2010 Haziran Anneleri

Merhaba kızlar.. Kocacım evde bugün... Biraz iş güç yaparız, akşama da dayımın düğünü var... Çok görüşemeyeyiz sanırım bugün... Öpüyorum sizi...

bende cıkıyorum
haın sista dun annesıne gıtmıstı orda kalmıs
uskudarda buluscaz onla sonrada yoldurcas kendımızı hazırlanayımda gec kalmayım

hoscakalınnn

gazan mübarek olsun. çık gez gör gününü:)
valla ben bu kadar fena olcağımı hiç düşünmemiştim. 32 haftada var bir uğursuzluk
yok ya ne gezmesi belli bir yere gidip sipariş verip gelcez.
dün akşam üzeri yürüyüş olsun diye migrosa gittik, toplam 1/2 saat sürdü eve geldiğimde ağrıdan ölüyordum. ben boyumun ölçüsünü alsım yani...

bende cıkıyorum
haın sista dun annesıne gıtmıstı orda kalmıs
uskudarda buluscaz onla sonrada yoldurcas kendımızı hazırlanayımda gec kalmayım

hoscakalınnn

amma yolundunuz haaa :)
hazır gitmişken benimkileri de yoldurun

yok ya ne gezmesi belli bir yere gidip sipariş verip gelcez.
dün akşam üzeri yürüyüş olsun diye migrosa gittik, toplam 1/2 saat sürdü eve geldiğimde ağrıdan ölüyordum. ben boyumun ölçüsünü alsım yani...

bende bundan sonra gitmem bir yere tövbe ettim.evimin kadını olacağım artık

buda sepetimiz ve biberonlarımız

1476.jpg

evet canım
yanlış hatırlamıyorsam sepet 20 tl
biberonlarında 12 tanesi 7 tl idi
84 tane biberon aldım, sepeti biraz küçük ama sonrasında dekorasyon amaçlıda kullanacağım için büyük istemedim
bittikçe doldururum biberonları

içine pembeli beyazlı badem çikolata koycam
1 taneye 3 tane koycam
çikolatasını mayısda alcağız

selam kızlar yıne alısverıslere cıkılmısss gulegule kullanın aldıklarınızııı
bende dun gezdım baya ama sadece duvar susu alabıldım beyaz laleden baskada bişibulamadım alcak:(
cok yorldum bende hatta bugun busaatr kadr uyumusum daha yenı kalktm ne yıcem ya evde bişey yok tostmu yesem nee zenkın işi=) ehehehe
aksamada kutlma yemegı var aılenın offyaaaaa buhafta evı yatmadan yatmaay gördum bu tempoya ıyı erken dogurmuyorummm

tünaydıın kızlaarr
anaamm kimseler yok:)
ben de bugün de izinliyim evdeyim. saat 9da hortladım yine ama kalkmadım yataktan. benim koca kalkınca da kahvaltı fln filan.. ay çok güzel böyle valla..
annemle teyzem gelecek bugün, bebişin kıyafetlerini yıkama işini halledecez.
son 1 saattir de sol kasığıma böyle hafif ama rahatsız edici bir sancı saplandı.. hayırdır inşallah..
archi dediğin gibi bu 32. haftada bişi var. doktor da demişti ama hele bi 32. hafta gelsin o zaman hangi haftaya kdr çalışacağını söylersin diye.. valla ciddi zorlaştı artık herşey iyyy

Geri