2010 Haziran Anneleri

biz senle nasıl karşılaşmadık yaa :second: bende gittim bugün ama kardeşimle pek keyif alamadım o da halsiz gibiydi gecelik takımımı aldım sebamed şampuanlarımı kremlerimi felan aldm işte şu şeker işini halledemedim yanımda bi büyük olmayınca karar veremedim yahu bide eşim dedi bi takımda şöle evde giymeye eşofman gibi bişey alsaydın misafir felan geldiğinde rahat ediceğin dedi doğru söylüyo ben adam kadar düşünemiyorum valla:puha: belki bi kere daha geçerim son bi kez off eksik bitmiyo ki

günaydın millet

valla bizde 12 gibi oradaydık. akşam 4 e kadar kaldık. ne var ne yok aldık geldik. zaten ben kimseyi göremedim baygınlık geçiriyordum az daha. oturdum kaldım en alt katta eşim koşturup durdu. arabamızda yoktu sağolsun aldığımız yer kargoya verdi eşyalarımızı. zaten bir daha da zor giderim oraya. bir tek şekerim eksik onu da annem alacak

stella siz saat kaçta gittiniz havuzlu hana?? karşılaşmadığımıza göre bizden önce çıktınız

günaydınnnnnn..
ay bugunde mı kımse yok döfcem hepınısı..
bızde 12 de sistayla kuafore gıtces agda yaptırcas ayy korkuyorum ben hala..

bı market egıdıp geldım resmen yandım ne guzel bı hava var..

canım biz çok erken gittik
dokuzda havuzlu handaki işimiz bitmişti
ordan şark hana gittik

uuu siz çok erken gitmişsiniz. biz 12 gibi oradaydık. şark hana da gidecektim ama halim kalmamıştı artık eve zor attım kendimi.

günaydınnnnnn..
ay bugunde mı kımse yok döfcem hepınısı..
bızde 12 de sistayla kuafore gıtces agda yaptırcas ayy korkuyorum ben hala..

bı market egıdıp geldım resmen yandım ne guzel bı hava var..

ya bu havalar tam ısınmadan bana fenalık geldi. yazın sıcaklarını düşünemiyorum. şimdiden ateş basıyor beni.

uuu siz çok erken gitmişsiniz. biz 12 gibi oradaydık. şark hana da gidecektim ama halim kalmamıştı artık eve zor attım kendimi.

ya bu havalar tam ısınmadan bana fenalık geldi. yazın sıcaklarını düşünemiyorum. şimdiden ateş basıyor beni.
bende yazın sıcagında cok fena oluyorm
neysekı en sıcak donemde bebeıs gelmıs olcak
benım evım serın o yonden rahatımm...

Geri