edebiliyorum annelerin hakkı bu yüzden ödenmez işte biz onlar için ne zorluklara katlanıyoruz bi bilseler..seninki böyle gidecek heralde aman sağlıkla doğsunda napcan katlanmak zorundayız işte yeterki onlar iyi olsun...hareketlerini hissetmek herşeyden daha güzel ..

evet, biliyormusun suan annem bana bakiyor onun degerini bir kez daha anladim valla... Allah annemden razi olsun birgün beni üzmek istemez. Canim annem benim ....

bkmdgryl... nerdesin bakim sen... merak etmeye baslamistim.. aman hersey yolunda gitsin.. masallahh... bende ise basladim bugün sonunda... eskisinden cok iyiyim :)

Smileyy... cok gecmis olsun.... insanin morali bozuluyor yaaa. ben bu hafta iyim allaha sükür... ise´de basladim uzun bi aradan sonra... 15 hafta daha dayansak yeter

bu arada dün doktordaydim.... bebegim 21 cm 300gr hemen hemen.. cinsiyetimi???? evetttt oglan.... cok istiyordum allah nasip etti... cok güzeldi ultrason... güzel resimler verdi... ama ilk kizim oldugu icin oglan simdi tuhafima gitti, ama aliscaz...

gözün aydin canim rabbim insallah hayirli bir evlat olmasini nasip eder. Nasil ise basladin sen? Bebek yukari dogru büyümüsmü gönül? Ay cok sevindim yinede dikkat et olurmu. :D:D Darisi benim basima bu haftada büyümesse artik böyle gecirecegiz geriye kalan 19 haftayi... Insallah yukari büyür. Rabbim hepimizin hakkinda hayirlisni nasip etsin, ve hepimize hayirli evlatlar nasip etsin. Olmayanalarada hayirlisiyla nasip etsin. Amin.
Masallah olmusmu o kadar.. Masallah masallah. Benim oglusum ne kadar ise cok merak ediyorum bugün tarildim tam 8kg almissim. Siz ne kadar aldiniz kizlar? Maralim bozuldu cok almisim degilmi? daha önümde 19 hafta var on haftalarda 5-6 kilo aliniyormus.. Insallah fazla kilo almam.

Geri